reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Arctic Accelero Twin Turbo II

BMSH (4)|26.1.2016 20:07
Zdravím,
chystám se na montáž Accelera na GK GeForce GTX 560 Ti, ale v manuálu jsem narazil na jednu nelogičnost.

https://www.arctic.ac/eu_en/downloads/dl/file/id/375/accelero_twin_turbo_ii_installation_manual_english.pdf

V manuálu na straně 4 v bodě 7a je uvedeno, že tu destičku, kterou mám sundat z chladiče mám následně přišroubovat ke kartě. Nechápu proč, když jí stejně pak zase mám odšroubovat, vrátit na chladič a provést konečnou instalci karty, tak jak je to uvedeno na poslední straně v bodě 4. může mi to někdo vysvětlit?
Díky :-)
Salamander (6177)|26.1.2016 20:36
Ne, mas podle tabulky u obrazku 6 vybrat, jakou mas grafickou kartu (roztec der 1, 2, 3 nebo 4) a podle toho vybrat retenci -> 7a nebo 7b
Ty mas GTX560, takze roztec 2 = 51.0 mm x 61.0 mm, spacery 3.5 mm, rid se obrazkem 7a.

7b ignorovat, neni to pro tvou kartu
BMSH (4)|26.1.2016 21:44
Jasně, s těma roztečema jsem to pochopil. Mně jde o to, že na obrázku 7a je znázorněna montáž destičky na kartu, nebo aspon já jsem to tak pochopil a pak na straně 5 na konci v bodě 1 zpětná demontáž a v bodě 3 nakonci montáž na chladič. Pořád nechápu, proč to mám montovat na kartu (obr.7a) a pak zase sundat (obr.1 nakonci)
Salamander (6177)|26.1.2016 22:21
jo tak :D
v bode 1 si mas jenom naznacit tu roztec kvuli tem distancnim podlozkam, nemas to tam montovat ... to bys to pak v bode 3 nedostal na ten chladic, nemyslis?