Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Hledáte nový notebook? PCMag doporučuje herní notebooky MSI

19.2.2016 09:04
MSI CZ/SKPřed koupí nového notebooku se vždy snažíte získat co nejvíce informací o dané značce a modelu. Čtete recenze, vyslýcháte rady a doporučení od známých apod. Těmito kroky se ujišťujete, že bude váš výběr správný a nebudete po koupi zklamáni. Ovšem né vždy to funguje na 100 %. Jste spokojeni se svým nynějším notebookem?
PCMag produkuje první pohledy a recenze nejnovějšího hardwaru a softwaru ze světa IT. V pravidelných intervalech se tento online magazín svých čtenářů ptá, která z firem/společností podle nich má ten nejlepší produkt, technickou podporu a zákaznické služby. Otázky v anketě se týkají spokojenosti se spolehlivostí, technickou podporou, opravami a pravděpodobností doporučení této značky. Výherci ankety následně získají ocenění "Readers' Choice". Výsledky ankety 2016 byly nedávno zveřejněny.
Pro některé z vás to může být šokující, ovšem dle ankety ... "čtenáři používající notebooky MSI společnost ohodnotili oceněním podobné zákazníkům Applu: celková spokojenost dosáhla skóre 9,1/10, spokojenost se spolehlivostí pak 9/10. Hodnocením 8,7/10 pak čtenáři vyjádřili pravděpodobnost doporučení... Pokud jste hráč nebo jednoduše hledáte výkonný notebook, rozhodně byste se měli podívat na MSI. Naši čtenáři ohodnotili tuto společnost velmi působivým hodnocením spokojenosti.[ATTACH=CONFIG]31200[/ATTACH]

Po bližším prozkoumání výsledků vidíme, že MSI získalo velmi dobré hodnocení v oblasti notebooků používaných v domácnosti. To znamená, že hodnotící čtenáři používají notebooky značky MSI pro své soukromé účely.

[ATTACH=CONFIG]31201[/ATTACH]

Na závěr, MSI své fanoušky rozhodně nezklame. Pro ty, kteří tuto značku ještě neznáte, "rozhodně byste se na MSI měli podívat".Zdroj: PCMag 9.2.2016, http://asia.pcmag.com/microsoft-surface-pro-3/10128/feature/readers-choice-awards-2016-laptops-and-desktop-pcs