Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Instant messaging

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    I ty 4 miliony mi příjdou nějaké čudné...
    Myslíš hodně nebo málo? Mi to přijde jako dost hodně na tu licenci
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tgfh Zobrazit příspěvek
    Klidně si Jabbera hoď na Mirandu, je to jedno

Hlavní je, že pomůžeš v zahlušení ICQ
    QIP Infium Beta (build 9000)
    ...Now such protocols as ICQ, Jabber and XIMSS(SIP) were implemented. Two last protocols need testing. We are planning to support Mail.Ru agent and other popular protocols.

http://qipim.com/en/pages/qipinfium_beta_en/

EDIT: u ICQ nemam ani tak moc problemy se stabilitou jejich serveru (ikdyz ty jsou obcas taky...) ale hlavne s jejich stupidnim zabugovanym reklamama prospikovanym klientem... tusim ze ICQ 5.1 spadne dokonale zesynchronyzovane se spustenim open TTD a tusim ze jese s par starsima hrama se to nemelo vubec rado... nemluvim o tom debilnim vytuhnuti kdy ICQ zere 100% procesoru a neni schopne se prihlasit... po prechodu na qip jsem se zbavil 90% problemu. je to paradox az na pudu, ze neoficialni klient pro uzavreny protokol ma mnohem vic funkci a je mnohem stabilnejsi nez oficialni klient
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 30-08-2007 v 00:26

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Já to fakt nechápu, používám ICQ 5.1 b3000 se starejma smajlama a odstraněnýma reklamama (já vím, já vím, porušuju licenční ujednání...) a nemám sebemenší problém. Já nevím, ale nechce se mi měnit něco co funguje....

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Já to fakt nechápu, používám ICQ 5.1 b3000 se starejma smajlama a odstraněnýma reklamama (já vím, já vím, porušuju licenční ujednání...) a nemám sebemenší problém. Já nevím, ale nechce se mi měnit něco co funguje....
    Přesně tak, mě taky nee. Jedu už pěknou řádku let na Mirandě a jsem plně spokojen. I kdybych já přešel na Jabber, tak pochybuju, že všechny moje kontakty a další lidi, které si k nim ještě přidám, to jen kvůli mě udělají taky...

BTW: O ICQ Transportu vím, ale nechce se mi kvůli tomu řešit všechny ty problémy, které by mohly přijít...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

V Mirandě není dobré používat ICQ, Jabber a pak do Jabberu přidat ICQ transport :-) Pak máš všechny kontakty 2x. Ale ICQ a Jabber plugin je OK.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Nj, mech13 ma pravdu na tom neco je.... tada, je na tom hodně. Co sem opustil ICQ tak odpadlo hodně problemu. U mirandy se mi nelibila jedina věc, a to že než si ji poskladal aby vypadala dle tvych představ, tak to občas zabralo "dost" času. Jinak sem s ni neměl nikdy problemy. QIP komentovat nemužu, nikdy sem ho nepoužival. Ted momentalně mam třeba klienta Trillian. Je docela jednoduchej a ještě sem s nim neměl problem. Ma v sobě, stejně jako Miranda, ICQ, AIM, MSN, YAHOO, IRC (nevite co je to protokol?? ), JABBER a RANDEZVOUS (nevite někdo k čemu je to dobry a jak se to použiva??)

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Jako jak jsi opustil ICQ? Tak že jsi nainstaloval Mirandu nebo Trillian? to je jenom jiný klient, je to stále ICQ

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od pavel_p Zobrazit příspěvek
    V Mirandě není dobré používat ICQ, Jabber a pak do Jabberu přidat ICQ transport :-) Pak máš všechny kontakty 2x. Ale ICQ a Jabber plugin je OK.
    Díky za tip Takto jsem to sice myslel, ale zas blbě napsal, takže nic

BTW: Když o tom tak přemýšlím, tak se asi nechám inspirovat a pojedu i na Jabberu

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    Když o tom tak přemýšlím, tak se asi nechám inspirovat a pojedu i na Jabberu
    Nechejte se všichni inspirovat

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od tgfh Zobrazit příspěvek
    Jako jak jsi opustil ICQ? Tak že jsi nainstaloval Mirandu nebo Trillian? to je jenom jiný klient, je to stále ICQ
    Tim že sem opustil icq, sem měl na mysli klienta, ne protokol. Mam sice učet i na MSN a JABBERu ale nikdo to nechce použivat, takže na MSN mam jen jeden kontak a na JABBERu dokonce žadnej. Ale snad se mi podaři do budoucna někoho přesvědčit.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

http://technet.idnes.cz/pokecame-jes...w_internet_NYV

Že by změna nebyla až tak na škodu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

jj konecne bude sit AOL ( ICQ + AIM ) bez tech alternativnich klientu, kteri me naprosto vytaceji. Napriklad jednomu v mem ICQ kontakt listu nelze poslat zpravu delsi nez 250 znaku , pasik (uzivatel i zde na foru) ma zas klienta, ktery me spionuje i kdyz jsem neviditelny a furt me kvuli nemu vyskakuji v ICQ okna.

Vsechny ty ne-ICQ klienty zabanovat a basta. Uz to meli udelat davno.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

alternativni klient je jedina vec ktera me drzi u ICQ.
    nemam rad to co dela hodne lidi, ze po precteni clanku na dd prejdou na jabber a ICQ zrusi uplne, ale pokud si AOL mysli ze je v situaci, ze ktere muze vyvyjet natlak tak je pekne mimo. jakmile mi prestane fungovat qip tak ICQ nakopu do *** a jdu jinam.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Předevčírem se mi stalo, že jsem sám sebe neviděl online (mám sám sebe v kontaktlistu).

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od filky Zobrazit příspěvek
    jj konecne bude sit AOL ( ICQ + AIM ) bez tech alternativnich klientu, kteri me naprosto vytaceji. Napriklad jednomu v mem ICQ kontakt listu nelze poslat zpravu delsi nez 250 znaku , pasik (uzivatel i zde na foru) ma zas klienta, ktery me spionuje i kdyz jsem neviditelny a furt me kvuli nemu vyskakuji v ICQ okna.

Vsechny ty ne-ICQ klienty zabanovat a basta. Uz to meli udelat davno.
    To je tim ze pouzivas nejake zastarale icq .. ktere si neporadi s jednim pluginem

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední