Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Vodní blok GTX1080

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Dobrý den,

vím že to je předčasné, ale zkušenosti z dřívějších modelů mohou napovědět. Po jaké době od uvedení do prodeje lze očekávat vodní bloky pro nové GTX1080 v referenčním designu.

Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý den,

od EKWB pravděpodobně do 1 - 2 týdnů od vydání, ostatní výrobci cca 1 - 2 měsíce.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Díky za odpověď, nečekal jsem že to bývá takový fofr. Teď to chce tu 1080...

Mrkva.

Hmm, EKWB tvrdi ze budou chladice k dispozici uz 27. Ale je otazka jestli se nevyplati si pockat na nejaky (levnejsi)? nereferencni model...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Už mám 1080 na cestě Takže jdu objednávat ten WB..

Jen se chci zeptat.

Mám doma nenačatou lahev chladící kapaliny, tuším AquaTuning, čirá UV aktivní, doma mi leží od září. Na dně je drobná usazenina, ta tam byla už loni. Nemusím se ji bát použít?

Registrace
    Mar 2008

Foto ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

foto té kapaliny? můžu udělat až budu doma, ale obávám se že to moc vidět nepůjde... Je to konkrétně Aquatuning AT-Protect-UV.

Ta "usazenina" vypadá to jako jemný bílý prášek, když s ní zatřepu tak už v podstatě nejde vidět, přide mi že je to nějaké aditivum

Registrace
    Mar 2008

Ano foto té usazeniny...

Každopádně tuhle kapalinu neznám, ale nejsem si jistý, že by v jakékoliv kapalině nějaké usazeniny měly být, to mi nepřijde zcela normální...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Bohužel se to nepodařilo vhodně vyfotit, nevadí, nějak ji "zrecykluji". Přes eshop jsem vás proto požádal o rozšíření objednávky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

https://www.ekwb.com/shop/ek-fc1080-gtx

Snad budou stejně rychle také na GTX1080Ti až budou

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Vodní blok je od úterý na kartě. Musím říct že tentokrát to bylo docela zapeklité. Díky backplate chladič nedrží šroub s klasickou hlavičkou ale s matkou ve které je díra pro menší šroub držící backplate.

To je v pohodě, ale za boha jsem nikde nevylovil klíč či gola nástavec který by tu 4mm hlavičku dokázal otočit - nejmenší mám 5,5mm... musel jsem to povolit kombinačkama a pak to ručně dotočit... necítil jsem se moc příjemně s těma kleštěma 1-2mm nad deskou. Ale zdárně se podařilo.

Dokonce mě překvapilo že karta hřeje podstatně méně než hřála GTX980, ta dokázala jít i nad 60°C (po přetaktu), 1080 mi zatím nejvíce ukázala 51°C s OC (offset +125 = 2012MHz), v defaultním profilu jen s power limitem na 120% boostí typicky na 1873/1885.

Registrace
    Mar 2008

Jj je to čtyřka šestihran, naštěstí na to tady ořech máme, protože už jsme pár GTX 1080 na vodu dělali. Kleštěma bych si to tedy s kartou přes 20tis netroufnul

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

a to má pěkně malé kleště, moje kombinačky jsou tak 3x větší

když jsem si to vezl z kanceláře domů, tak jsem ty 4mm šestihrany na JayZho videu viděl, ale neuvědomil jsem si že tak malé klíče prostě nemám a když v 10 večer člověk skončí s tím že vypustil a proláchl původní okruh, má odšroubovaný backplate, připravený blok tak už to nějak doimprovizuje a víc o co mám svůj box nářadí rozšířit.

Marek_Prochazka

Zdravim.
    Chtěl jsem se zeptat lidí, co už na 1080 blok mají, jestli je poznat zlepšení a jestli má cenu do toho investovat. V současné době nemám problém u her na plné nastavení udržet teplotu na referenční kartě do 40° a po přetaktování na 2,1 GHz a povolení TDP na 120% udržet teplotu do 60°. Tak mě zajímá jestli mi to přinese kromě snížení hluku a vyprázdnění peněženky i něco navíc.
    Díky

Registrace
    Mar 2008

Dobrý den,

buď máte zázračnou kartu, nebo nevím. Měl jsem v ruce už pět GTX 1080 a všechny se chovaly velmi podobně, přibližně takto https://www.facebook.com/JSComputers...72541646110124
    Nevěřím tomu, že máte kartu, která jede trvale na 2.1 GHz na vzduchu a máte 60 stupňů v plné zátěži.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vodní chlazení - Univerzální blok pro GPU R9 290
    Od Neregistrovaný v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-03-2016, 16:21
  2. Vodní blok Mpower max
    Od Stiffmeister v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-04-2015, 19:53
  3. Vodní blok pro AMD 7950