reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hledáte nový notebook? PCMag doporučuje herní notebooky MSI

MSI CZ/SK (84)|19.2.2016 09:04
Před koupí nového notebooku se vždy snažíte získat co nejvíce informací o dané značce a modelu. Čtete recenze, vyslýcháte rady a doporučení od známých apod. Těmito kroky se ujišťujete, že bude váš výběr správný a nebudete po koupi zklamáni. Ovšem né vždy to funguje na 100 %. Jste spokojeni se svým nynějším notebookem?
PCMag produkuje první pohledy a recenze nejnovějšího hardwaru a softwaru ze světa IT. V pravidelných intervalech se tento online magazín svých čtenářů ptá, která z firem/společností podle nich má ten nejlepší produkt, technickou podporu a zákaznické služby. Otázky v anketě se týkají spokojenosti se spolehlivostí, technickou podporou, opravami a pravděpodobností doporučení této značky. Výherci ankety následně získají ocenění "Readers' Choice". Výsledky ankety 2016 byly nedávno zveřejněny.
Pro některé z vás to může být šokující, ovšem dle ankety ... "čtenáři používající notebooky MSI společnost ohodnotili oceněním podobné zákazníkům Applu: celková spokojenost dosáhla skóre 9,1/10, spokojenost se spolehlivostí pak 9/10. Hodnocením 8,7/10 pak čtenáři vyjádřili pravděpodobnost doporučení... Pokud jste hráč nebo jednoduše hledáte výkonný notebook, rozhodně byste se měli podívat na MSI. Naši čtenáři ohodnotili tuto společnost velmi působivým hodnocením spokojenosti.[ATTACH=CONFIG]31200[/ATTACH]

Po bližším prozkoumání výsledků vidíme, že MSI získalo velmi dobré hodnocení v oblasti notebooků používaných v domácnosti. To znamená, že hodnotící čtenáři používají notebooky značky MSI pro své soukromé účely.

[ATTACH=CONFIG]31201[/ATTACH]

Na závěr, MSI své fanoušky rozhodně nezklame. Pro ty, kteří tuto značku ještě neznáte, "rozhodně byste se na MSI měli podívat".Zdroj: PCMag 9.2.2016, http://asia.pcmag.com/microsoft-surface-pro-3/10128/feature/readers-choice-awards-2016-laptops-and-desktop-pcs
3.gif 2.gif