reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows 10 verzce Threshold 2

Commanderwar (577)|21.1.2016 11:03
ahoj vůbec mi windows update nenabízí možnost aktualizovat na Threshold 2
Je to možné tolik týdnu po vydání???
Stále neexistuje možnost nikde stahnout ISO??
Ja to zkoušel a stále se stahuje verze co byla v létě
Jackal1 (218)|21.1.2016 14:05
Co blbneš ! Stáhni si poslední MediaCreationTool, který má v podrobnostech to co je na obrázku, který přikládám. To je poslední legalně stažitelný Windows s TH2, už jsem ti to psal v jiném tématu. Pro jistotu ti dám i obrázek ! Co více ještě chceš. Do verze Windows 10.0.586.63 se dostaneš přes Windows update. Takže stahuj co ti píšu a tvoř, co to píšu, aby jsi tvořil.

Toto sestavení budu brát také, protože mám 10.0.586.0, tohle je dokonce novější 10.0.586.36.

Link přímo na nástroj ke stažení Windows 10.0.586.36 TH2: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209
Windows.jpg
Jackal1 (218)|21.1.2016 14:16
Právě vytvářím nové instalační USB a jediné co je jinak je odsouhlasení licenčních podmínek, než se začně stahovat Windows, takže je prosím potvrď a stáhni si polední verzi Windows 10 TH2.
Jackal1 (218)|21.1.2016 14:37
Windows 10 verzce Threshold 2 na USB úspěšně vytvořen, nevím kde máš problém Ty. Neboj se toho a udělej si .iso, nebo to pusť na USB.
USB.jpg
Commanderwar (577)|21.1.2016 14:59
pockej pockej ja neblbnu...ja toto tema nepsal ted , až po tom co jsi reagoval jinde. toto jsem psal taky ráno. Já si nevšimul, že tu už podobné je...ok podívam se na to....divný je, že v tuto chvíli mám stáje v PC verzi z leta a do dneška me windows update nestahnul tuto verzi

Víš co je divný pokud to udělám jako ty tak se mi uděla iso soubor který ma jen 3 GB ani ne

ale jeste jsem našel toto

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench

a ted se mi stahuje verze která ma 3,6 GB

co si o tom myslíš???

Tak jsem prez ten mediacreator tool udelal upgate.
Tato nova aktualizace je vlastne nova instalace win. Co je fakt na prd.

Nejdrive jsem win 8.1 preplacnul win 10 a ted po pul roce na to placam dalsi jinou verzi win 10.
Jsem zvedavej kdy ten celej system spadne a stejne budu muset udelat cistou instalaci.



Odle me to stejne ten tool nestahne celou ten win 10 ...1151. Puvodni instalacka mela 3 gb..tato ji ma tak 3 gb. Coz je fakt blbost...stejne si to pri te instalaci muselo odnekud stahnout
Jackal1 (218)|21.1.2016 16:44
Není problém, ale ten nástroj co jsem ti dal já, ti podle tvého počítače zvolí s právnou licenci k systému, který vlastníš a hlavně je to poslední verze stažitelná ze stránek Microsoftu. U toho nástroje také vidíš v podrobnostech verzi systému, kterou budeš stahovat a instalovat. Tady jede rovnou soubor .iso, ale nevíš verzi toho .isa. Snad to bude poslední sestavení.

Já ti necpu nástroj MediaCreationTool, jen ti píšu, že pokud ho stáhneš ze stránek Microsoftu, bude to vždy poslední sestavení vydané Microsoftem a připravené k instalaci.

Teď mám na USB Flash Disku verzi Windows 10.0.586.36 TH2 a po nainstalování se s aktuliazuje na verzi Windows 10.0.586.63 TH2, která je poslední aktualizovaná přes systém. :)

Přes MediaCreationTool se stáhne plnohodnotná instalační verze Windowss 10 TH, dále nemám sílu to vysvětlovat. Ten nástroj je ofiko od Microsoftu ...

Edit: nepřemazávej a neaktualizuj, ale rovnou proveď čistou instalaci s .iso souboru, nebo s Flash Disku a systém bude šlapat jako hodinky, při aktivaci ti poslouží licence, kterou máš k Windows 7, už to tak funguje. Nemusíš instalovat 8.1 a pak aktualizovat na 10, to už nemusíš.

Edit: ten systém přes ten nástroj má pouze 2.93GB a představ si, že je to plnohodnotný systém, při kterém už nemusíš při instalaci zvolit nic. Ten 3.6Gb možná obsahuje i ostatní verze a lokalizace a možná budeš muset volit, co chceš instalovat. To neznamená, že je to novější verze.
Commanderwar (577)|21.1.2016 19:27
hele v pohodě kámo ja to všechno chapu dokonale......jen proste na netu je mraky článku i tady na tomto serveru kde napíšou že to nejde, že to MS stahnul, to bylo někdy v listopadu, oni to za par hodin dní opravili myslím MS a zase to vrátili ke stažení , ale opravný článek tady ani jinde na jinym serveru už nevydali. a takto člověk googluje jako debil půl dne, a 5 serveru napsalo jak to nejde a pouze jeden to editoval že už to funguje, to jsem našel až po nekonečným hledání.

čistou OS udělám, ted to snad šlape v pohodě na nové verzti, i přesto, že jsem to musel upgradovat, protože mi to proste windows update nenabídlo jako aktualizaci.

Díky že sis stál za tím mediacreation že je aktuální. Na netu je mraky mraky diskuzí, a lidi prostě nevědí a nevědí , právě protože jsou tu ty zavádějící články z listopadu, který by snad měli být odstraněny a nebo editovány. Nebudu jediny který se v tom bude placat budou další
Jackal1 (218)|21.1.2016 22:36
Já to nemyslel zle a máš pravdu, že jednu dobu byl ten nástroj stažený, protože chybovalo .iso při instalaci, nebo po instalaci, to je pravda, ale to už je opravdu nějaký pátek. Jsem rád, že jsi to dorazil a funguje to.

Hlavně, že je konec dobrý ... :thumb
hadd1 (46)|26.4.2016 12:35
Rád bych navázal Mám tenhle problém (pokud to problém je). Když otevřu NASTAVENÍ-AKTUALIZACE A ZABEZPEČENÍ zobrazuje se mi ve Windows update toto • Upgrade na Windows 10 Home, verze 1511, 10586. Update je povolený takže by to mělo chodit samo. Nejsem odborník, ale mám za to, že aktualizace pravděpodobně Threshold 2 se nainstalovala, ale zobrazí se až po restartu. Při restartu se, ale nic neaktualizuje a systém jede stále na starší verzi . Nevím co a jak mám vypnout (zapnout) nebo nastavit aby to chodilo na nejnovější verzi Za radu DÍK.
Rendl2 (501)|26.4.2016 14:45
udělej screen Start > Nastavení > Systém > O systému. Ještě jsem to neviděl, tak se chci pokochat:).
hadd1 (46)|26.4.2016 17:01
Když ti to udělá radost, doufám, že je to co si chtěl
Snímek obrazovky (2).png
Rendl2 (501)|26.4.2016 18:35
Jo díky hezké:). Máš tam asi klikací řádek upgradovat edici windows. To jsi zkoušel? Jak dlouho máš nainstalováno W10? Byl to čistý instal nebo upgrade z 7-8.1? Ptám se proto, že byla někde zmínka u upgradu o měsíční době co nejde dát novější W10, aby se mohlo případně vrátit na 7-8.1.
hadd1 (46)|26.4.2016 19:25
Tak 10tky mám skoro od začátku asi od srpna Přecházel jsem z Win 8.1 Zřejmě myslíš toto
Snímek obrazovky (4).png Snímek obrazovky (3).png
Rendl2 (501)|26.4.2016 20:48
No nic moc mě nenapadá, tak počkáme co na to odborníci:).

Tady z toho odkazu bych něco zkusil. Osobně bych tipnul, že to půjde postupem 3-tí bod z uvedených tipů.
http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/windows8_1-update/pot%C3%AD%C5%BEe-p%C5%99i-instalaci-windows-update/971de8f2-0a4b-4171-873d-461572d16347
Ventero (1280)|26.4.2016 22:02
TH2 není de facto update a tak se vlastně nainstalovat nemohla. Funguje to tak, že se ti stáhne komplet nová instalačka Windows - nové sestavení, předpokládám že se udělá zápis do konfigurace spouštění (BCD) + ještě nějaký konfigurák pro průběh té budoucí instalace a po restartu teprve začne přeinstalace.

Řešení je to, že si upgrade spustíš přes ten Media Creation Tool nebo lépe vytvoříš médium a to pak v systému spustíš. Tam je pak možnost zatrhnout volbu "Ponechat osobní soubory a nastavení" Nebotakněco ...

Každopádně je nejlepší, pokud máš W10 aktivován, udělat zálohu a čistou instalaci z bootu a nic nenechávat.