reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestavení pc zkušenosti ?

Marekdv (44)|30.3.2016 09:54
Ahoj.Zajímalo by mě kde by jste si momentálně nechali sestavit nové pc.
czech computer - zadarmo -recenze různé
alza.cz -momentálně akce za 600kč cojž není tolik-recenze různé
nebo někde jinde ?
Pište vaše zkušenosti.Díkes
Rendl2 (501)|3.4.2016 13:37
Zkušenost sestavení vlastní. Doporučeno, jelikož pak nejsi nas.. na někoho jiného, když se to nepovede a sebe neuškrtíš.
romana51 (65)|3.4.2016 21:04
Rendl2 má 100% pravdu. Jednak si dáš do bedny co potřebuješ a i když ti dnes sestaví PC podle přání, nikdy nevíš jestli už nebyla některá komponenta
použita nebo vrácena. Bez ztráty záruky nemůžeš bednu otevřít. Když si komponenty vybereš v e-shopu, můžeš je do 14-ti dnů vrátit (vyměnit), pokud se trochu spleteš. Já už 2x vracel základní desku (jedna nenačetla ani BIOS). Dneska na webu snadno najdeš spoustu návodů jak PC sestavit.
Když jsem začínal (do 286-ky slavnostně zapíchnul matematický koprocesor) byla situace podstatně horší a ceny komponent daleko dražší. :)
Marekdv (44)|4.4.2016 09:44
No přiznám se že se v pc trošku orientuji nicméně to sestavení bych raději nechal na někom zkušeným :-) přece jenom to bude pc kolem 30 tis. a nato se moc necítím :-) tak asi tak :-)
Rendl2 (501)|4.4.2016 12:54
No tvoje věc, ale pc za 30 se skládá stejně jako za 5. A získáš zkušenosti:). Většinou se nemá co pokazit, leda bys zlomil nějakou kartu ve slotu nebo dal blbě chladič na CPU.