reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Druhý SSD disk

hanojka (6)|22.5.2016 09:18
Mám SSD disk SAMSUNG 850 Pro, na kterém mám operační systém a aplikace. Druhý HDD disk a uloženými daty aplikací mi začíná odcházet a chci jej vyměnit. Má smysl si pořídit místo něj druhý SSD disk, na který budu ukládat data aplikací, fotky, videa atd.? Nebo jej nahradit opět diskem HDD (peníze nehrají až tak velkou roli).
Poraďte mi !
Tomak_CZ (392)|22.5.2016 10:08
Osobně si myslím, že druhý SSD nemá cenu. Na zálohu fotek atd. bych určitě vzal HDD. Zrovna mi momentálně také umírá disk Samsung a je to již druhý Samsung co jde do věčných lovišť. Nahradím ho nějakým WD 2TB nebo více... Každopádně fotky zálohuj na více místech... ;)
VencaX (3686)|23.5.2016 23:15
Tak Samsungy byly výborný... předtím, než to skoupil Seagate.

Jinak se také přikláním k tomu, že 2. SSD je zbytečnost. Pokud tě neomezuje rychlost HDD, pak je dle mě zbytečné si připlácet za SSD. Jednak do HDD dostaneš větší kapacitu druhak je u SSD větší pravděpodobnost, že při poruše přijdeš o veškerý data uložený na něm ;)
Gydravan (54)|22.2.2017 18:46
Kdesi som tu čítal - a neviem to znova nájsť - že zálohovať na exter HD je nezmysel. Len som tam nenašiel odpoveď na otázku, kam teda zálohovať. Mám ADATA nobility NH13 a myslím na kúpu ešte jedného, aby som mal istotu, ak by jeden zlyhal. Už sa mi to stalo. :=(( Ako zálohujete Vy???
vivid.sk (132)|22.2.2017 22:43
Never všetkému, čo čítaš, zálohovať treba všetko o čo nechceš prísť, vždy na iné fyzické HDD (či SSD, to je už na preferenciách užívateľa).