reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Výběr herní klávesnice a myši

Guarana (5)|8.5.2016 03:04
Zdravím. Hledám herní klávesnici a myš.

Požadavky pro klávesnici: Nesmí být bezdrátová. Především anti-ghosting - na něm záleží nejvíce. Měl jsem Microsoft SideWinder X4 a ta má anti-ghosting pro 26 kláves, ale pozor - týká se to všech - a ne pouze některých kláves. Dále bych chtěl, aby byla podsvícená (nejlépe, aby se podsvícení dalo regulovat - intenzita, barva...). Také je důležitá ergonomie a pohodlí. Cenové rozpětí: kolem 400 Kč.

Požadavky pro myš: Drátová. S kvalitní ergonomií, rychlými reakcemi (odezvou) a nejlépe také regulovatelným osvětlením - není podmínkou. Cena - okolo 400 Kč. Také by bylo fajn, kdyby měla nějaký ten software (např. pro programovatelná tlačítka). Docela se mi líbí A4Tech Bloody V8 - co na ni říkáte?

Obojí bude ke stolnímu PC - nebudu to přenášet.
Děkuji předem za tipy.
Guarana (5)|9.5.2016 12:38
Nefunguje mi EDIT, takže píšu tady: Asi za takovou cenu takové zboží nenajdu, proto prosím pište v cenové relaci 800 Kč klávesnice, 800 Kč myš a já si to koupím zvlášť, děkuji za pochopení :)
Fox_25 (613)|9.5.2016 13:51
Mám asi třetím rokem A4Tech G800V X7, anti ghosting by měla podporovat. Je za pár stovek, dobře se na ní píše, po těch třech letech se mi zdá opotřebení minimální a to je využívána často. Předchozí klávesnice mi vesměs umřeli po několika měsících protože se opotřebovaly klávesy WSAD, zde zatím nic. Klávesnice má 5 profilů, nastavení konfigurovatelných kláves(celkem 15 kláves) se ukládá do paměti klávesnice a také umožňuje makra kde jsou funkce myši. Obslužný SW je perfektní a slušně je provedena i editace maker. Akorát není klávesnice podsvícená.

Myš doporučím roccat kone pure, mám verzi s laserovým snímáním a je to skutečně perfektní. Myš je velmi přesná, má také programovatelná tlačítka, ale navíc jsou snad jen dvě pro regulaci DPI před kolečkem, samozřejmě má boční tlačítka a také umí svítit jak vánoční stromeček s výběrem z více než 16 milionu barev. Obslužný SW také není špatný, ale na rozdíl od SW u klávesnice vypadá až moc moderně.

Podle mě je to ideální kombinace, klávesnice má dost programovatelných kláves z nichž je 9 kláves snadno přístupných(kolem WSAD) a myš je zase velmi přesná. Jen by to chtělo navýšit rozpočet, myš stojí 1400 a klávesnice 500 korun.

http://www.roccat.org/en-CZ/Products/Gaming-Mice/Kone-Pure-Series/Kone-Pure/
http://www.x7.cn/en/product.asp?id=53

PS: Myš mám zevnitř ještě vystlanou plastelínou, aktuálně má váhu 160g místo 90g, byla na mou "tlapu" moc lehká.
AlenaPulcova (2)|5.7.2016 04:24
Ahoj, co rikas na tento set klavesnice, mysi a sluchatek - celkem za 1500? - http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislusenstvi/herni-prislusenstvi/klavesnice/e-blue-herni-sada-cobra-cerno-cervena.html nedavno jsem si to poridila a maximalni spokojenost
denial (12)|19.2.2019 14:22
Dobry den,

existuje takato nejaka klavesnica:

-herna, mechanicke tlacidla
-silent, stealth, tiche tlacidla; ziadne hlucne klikanie
-antighosting, atd
-bezdrotova, aj drotova
-s numpadom
-s multimedialnymi tlacidlami (aspon volume control)

Nasiel som Logitech G613, ale ta je iba bezdrotova. Nepodporuje pripojenie cez usb kabel. Vacsinu casu ju chcem pouzivat cez kabel.
Corsair K63 zasa nema numpad.
Ventero (1280)|19.2.2019 16:16
No u herních klávesnic se moc bezdrátovost nenosí - už kvůli podsvícení - a ještě chtít kombinaci? To mě také velmi zajímá, jestli se taková klávesnice vůbec vyrábí a notabene v herním ...