reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Razer Lachesis

Smeli (2302)|23.8.2007 11:29
Na stránkách Razeru se objevila, myslím si, klásná myška:inlove:inlove:inlove





Podle specifikací nepůjde o ledasjaké ořezávátko, nýbrž o to nej :):
4000dpi Razer Precision 3G Laser™ sensor
32KB Razer Synapse™ onboard memory
Nine independently programmable Hyperesponse™ buttons
1000Hz Ultrapolling / 1ms response time
On-The-Fly Sensitivity™ adjustment
Variable true dpi setting adjustments in increments of 125dpi
Always-On™ mode
Ultra-large non-slip buttons
16-bit ultra-wide data path
60-100 inches per second*
Ambidextrous design
Scroll wheel with 24 individual click positions
Zero-acoustic Ultraslick™ Teflon feet
Gold-plated USB connector
Seven-foot, lightweight, non-tangle cord
Approximate size: 129mm (length) x 71mm (width) x 40mm (height)

http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&products_id=72
PersonalComputer (107)|24.8.2007 07:41
Ty jo a a já si nedávno koupil deathaddera :( Nevadí, tuhle si koupím taky :D Slinty,slint ! Dobrá myš se neztratí nikdy !
PersonalComputer (107)|26.6.2008 22:51
Tak mám tuhle myš čtrnáct dní - a zjistil jsme jednu - poněkud podstatnou vadu (doporučuju projít fórum razer blueprints) myš - respektive její senzor - snímá - a teď prosím nepropukněte v smích-vibrace když píši na klávesnici... Prostě ten senzor tak trochu (dle razance psaní) poskakuje. Ve hrách (testováno více než intenzivně na CoD4:MW a BF-2 jsem nezaznamenal žádný vážnější problém (tvrdilo se že může ustřelovat - to se mi stalo jen pokud jsem omylem stisknul tlačítko pro volbu profilu.) ovšem to hopsání kurzoru při psaní mě štve. Podle reakcí na tom fóru je možné že myš snímá i osu Z. Neptejte se mě jak já tomu prd rozumím ale je to prostě ostuda. Pak je tam ještě jedna věc která mě trochu zklamala - na myši je devět tlačítek, ovšem ve hrách jdou podle všeho nastavit jen tři ! a to boční a kolečko přičemž na těch bočních musí být přiřazena fuknce windows butto- jinak nereagují. Chybí taky možnost jedním klikem nastavit myš pro levou ruku (proč proboha ?-krait to měl.)Co do úchopu je tato myš méně pohodlná nežli Deathadder, ocenil jsem přesnější kolečko, boční tlačítka jsou potažena stejnou hmotou (guma?)jako samotná myška a mají znatelnější stisk (jdou o něco víc ztuha). Myš oproti mému DA netrpí tím že by hřála zespodu, příliš citlivý (hopsající) senzor to však vynahrazuje. Přiznám se že jsem na rozpacích - nemůžu jednoznačně říci jestli je to dobrá nebo špatná myš. Je to rozhodně (co se rozlišení senzoru týče) unikátní myš. Ovšem - a to je ten červík pochyb není DeathAdder (mám doma) nebo G9(nemám doma) lepší ? Je však fakt že jsem nezjišťoval jestli G9 hopsá senzor nebo ne, DA nehopsá při psaní na klávesnici určitě. (Musíte pořádně mlátit do stolu aby se pohnul.)70%
Deexer (365)|30.6.2008 11:51
No ja ti nevim......................

Podle mě když už razer tak : http://www.alza.cz/herni-mys-razer-boomslang-2007-collectors-edition-d85819.htm

Tudle unikatní, které se udělalo jen 10 000KS. Halvně luxuxní to balení :) viz link :)
MichalU (69)|22.9.2008 19:17
Takze...otvaram temu. Je tu dalsi zaujemca o tuto mysku. Chcem sa spytat ci tu niekto okrem PersonalComputera nema s nou skusenosti. Ma uplne vsetko co chcem a cena mi nevadi takze chcem radu ci sa mi to oplati a ci je naozaj taka genialna ako si myslim. Moje poziadavky su: viac tlacitiek (5<) - 9 je super, presnost pri hrani fps hier, tvar a ergonomia (z podhladu na nu z roznych uhlov si myslim ze je to super tvar a bude mi vyhovovat - este si ju chcem chytit niekde aspon cez obal) a DPI urcite nepotrebujem 4000 ale tie ostatne vlastnosti spolu na inej myske nie su takze preto ju berem, cize 1. otazka: oplati sa ? a 2. otazka: co je lepsie Laser alebo Optika (napr. Lachesis vs. DeathAdder cisto podla senzoru) ?
flanker (1579)|8.10.2008 09:36
whau, to je drsna myska :), Boomslang 2007
kleskojot (1)|28.10.2008 08:05
zdravim hosi jsem tu novy. a protoze vlasnim tuto mysku a shodou okolnosti se mi ted porouchala citim jako povinost to sdelit budoucim majitelum. takze prozacatek mys me perfektne sedi do ruky mam spis mensi ruku.perfektne klouze po podlozce ja vlastnim Razer Mantis. ty spekulace o tom ze mys si poskakuje pri otresech je pravda anekdy udela i takovou haluz ze pri hrani kdyz prizvedavam mys z podlozky tak kurzor se posune dolu. to je velice neprijemne. ale dobra zprava je ta ze to dle meho nazoru spravil nebo alespon mirne zlepsi nahrani noveho firmware do mysky. no a ted k tomu nejhorsimu vcera mi prestalo fungovat scrolovaci kolecko nejde ani nahoru ani dolu jen tlacitko funguje. takze to vypada na prvi reklamaci. Ale mys jsem si prez tyto neduhy zamiloval a jinou nechci. ve hrach je to velmi znat kdyz uz se s myskou zzijete bude z vas skiler.) takze vsem doporucuji!!!
xxviktor (406)|26.1.2009 14:26
Tak jsem další majitel. Myš hopsá při otřesech, ale co taky chceš s takovým senzorem:)
matiiii (65)|26.1.2009 15:56
neda mi nieco nepoznamenat -> Razer boomslang, alza.cz = 3545 KC. Ta ista mys z tej istej edicie, progamingshop.sk = 1958 SK :) Keby stoji posotvne 1000SK tak sa to oplati :D A k tej myske... tiez ju zvazujem ako jednu z moznosti a tie otrasy sa mi nepozdavaju a aj to, ze sa len tak pokazi koliecko... Ale to moze byt aj chyba konkretneho exemplaru...
SamecP (1751)|26.1.2009 17:49
Tenhle thread jsem nějak přehlídl.Tak dodatečně dopisuju,že jsem od vánoc taky majitelem Razer Lachesis a naprostá spokojenost :thumb
xxviktor (406)|26.1.2009 21:37
Osobně na tom Boomslangu nevidím nic (kromě ceny) nic extra. Vypadá docela obyčejně. Asi prostě jen další tahák na peníze. Otřesy máš snad u každé myši téhle kategorie. Bydlošova G5tka se taky klepe když víc mlátí do klávesnice. Prostě citlivej senzor, nevím proč by to mělo být mínus:)
sixx (160)|8.3.2009 23:36
Zdar lidi koupil jsem si Razer Lachesis a jsem překvapen jak divně mě padne do ruky hlavně při hraní když potřebuji udělat rychlý pohyb tak navím jak ji pořádně popadnout prostě vůbec nechápu kam si mám dát prsteníček a malíček možná jde jen o zvyk tak to je první věc a druhá jakou pořídit podložku? Na té mé staré se zadrhává.
Richmond (8084)|9.3.2009 03:05
[quote=xxviktor;211701]Osobně na tom Boomslangu nevidím nic (kromě ceny) nic extra. Vypadá docela obyčejně. Asi prostě jen další tahák na peníze.[/quote]
Pise se rok 1999 a vychazi prvni Boomslang - Richmond jej ziskava o rok pozdeji za tezce vydrene penize... Z trunu jej sesadila az prvni optika od MS ;)
xxviktor (406)|9.3.2009 15:46
sixx: Holt si máš myš kupovat podle toho, jak ti padne do ruky a ne podle toho, že je cool. Budeš si muset zvyknout.

Richmond:Šmarja, to se muselo držet jak klacek ne?
sixx (160)|9.3.2009 16:53
[QUOTE=xxviktor;227515]sixx: Holt si máš myš kupovat podle toho, jak ti padne do ruky a ne podle toho, že je cool. Budeš si muset zvyknout.

Richmond:Šmarja, to se muselo držet jak klacek ne?[/QUOTE]

Máš holt recht ,ale v kterým E-SHOPU si můžu myš vyskoušet to teda netuším a abych lítal po městě po elektroworldech kde určitě nemaj takový výběr tak na to nemám rozhodně čas.
xxviktor (406)|9.3.2009 18:40
Czechcomputer nemá kamenej obchod? Já jsem si všechny normálně vyzkoušel v Alfě. Jestli ne, tak můžeš koupit nějakou, co se ti líbí a pak ji do 14ti dnů vrátit, ale bude tě to stát nějaký peníze.
sixx (160)|9.3.2009 19:58
Kamenej obchod maj ,ale skoušet nic nenechaj musíš koupit a skusit jak píšeš ,ale Razer Lachesis mám tři dny tak ji vrátím i když je to hodně pěkná myška nedá se nic dělat a vybral jsem si jí podle recenzí a ne proto že by se mě zdála cool i když to určo je.
xxviktor (406)|9.3.2009 20:31
Každej má jinou ruku a držení myši. Třeba mě naprosto vyhovuje (nemám rád moc vysoké myši). No nemusíš to mít zapojene, stačí si s tím pojezdit na stole, prostě si ji jen omacat. Měli by to teda umožňovat, jinak je to pěkně napytel obchod.
Richmond (8084)|10.3.2009 03:18
[quote=xxviktor;227635]Měli by to teda umožňovat, jinak je to pěkně napytel obchod.[/quote]
Souhlas, ja jim rikam "premistovaci krabic"
Wic (1)|22.9.2010 19:07
doporucil by me nekdo nejakou podlozku k teto mysi a k tomu czc tak se situace dost zmenila nyni jsou krom softwaru obchodnici ochotni ukazat skoro vse (videls jsem i test 46´ TV:)
majkl 11 (207)|3.12.2010 20:46
[quote=Wic;404371]doporucil by me nekdo nejakou podlozku k teto mysi a k tomu czc tak se situace dost zmenila nyni jsou krom softwaru obchodnici ochotni ukazat skoro vse (videls jsem i test 46´ TV:)[/quote]
Ahoj mám tuto myšku a objevila se mi závada, nemá někdo zkušenost.:stupid:stupid:stupid:stupid

1. myš se po zapnutí pc asi 3-5 minut vůbec nehejbe
2. po chvilce práce s myší se začne zadrhávat a nejde s ní po obrazovce skoro hejbat, až se pohyb zastaví úplně.
3. Mam win 7 64 bit
4. nainsatloval jsem nové ovladače i firmware tady : http://www.razersupport.com/index.php?_m=downloads&_a=view&parentcategoryid=76&pcid=0&nav=0
a stejný problém, chviku to chodilo když jsem je odinstaloval úplně ale už je to zpět.
Jinak myška naprosto super

Nemá někdo radu dík :notsure:notsure:notsure:notsure:notsure
MIZ (97)|25.8.2011 11:48
Stejný problém. Po chvíli používání se začne sekat a je to čím dál horší. -na chvíli pomůže odpojení z USB, ale po chvíli se problém zase vrací. Přeinstalovával jsem ovladače, aktualizovat firmware, zkoušel různé porty, snížil jsem rychlost komunikace s PC po USB a stále totéž.
Koupím něco jiného.