Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 65 z 65

Téma: jaký monitor vybrat

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Nejdřív nemám dát na to co je na internetu, jen osobní zkušenost, teď zas mám dát na internet. To je člověk z toho jelen. Citoval jsem zkušenost a nelíbí se ti to, tak jsem jelen podruhé. Já dal tři odkazy, kde je lag jak dům a protiváhou jsem dostal urážku do blbců. Díky za profi protiargument.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Za prvé, nenapsal jsem že jsi blbec, pouze jsem řekl že jen méně inteligentní člověk se bude rozhodovat pouze na základě videa na youtube aniž by to konfrontoval s realitou, za druhé, IPS monitor ve tvém odkazu na YT má odezvu přes 20ms, tudíž na hraní nevhodný, čím to, že proti tomu hernímu benq nejde vidět zpoždění? Je to tím, že input lag monitoru se měří poměrně hodně blbě, díky tomu jde vidět že v jedné recenzi má monitor 20ms, v další pouze 9ms, atd. Také proto jsem psal, že recenze a videa o monitorech na youtube je potřeba konfrontovat s realitou.

Opět tě odkáži na článek na prad.de kde je tato problematika poměrně dobře vysvětlená.
    http://www.prad.de/en/monitore/speci.../inputlag.html

Opět díky neznalosti problematiky motáš hrušky s jablky.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Marekdv Zobrazit příspěvek
    Vidím že to tady pořád žije ;-)
    A teď hoďte každý už jen odkaz na monitor který by jste zakoupili :-D a už bez hádek ;-)
    Já ti to napsal už v tom mém příspěvku #8 na začátku. S tím Dellem z řady Pro P24xxY chybu neuděláš a za ty prachy dnes... Já ten první z řady UltraSharp U23yyX kupoval za mnohem víc a slouží spolehlivě dodnes dávno po záruce, což se o jiných tvrdit nedá. A víc už nekomentuji.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj.Tak jsem se rozhodl pro tento kousek https://www.czc.cz/dell-professional...192494/produkt
    Děkuji vám za někdy vcelku peprnou komunikaci :-) Pro ips jsem se rozhodl po zkušenostech s monitorem od lg který mám doma nicméně při hraní her se budu snažit všímat kvality obrazu :-) Ve spoustě věcí jste mi tu otevřeli oči.Za to díky chlapáci.
    No a kdybych někdy při hrách zjistil nějaké hrubé nedostatky tak cena toho herního kousku (tn) od aocu tuším kolem 4t. není žádný ranec.
    Každopádně ještě jednou díky :-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2016

I připojen LG 24MP48HQ-P - velmi spokojen.

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Ventilátory: Jaký fan vybrat?
    Od jeninicicek v sekci Chlazení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-02-2016, 11:18
  2. Monitory: jaký vybrat monitor??
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-03-2011, 17:48
  3. LCD: Jaký LCD vybrat?