reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Mafia II

tgfh (2985)|24.8.2007 17:51
Zde pište všechno co se týče MAFIE II

tgfh (2985)|24.8.2007 17:52
Dlouho jsem o MAFII II nic neslyšel, na illusionsoftworks se taky o ni vůbec nepsalo, v poslední době jsem při pomyšlení na MAFII II začínal pochybovat jestli se ji vůbec někdy dočkáme.

Nyní se objevilo toto video:

u kterého mi začal rozum stát, to vážně není možné, ta grafika, postavy, město, podle mě to bude zase největší hit - tak jak byla kdysi MAFIE I.

Screeny a další věcičky zde:
http://pc.hrej.cz/hry/akce/3rd-person/mafia-2/
polygon_cz (23)|26.8.2007 08:31
ja jsem vloni na jedne graficke akci videl ukazky z Mafia enginu (predpokladam, ze to byl on), kde nam ukazovali tvorbu postav a vozidel pro next game
xSten19 (386)|26.8.2007 20:23
[QUOTE=tgfh;45585]Dlouho jsem o MAFII II nic neslyšel, na illusionsoftworks se taky o ni vůbec nepsalo, v poslední době jsem při pomyšlení na MAFII II začínal pochybovat jestli se ji vůbec někdy dočkáme.

Nyní se objevilo toto video:
http://www.youtube.com/watch?v=OmVrVBmqYaU
u kterého mi začal rozum stát, to vážně není možné, ta grafika, postavy, město, podle mě to bude zase největší hit - tak jak byla kdysi MAFIE I.

Screeny a další věcičky zde:
http://pc.hrej.cz/hry/akce/3rd-person/mafia-2/[/QUOTE]

ale už to nebude česká tvorba no jednička byl trhák nej co byl a čský dabing bude na 100% sem to našel na jedněch stránkách aspoň že tak.
tonda pařmen (87)|26.8.2007 22:32
mafia 1 byla fakt dobrá hra. Takovej originální nápad. Dohrál sem jí nespočetně krát. Mafia 2 vypadá ještě lépe ale na ní mi nebude stačit pc. Za rok a půl bude snad lepší mašina.
xSten19 (386)|26.8.2007 22:33
[QUOTE=tonda pařmen;45763]mafia 1 byla fakt dobrá hra. Takovej originální nápad. Dohrál sem jí nespočetně krát. Mafia 2 vypadá ještě lépe ale na ní mi nebude stačit pc. Za rok a půl bude snad lepší mašina.[/QUOTE]

A co má za požadavky ?? myslim že zrovna špatnou mášu nemáš
Figa (300)|31.8.2007 18:12
Požadavky nevím jaké má, ale je to next-gen a ta mašina mu stačit nebude.Jinak se na to moc těším.Mafie byla jedna z mých prvních PC her dohrál jsem jí snad 100x a pořád mě to baví, tak doufám, že dvojka bude mít stejný úspěch.Předpoklady na to má.
dirt (24)|31.8.2007 21:15
Nevieťe kedy víde.A bude jej stačiť Sapphire Radeon HD2900XT.
dirt (24)|31.8.2007 21:36
Mislel som len priblyžný dátum vydania
ribi (35)|1.9.2007 00:27
[QUOTE=dirt;46607]Nevieťe kedy víde.A bude jej stačiť Sapphire Radeon HD2900XT.[/QUOTE]
Neodpustím si poznámku - načo sa pýtať tak samozrejmé otázky? Na základe otázky a pravopisu pevne dúfam, že len skúšaš inteligenciu ľudí na tomto fóre. Prosím, neber to ako urážku.

Mafia bola fakt skvelá hra. Príbeh, atmosféra, hrateľnosť... Jednoducho skvost. Dnes som si akurát pozrel HD trailer a musím povedať, že som bol celkom prekvapený. Mimika tváre postáv bola pekná, no dosť plastická, ostatná grafika však zatiaľ vyzerá byť k svetu. Záverečné sekundy traileru ma navyše presvedčili o tom, že tradičný mafiánsky humor sa z hry nevytratí (snáď).
dirt (24)|1.9.2007 10:11
Sori nabudúce ked niečo napíšem tak si to najprv rozmyslím.
boboco (1987)|1.9.2007 10:43
Bylo by vhodné uvést i odkaz, kde lze stáhnout trailer k v HD verzi, takže sosejte například zde:
http://mafia.czech-games.net/trailermafia2.htm

Myslím, že se opravdu máme na co těšit, hlavně aby to bylo zas tak precizně zpracováno, jako první díl, včetně perfektního dabingu:)
ribi (35)|1.9.2007 12:13
[QUOTE=dirt;46687]Sori nabudúce ked niečo napíšem tak si to najprv rozmyslím.[/QUOTE]
V pohode, nič sa nedeje. :)
tgfh (2985)|9.11.2007 15:21


Co říkáte?
Není to špatné, ale GTAčku se to blížit nemuselo
Withman (1337)|9.11.2007 16:09
Tak tento dred čtu poprvé a ty první odkazy vypadaly moooooooooc luxusně, grafika, všechno luxus. Ale to poslední video, které vypadá jako GTA se mi uplně hnusí. :(
P@pi (1519)|9.11.2007 16:41
[QUOTE=tgfh;61436]http://www.youtube.com/watch?v=d2ISMLzd9s4

Co říkáte?
Není to špatné, ale GTAčku se to blížit nemuselo[/QUOTE]

Přečti si komentáře pod tím videem ;).
Withman (1337)|9.11.2007 16:44
LOOOOOOOL....trošku se mi ulevilo. :D
Pavel Boček (4169)|9.11.2007 19:47
Jop, i bez komentářů poznám že je to Godfather: The game (hnus hnusnej, to už nechci hrát ani s výkonnější grafikou :runaway).
SpeedFilip (213)|9.11.2007 20:16
To Pavel Boček: Nevies odcenit skvelu hru. Ano ma svoje nedostatky(auta..) ale inak je to perfektna hra.
Inak radim najprv pozriet film az potom hrat hru, lebo pri pozerani filmu uz viete dopredu co sa stane.
Chod si hrat SUPER MARIO :) :) :)
Pavel Boček (4169)|9.11.2007 20:26
[QUOTE=SpeedFilip;61506]To Pavel Boček: Nevies odcenit skvelu hru. Ano ma svoje nedostatky(auta..) ale inak je to perfektna hra.
Inak radim najprv pozriet film az potom hrat hru, lebo pri pozerani filmu uz viete dopredu co sa stane.
Chod si hrat SUPER MARIO :) :) :)[/QUOTE]

Todle bylo poprvý kdy sem se shodnul s kritizující většinou...ta hra je prostě strašná. Navíc když sem si to zesvětlil abych vůbec viděl tak to bylo tak vyblitý :mistake A to nepřehledný menu a to blbý loadování...fuj ! Mafia rulez !
SpeedFilip (213)|9.11.2007 20:35
Kde je ta kritizujuca vacsina, ukaz mi ju. Ja ti mozem ukazat viacere hodnotenia ktore su velmi dobre.

Sorry za taky mensi OT ale nasiel som jednu uzivatelsku recenziu ktora vystihuje postoj P.B k hre The Godfather. Nepisal si to nahodou ty? :) :)

ta toten godfather ma sklamal onicom to je budovy su obkusane ludia su len tak na rychlo spraveny a tvare maju plochu texturu oblecenie to iste ploche textury auta su te najhnusnejsie ake som kedy videl auta v GTA 3 su oproti tymto autam krasoty nemaju prehladne skla vsetko je cierne lesk ziadny fyzika auta ziadna ovladanie daco neskutocne dzignes to v 150 do auta a teba to zastavy a poskodenie je onicom asi len 3 typy poskodenia su ked ta nahanaju policajti nezname predmety liataju okolo daco ako molotov a to iste je aj ked sa prechadzas po ulici zrazu zomres bo ta prejde auto alebo zhoris lebo molotov strelanie je onicom strasne daco ludia prechadzaju cez steny namierit je nemozne policajti su nesmrtelny pri nahanacke to je ako pri vojne grafika ja jak z pred 4 rokov aj vtedy by bola onicom nazaciatku nebudes mat ponatia ako sa chodi rovno a pozera na strany ale aj tak najhorsie su te auta te auta su rovnake ako v hre speed racer ktora je na onlinehrach mozno aj tam je lepsia po celom meste je asi 6 aut aj to vela hovorim a pochibujem ze neskor sa objavia nove jedna z najhorsich hier co som hral a k mafii sa to nemoze ani priblizit mafia je oproti tomu 5 rokov v buducnosti ja nechapem naco su tote 5gb co to zabera no hrozne daco
Pavel Boček (4169)|9.11.2007 20:58
[QUOTE=SpeedFilip;61511]...[/QUOTE]

No, píšu česky takže asi ne :) Ale jinak můj názor podobnej...ta hra fakt vůbec nevypadá na ty nároky, ovládání je konzolový (zlatá Mafia s plynulým přechodem z 3rd na 1st person) a to jak u aut tak u lidí, střelba děs...film je dle kamaráda fakt dobrej (sám sem eště neviděl), ale hra stojí za prd. Pokud seš fanda, můžeš to vidět jinak, ale mně jakožto nezasvěcenému to připadá jako děs střídající hrůzu.
Sieben (513)|11.11.2007 21:50
[QUOTE=Pavel Boček;61522]film je dle kamaráda fakt dobrej (sám sem eště neviděl), ale hra stojí za prd.[/QUOTE]

prosím prosím, přečtěte si tu knížku...půjčte si ji, kupte si ji...rozhodně to za to stojí Mario Puzzo - Kmotr
a pak to má i další "díly" -Omerta, Poslední kmotr, Sicilián a já si to všechno nepamatuju, ale Kmotr je prý nejoblíbenější kniha mužů na celém světa a já tomu věřím,
je to úchvatná a úžasná kniha!
tak vyřiď kamarádovi, že film je pouhým odvarem...

sorry za OT, ale trhá mi srdce ta věta -film dobrej...
čtěte...a přečtěte si to

Jinak na Mafia 2 se taky moc těším!
Pavel Boček (4169)|12.11.2007 00:43
[QUOTE=Sieben;62081]...[/QUOTE]

[SIZE="1"]Vsadil bych se že knihy taky četl...já na toto nemám čas...už dokonce ani do té knihovny sem se nedostal měsíc :runaway proč sem vlastně platil členskem poplatek :cry[/SIZE]

Jinak, jsem zvědav kdy tak Mafia bude. Řekli v polovině příštího roku...chci datum ! Chci hodinu !! Chci minutu !!! :D
KrendaD (26)|29.11.2007 16:39
Mafia byla rozhodně jedna z nejlepších českých her, nebo spíš nejlepší. Grafika u Mafie 2 vypadá super a doufám, že příběh bude ještě lepší...
FAJN-TOM (63)|1.12.2007 23:56
já se na Mafii 2 těšim jak na svoje první kolo. Jedničku jsem hrál několikrát a pořád mě baví. Doufám že ve dvojce bude dobrý dabing jako byl v jedničce a hlavně napínaví příběh a velká pestrost misí.
tequilla (1015)|8.1.2008 20:00
Necekana vec se udala - Illusion softworks byl koupen americany. Snad tim nebude nijak trpet vyvoj Mafie 2...to by me fakt nas*alo.
boboco (1987)|8.1.2008 20:03
To nebude dobrý - záleží v jaké fázi vývoje Mafia II je... je dost možný, že český dabing nebude pro Take2 zajímavý:-(
FAJN-TOM (63)|13.1.2008 12:02
[quote=boboco;79390]To nebude dobrý - záleží v jaké fázi vývoje Mafia II je... je dost možný, že český dabing nebude pro Take2 zajímavý:-([/quote]Jestli Mafia 2 nebude mít český dabing tak jí hrát nebudu. Dabing a příběh byly u jedničky to nejlepší z celé hry
Razi3L (612)|18.1.2008 21:23
to mas pravdu, dabing byl, fakt luxusni a ten pribeh- lahoda, dlouho sem tak good hru nehral, snad pribehem se mi libil Fable:The Lost Chapters. Doufam, ze budou nejak spolupracovat s ceskejma daberama a budou to delat nadale cesi i pres to, ze vlastnikem je americka firma...
tequilla (1015)|18.1.2008 21:28
Dabing byl skutecne klenot, jen skoda, ze nemohl byt jeste trpytivejsi (k dabovani byl osloven Boris Rosner, ale bohuzel odmitnul). To by nam ten trpyt jeste dnes vypalil oci :). Bojim se jen jedine veci, ze Mafia I nastavila latku tak vysoko, ze ji prekonat Mafii II bude hodne narocny ukol pro vyvojare...o to vic se na ni tesim!
Janyk1 (997)|18.1.2008 21:38
Já taky, chce to inovace a nový nápady ale ne na úkor klasiky, prostě ať je to minimálně stejně super pařba jak 1 , ale ať má cenu to hrát(kdyby to bylo stejny s lepší grafikou, nechcu-žádná další extrémní jízda- i když ty byla taky supr:D)
Razi3L (612)|18.1.2008 22:25
me se v traileru dvojky dost libi mimika ve xichte :D ,takze grafiky bych se nebal, spis pribehu a dabingu...
tgfh (2985)|1.4.2008 23:17
Brácha mi právě sdělil, že stajuje českou 4GB Mafii 2
http://www.w-blog.cz/hry/mafia-2-je-venku-a-v-ceskem-dabingu-od-i-know

Tak jsem zvědav jak se to nakonec vyvine :)
boboco (1987)|1.4.2008 23:24
No tak to jsme zvědaví opravdu všichni :D:D:D - aby tam nebyl nějakej virus, kterej Ti blokne čas a budeš stále fungovat s datem 1. dubna...:p
Razi3L (612)|2.4.2008 21:11
[QUOTE=tgfh;107221]Brácha mi právě sdělil, že stajuje českou 4GB Mafii 2
http://www.w-blog.cz/hry/mafia-2-je-venku-a-v-ceskem-dabingu-od-i-know

Tak jsem zvědav jak se to nakonec vyvine :)[/QUOTE]

hahaha, četli jste někdo popis hry? prý hra podporuje DirectX 11 :D:D
to si brácha asi moc nezahraje, pokud ovšem nemá nějakou kartu s podporou DirectX 11 :D
(trochu to přehnali s popisem, ale jinak good apríl. btw na jinejch blogách je/byl ke stažení Half-life 3, Warcraft 4, Assassins creed 2 apod. ;))
tgfh (2985)|2.4.2008 21:15
Stal se velký průser, za něž se stydím :o

Včera bylo 1.4. ... apríla....brácha si ze mě udělal srandu :cry

Vidím, že bobo to pochopil hned, mi to úplně všechno došlo až teď :D , protože jsem se ho zeptal jak to vypadá s tím stahováním a on mi řekl, ať podívám do kalendáře kterého bylo :D
Frog (510)|2.4.2008 21:56
[QUOTE=tgfh;107564]Stal se velký průser, za něž se stydím :o

Včera bylo 1.4. ... apríla....brácha si ze mě udělal srandu :cry

Vidím, že bobo to pochopil hned, mi to úplně všechno došlo až teď :D , protože jsem se ho zeptal jak to vypadá s tím stahováním a on mi řekl, ať podívám do kalendáře kterého bylo :D[/QUOTE]

pred taketo članky by aspon autori mohli dat nadpis: PRVY APRIL :D včera behal kamoš po škole s tym ze nVidia kupuje AMD :)
Razi3L (612)|2.4.2008 21:58
jj, s tim, ze Nvidia kupuje AMD byla novinka na EHW :D
sem nejdřív na to koukal jako jelen, ale nešlo to rozkliknout a během chvíle to zmizelo, později mi došlo, že jde o vtip :)
Janyk1 (997)|3.4.2008 16:18
[QUOTE=Frog;107593]včera behal kamoš po škole s tym ze nVidia kupuje AMD :)[/QUOTE]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
LOL LOL LOL LOL
tak to je supr:D to mě pobavilo, běhat s tim po škole:D:D:D
rockforpeople (10)|9.8.2009 22:32
Mafia 1 pro mě byla díky své originalitě a dabingu dlouhou dobu jednička mezi hrami a odinstaloval jsem ji teprve nedávno kvůli reinstalu....jinak by tam byla do ted...a předpokládám že dvojka se tam bude držet stejně tak:-)
rs (104)|10.8.2009 03:55
Mě by třeba zajímalo, jaká bude ve dvojce hudba. Většina lidí si to neuvědomuje, ale jeden z důvodů proč byla Mafia tak hratelná byla právě dobrá muzika. Uvidíme, uslyšíme :D, teším se... .
Kirk1 (850)|10.8.2009 08:36
[quote=rs;280172]Mě by třeba zajímalo, jaká bude ve dvojce hudba. Většina lidí si to neuvědomuje, ale jeden z důvodů proč byla Mafia tak hratelná byla právě dobrá muzika. Uvidíme, uslyšíme :D, teším se... .[/quote]
jj hudba v mafii bola super:thumb aj ja dúfam že sa nejak nepo...e bola by to škoda
jrx (1880)|7.11.2009 17:04


Je tam link na 2 a 3 část.