reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NAS ASUSTOR AS-5102T Cloud connect vs Synology Quick connect, nefunguje..

ka.mik1 (1)|14.1.2016 01:04
Zdravím, zakoupil jsem NAS ASUSTOR a jsem s ním spokojený až na jednu věc. Nemůžu u něj zprovoznit službu Cloud connect. Píšu jako laik, tak se kdyžtak omlouvám za názvosloví. Mám neveřejnou dynamickou IP adresu a současně s ním mám NAS Synology a ta samá služba se u Synology jmenuje Quick connect. Synology si dokáže sám u Quick connectu přes TP link 1043ND nastavit a otevřít porty Asustor se mi zaseknul a nevím co s tím. DDNS na myasustor.com mi napsal, že se spojil úspěšně, ale z webu se na něj taky nedostanu. Cloud connect mi píše, že nejde nastavit přeposílání portů, protože není aktivován EZ router. Když však chci EZ router pro přístup odkudkoli aktivovat napíše mi to hlášku "Detekováno více routerů. Router s externí IP je jiný než externí IP NAS. Zkontrolujte nejdříve síť." a nepustí mne to dál. V kolonce síť mám opět laicky pocit, že vše funguje a je nastaveno stejně jako u Synology. Synology i Asustor je připojen ethernetovým kabelem do LAN TP linku. Zajímavé je, že třeba uTorrent v Asustaru si v TP linku dokáže nastavit porty, ale Cloud connect ne a nepustí mne dokud bude EZ router hlásit něco o dvou IP adresách nebo routrech přičemž žádný jiný nemám. Dělá to na mne amatérský dojem, jakoby se místo na TPlink snažil dostat přímo na router před ním... Nevím co s tím, když Synology za stejných podmínek jede, děkuji moc za rady. Do příloh jsem dal nastavení a co to dělá.
Výstřižek1.PNG Výstřižek2.PNG Výstřižek3.PNG Výstřižek4.PNG Výstřižek5.PNG