reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s HP All-in-one

P@pi (1519)|23.8.2007 20:23
Mám tiskárnu-skener-"kopírku", tedy all-in-one od firmy HP "hp psc 1315 all-in-one".

Skener běží na PC běží a po několika desítkách skenech začne blbnout. Nejdříve to jsou šedivé pruhy po přes celou šíři skenovaného obrázku, později je i šílený kontrast.

(v příloze je příklad na chladiči z testovací sestavy, Gigabyte 7600 GT)

Začalo to u stolního PC, reinstaloval jsem ovladače a stále to samé. Tak jsem to přesunul na notebook, tady jsem si naskenoval několik věcí a začalo to odznova :/. Vždy to zezačátku běží normálně a od určité chvíle to jde do kytek.

Reinstall ovladačů nepomáhá, zvýšení frekvence USB také ne. Při skenování je dostatek RAM ani nic neběží. Dělá to i při náhledu.

Nějaké nápady (krom reinstallu winů po každých 20 skenech? A bůh ví jestli to pomůže ;))?
scan002.jpg
tgfh (2985)|23.8.2007 21:39
Dělá to od začátku nebo to začlo až po nějakém čase?

Nepřehřívá se tam něco?
P@pi (1519)|23.8.2007 22:08
Zvenku se nic neškvaří a začalo to dělat až počase, co mi je ale divný je, že to přenesu na jiné PC tam to chvíli běží a pak znova :/.
tgfh (2985)|23.8.2007 22:49
Zkusil bych začít skenovat a až to začne blbnout tak to co nejrychleji připojit na jiný PC (než stačí pořádně vychladnout) a začít skenovat. Uvidíme jestli to začně blbnou při prvních kopiích nebo až zase za chvilku...
mech13 (5526)|23.8.2007 22:51
ja bych skusil treti PC a kdyz to taky udela tak reklamace...
tgfh (2985)|23.8.2007 22:54
JN, nějaký úplně jiný kompl a zkusit napájet z jiné sítě, nejlépe jiný dům apod.
P@pi (1519)|24.8.2007 11:25
Takže díky, ale šel jsem si pokecat na online chat podporu HP, kde mi řekli úplný, ale úplný prd :). Po tom co jsem pochopil, že jde o HW problém (což on odmítal pochopit) jsem radši naše sezení ukončil, ale v průběhu půl hodinového zkoušení (btw. když se mě potřetí zeptal "Could you try to copy an A4 paper, please?", tak už mi tekly nervy :D) jsem narazil právě na to kopírování.

Ono totiž probíhá zcela nazávisle na PC a i tak to blbne. Tzn. jde to na reklamaci. Díky všem :).