reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

prosba o pomoc - dual monitor

protons (3)|28.8.2007 23:46
Ja viem ze do tejto temy sa to nehodi ale Potrebujem vyriesit tento problem.Potrebujem jeden obraz ktory bezi z pc aby sa rozlozil na dve obrazovky.....cize vlastne chcem aby jeden obraz rozdelil na lavu a pravu cast....co mi k tomu treba aby som ten obraz vedel rozlozit na dva monitory
eraser (0)|28.8.2007 23:50
Potrebuješ kartu s dvomi VGA, resp. DVI výstupmi a najlepšie Windows XP a patričné ovládače. Alebo dve VGA karty.
Pavel Kovač (374)|29.8.2007 14:38
Presne tak jak psal eraser. Napiste nam co mate za grafickou kartu a system uz to vyresime.
juslik (34)|31.8.2007 07:56
ked zapojis 2 monitory na 1 graficku nebudes mat nahodou 2 rovnake plochy ? on chce asi take nieco ze vela seba 2 manotory cez ktore buce behat s jednou myskou cez celu plochu obyddvohcmo nitorov a nie rovnake da sa na to kupit taka kravina ak to chces tak ako to myslim ja
mech13 (5526)|31.8.2007 08:58
[QUOTE=juslik;46493]ked zapojis 2 monitory na 1 graficku nebudes mat nahodou 2 rovnake plochy ? on chce asi take nieco ze vela seba 2 manotory cez ktore buce behat s jednou myskou cez celu plochu obyddvohcmo nitorov a nie rovnake da sa na to kupit taka kravina ak to chces tak ako to myslim ja[/QUOTE]

ne, toto je jen jedna z moznosti. da se to nastavit, bud se obraz klonuje nebo se rozsiri plocha na 2 monitory
tomasjerry (78)|18.12.2007 19:29
Vo vecsine driverov sa to vola Extendet desktop, ale pozor, lista Win bude len na jedom.