reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

větev +3.3

Commanderwar (577)|20.1.2016 22:51
ahoj mám tento zdroj
Seasonic S12II-620 620W bronze plus

na větvi +3.3 V mi aida ukazuje 3.424 V...hranice je 4.465
je možné že by se to časem dostalo přez hranici???
nikde v testech jsem nevidel zdroj který by měl tak vysokou tu voltaž na te větvi

Děkuji
johny__g (6387)|22.1.2016 13:50
Aida může kecat, zkus to změřit multimetrem.
Commanderwar (577)|22.2.2016 20:43
no moc meřit nemohu pač nevím jak....musism veřit že napetí je pouze 3,424 a ne více což je ještě pod hranicí...co by se mohlo poškodit pokud by bylo více\????
Ventero (1280)|22.2.2016 21:05
Tahle SW měření jsou opravdu orientační.

Teoreticky je možné všechno, ale na překročení této hranice si nevsadím ani pětník ...

Nic nepíšeš o stáří a vytíženosti PC (desky, zdroje), takže obecně:

Jestliže to není velká odchylka - a tohle není, tak to neřeš. Jestli ti to nedá spát, tak můžeš ještě zkusit půjčit jiný nový nebo slušný zánovní zdroj a mrknout, jestli se ta numera budou nějak výrazně lišit. Jestli jo - a to si vsadím, že ne - tak můžeš zkusit měnit zdroj, začít šetřit na nové PC, či co tě napadne. A jestli ne, tak cajk ...

Jinak platí, co psal kolega - multimetr ...
Commanderwar (577)|25.2.2016 14:00
ok díky..no zdroj mám necelých 12 měsíců i s novým PC...pc je vytížene idle tak 70% 30 % hry.

Takže na to asi kašlu a nechám to být, a snad je to měření správné a vejdu se do tolerance....a ono to nejak dopadne....zatím se za rok provozu nic nestalo

Jo přestala mi svítít dioda tlačítka start..byla modrá....je to na skříni Fractal 4....ale to s tím asi nesouvisí