reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dva počítače na jednom monitoru+klav-myš

sallvator (2)|23.5.2016 11:54
DOrbý den, potřebuji připojit herní windows deskop s pracovní macem k jednomu monitoru, klavesnici a myši a mít snadnou možnost rychlého switchnutí.

Vím o možnostech skrze KVM switch ale koupil sem nakej ATEN CS692 ale na windows ve hrach je drobná odezva a celkove "feeling" myši není moc dobrej, switch lehce myš zrychlí...

Ale nevím zda třeba lepší model nepomuže, bohužel sem našel jen levné s VGA, pak středně drahej HDMi a DVI a pak ultradrahe nekolikakanalove profi.

Napadlo mě zda to nejde vyřešit i jinak, co minitory? koukal sem že dneska sou s USB a nektre mají dva kanály obrazu které se dají přepínat. Neumí nakej přepnout obraz i USB s periferiema?

U tech KVM bych rekl že je hlavní problem že maj naka hrozně salbá USBčka, ten ATEn npř by měl mít jedno 2.0 které by mělo zvladnout i USB hub atd ale nezvládne to ani nahodou sotva to napájí herní myš...

Díky za pomoc
Salamander (6177)|23.5.2016 12:55
sallvator (2)|23.5.2016 13:18
SW rešení jsem zkoušel od "sharemouse" a to docela lagovalo, zde není trial abych vyzkoušel a hlavně, neřeší to připojení k jednomu monitoru :-/ Ale díky za tip
VencaX (3686)|23.5.2016 23:29
Napadlo mě WiGig. Ta technologie umí bezdrátově připojit klávesnici, myš i monitor. Otázka ale je, jak je to se sdílením mezi více počítači.
Ventero (1280)|24.5.2016 11:44
A taky bych se jeste vic bal te latence ...
Tomak_CZ (392)|24.5.2016 15:21
Ještě bych asi vyzkoušel jiný kvm přepínač http://kvm-prepinace.heureka.cz/