Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: w7 upgrade na Windows 10 - jak vytvorit instalacni USB?

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Pokud jsi presvedcen, ze tvuj HW prezije 14.leden 2020, pak hledej na diit cz clanek z 18. 12. 2015 - Upgrade na Windows 10 beze ztráty stávajících Windows, kvuli przneni odkazu ho nevlozim.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

No - finta je to hezká - jen jestli to není pracnější a zdlouhavější, než si udělat zálohu OS, pak upgrade a hned pak obnovu ze zálohy...

Jinak tady je podrobnější návod:

http://www.swmag.cz/1387/windows-10-...ce-virtualbox/

PS pro ZSDX: Co myslíš tím przněním odkazů?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Jak píše Ventero, finta dobrá, ale téměř k ničemu... Zkrátka bez instalace to (alespoň zatím) asi nejde. Já jsem právě doufal, že nějaká skupina šikovných lidí třeba vykuchala z Windows 10 ten kód, který dělá ten potřebný digitální otisk na servery Microsoftu a pustila to ven jako utilitku...

V případě, že bych ten upgrade a návrat chtěl provést standardní cestou bez použití virtuálního disku, jaký způsob doporučujete? Zálohu systému přes bitovou kopii ve Windows nebo raději vytvoření klonu celého systémového oddílu? Jaký program je na to nejvhodnější? Jde to i z nějakého LiveCD?
    Naposledy upraveno uživatelem radek.kovacik: 17-02-2016 v 12:53

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od radek.kovacik Zobrazit příspěvek
    Jak píše Ventero, finta dobrá, ale téměř k ničemu... Zkrátka bez instalace to (alespoň zatím) asi nejde. Já jsem právě doufal, že nějaká skupina šikovných lidí třeba vykuchala z Windows 10 ten kód, který dělá ten potřebný digitální otisk na servery Microsoftu a pustila to ven jako utilitku...

V případě, že bych ten upgrade a návrat chtěl provést standardní cestou bez použití virtuálního disku, jaký způsob doporučujete? Zálohu systému přes bitovou kopii ve Windows nebo raději vytvoření klonu celého systémového oddílu? Jaký program je na to nejvhodnější? Jde to i z nějakého LiveCD?
    Ten 'kod' dela gatherossatate zminovany v clanku. Ale digitalni narok je treba uplatnit, proto musis ty W10 nainstalovat a aktivovat. VHD ma tu vyhodu, ze si nerozhodis stavajici system a snadno se ho zbavis. Nevyhodou je (zrejme) nutnost verze Pro, takze to neni pro kazdeho.

Zaloha staci pres bitovovu kopii, pomerne snadno se obnovuje. Klonovaci programy maji casto formu LiveCD.

Citace Původně odesláno od Ventero Zobrazit příspěvek
    No - finta je to hezká - jen jestli to není pracnější a zdlouhavější, než si udělat zálohu OS, pak upgrade a hned pak obnovu ze zálohy...
    PS pro ZSDX: Co myslíš tím przněním odkazů?
    Casove bych rekl, ze ne.
    Zkus si vlozit odkaz na konkurencni web a uvidis...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

A umí všechny klonovací programy pracovat s SSD nebo mám případně hledat nějaký speciální?

Ještě mi není jasné, co je to ten soubor install.esd a install.wim, které zmiňuje autor v tom článku. To se nedají stáhnout klasické instalačky v ISO?
    Naposledy upraveno uživatelem radek.kovacik: 17-02-2016 v 14:40

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Ještě jsem narazil na jednu možnost, ale netuším, zda tím autor myslí to samé, co jsem měl na mysli já. Je u toho nadpis Aktivace Windows 10 bez využití upgrade a odkazuje to na tu stránku.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Software: windows 7 instalacni dvd
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-12-2013, 13:45
  2. HP4540 nejde nabootovat instalacni medium
    Od matata v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-10-2013, 17:18
  3. Windows XP: instalacni balicek i s aplikacemi