Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 65

Téma: jaký monitor vybrat

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Rendl2 Zobrazit příspěvek
    StD A to jsi o oči přišel při hraní akčních her nebo na statickém obrazu? ...
    Takto blbě se může zeptat opravdu jen BLB, který nechce vnímat, co jsem už několikrát napsal, a to že většina obyvatelstva téhle planety používá počítače k práci, potažmo k běžné vizuální zábavě, a nikoli ke zbytečnostem typu pubertální hry. To si myslíš/ptáš se, že mě mí předchozí zaměstnavatelé i ten současný platili celý život za hraní debilit? Nějakou desítku let jsem třeba synchronizoval audio u filmů (tedy realitu a ne virtuál) "na hubu", tedy na obraz (čili právě s tou přesností na pár milisekund, o kterých ty víš prd), a to ještě v cizích jazycích, neboť česky to nemusím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Fox_25 "ty recenze kde měli IPS panely odezvu srovnatelnou s levnějšími TN jsi označil za irelevantní." To nevím kde jsem je označil za irelevantní, když v každé z nich bylo napsáno to samé co píšu tady, že to není na hraní kvůli inputlagu. A až budeš zase doporučovat nějakou sestavu, tak jsem zvědavej jestli jsi jí měl taky doma nebo se držíš testů na internetu. Jsi trochu jednoduchý, ale já ti to odpustím. Nějakou bakalářku fakt číst nebudu. Mám svoje oči, abych i na tom YT viděl co je k čemu dobrý.
    Naposledy upraveno uživatelem Rendl2: 25-07-2016 v 21:17

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Takto blbě se může zeptat opravdu jen BLB, který nechce vnímat, co jsem už několikrát napsal, a to že většina obyvatelstva téhle planety používá počítače k práci, potažmo k běžné vizuální zábavě, a nikoli ke zbytečnostem typu pubertální hry. To si myslíš/ptáš se, že mě mí předchozí zaměstnavatelé i ten současný platili celý život za hraní debilit? Nějakou desítku let jsem třeba synchronizoval audio u filmů (tedy realitu a ne virtuál) "na hubu", tedy na obraz (čili právě s tou přesností na pár milisekund, o kterých ty víš prd), a to ještě v cizích jazycích, neboť česky to nemusím.

Takže na statickém. No stačí úplně jednoduchá odpověď. Díky
    Jen přidám svou reálnou zkušenost s více než 10 ani už nevím jak starým LCD. Asi budeš překvapen, ale čumím do toho jako trubka kolik hodin denně celý roky. Čtu, hraju, cokoliv a nemám ani moc přestávek na regeneraci očí a furt vidím prakticky stejně a to taky nejsem velkej mladík.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Takže na statickém. No stačí úplně...
    Opět zvracíš obsah slov mimo mísu - obrázky pohybující se různými frekvencemi od 23,976 až po 60 fps rozhodně nejsou statické, stejně jako křivky audia. Je mi jedno, kolik ti je, ale vaříš z vody a víš o životě houby.

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Já se o tom nehádám, že se film pohybuje. Akorát vyšší dívčí u her má jiné nároky na rozpoznávání detailů v pohybu. O tom asi moc nevíš, když furt pracuješ a nemáš čas si vybudovat herní rating na úrovni.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Fox_25 "ty recenze kde měli IPS panely odezvu srovnatelnou s levnějšími TN jsi označil za irelevantní." To nevím kde jsem je označil za irelevantní, když v každé z nich bylo napsáno to samé co píšu tady, že to není na hraní kvůli inputlagu. A až budeš zase doporučovat nějakou sestavu, tak jsem zvědavej jestli jsi jí měl taky doma nebo se držíš testů na internetu. Jsi trochu jednoduchý, ale já ti to odpustím. Nějakou bakalářku fakt číst nebudu. Mám svoje oči, abych i na tom YT viděl co je k čemu dobrý.
    Končím, to vážně nemá cenu a jsem rád že jsi mi odpustil(asi jsem vážně jednoduchý), taky asi začnu velebit TN a bude klid.

A abych tě uklidnil, já ty sestavy dokonce skládám, to o čem píši mám z vlastních zkušeností. Sice už to není tolik sestav jako dříve, ale stále se dostanu do styku s výkonným HW a to stačí.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Fox_25 Zobrazit příspěvek
    A abych tě uklidnil, já ty sestavy dokonce skládám, to o čem píši mám z vlastních zkušeností. Sice už to není tolik sestav jako dříve, ale stále se dostanu do styku s výkonným HW a to stačí.

To tu dělal a dělá asi každý, jen Rendl2 má YT

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Fox_25 To je fakt super, že sestavy skládáš. To umí i účastník základní školy, ale o input lagu to moc neříká. Možná, že já stavěl počítače, když ty jsi měl dudlíka, ale nebudu se o tom hádat, protože to není k tématu, protože sis těžko dělal zrovna testy na rozmazanej obraz v porovnání technologií. Proto se spoléhám na někoho, kdo je schopen to udělat a dát na ten YT třeba.

kevin00 klesá na na tvou úroveň. bez argumentů jen zesměšnuje. A ještě něco dělá že jo kevine00 taky bez argumentů. Asi stárne a bude jak StD.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Tak proč ses ptal jestli skládám sestavy? A jak můžeš vědět že jsem neměl vedle sebe TN, IPS a PVA? Neboj, i k tomuhle porovnání došlo, ale nechtělo se mi to natáčet a věšet na YT, přišlo mi to zbytečné protože je mnohem prospěšnější vidět to na živo.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Vidím že to tady pořád žije ;-)
    A teď hoďte každý už jen odkaz na monitor který by jste zakoupili :-D a už bez hádek ;-)

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Marekdv už jsem postoval amatérskej tip na monitor, kterej bych doporučil, protože.....

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tuším že jsi posílal odkaz na czc a monitor se mi nezobrazil :-o

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Má 75Hz, tak ani taktovat není potřeba https://www.czc.cz/aoc-g2460vq6-led-...180285/produkt

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od Fox_25 Zobrazit příspěvek
    Já mám pomalejší LG IPS234, ale po OC 76hz se s ním v klidu dá hrát i CoD2 online, přitom na 60hz je to nekoukatelná patlanina. Stačí si prostě vybrat monitor který zvládá horizontálně 75hz a přetaktovat jej.

Zkus si vytvořit nějaké reálné zkušenosti, takhle mi přijde že jsi neviděl slušnější IPS, respektive že jsi IPS v akci neviděl vůbec. Navíc Marek nic nepsal o herním monitoru.
    Tímto bych to uzavřel, jelikož byla největší poptávka po tom, aby se vyslovil zkušený uživatel IPS a do toho se Fox_25 chce pasovat, takže mu budou věřit i ostatní, jelikož to je "osobní zkušenost". Všimněte si části "přitom na 60hz je to nekoukatelná patlanina" a já mu věřím, protože je to žkušený stavitel PC.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Koukám že urážky ti jdou lépe než mě a bereš to osobně, nu což, asi jsem píchl do vosího hnízda, co už nadělám. Mou zkušenost potvrdili i ostatní, můžeš si o tom přečíst i na internetu, ale bude lepší to ignorovat protože to nezapadá do tvého ideálu.

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ventilátory: Jaký fan vybrat?
    Od jeninicicek v sekci Chlazení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-02-2016, 12:18
  2. Monitory: jaký vybrat monitor??
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-03-2011, 18:48
  3. LCD: Jaký LCD vybrat?