Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 28 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 406

Téma: Odměny a oznámení o jejich udělení

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Mám 4004 kreditů a jako odměnu jsem si vybral Acronis True Image Home 11 CZ, pro což je potřeba mít 4000 kreditů.

Proč jsem ignorován?
    On to nebyl pouze provokativní vtip po těch posledních příspěvcích kydajících na toto fórum hnůj a vynucování si nějaké reakce skrze SZ?

Budiž, tu krabicovou verzi SW klidně pošlu, nicméně počítejte s tím, že profil s uživatelským jménem Intri je od nynějška (až do odvolání) vyřazen z odměňovacího systému SHW. Prosím tedy o uvedení adresy pro zaslání SW Acronis True Image Home 11 CZ do SZ.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Nikdy jsem neházel hnůj na fórum, jen na tebe a tvou neschopnost pracovat objektivně - řízení veřejně přístupných služeb na základě vlastních emocí je nepřijatelné. Očividně nejsi schopen přijmout kritiku, nikdy nezvážíš možnost, že něco děláš špatně. Budiž, tvůj problém.

Vynucování reakcí je pochopitelné, pokud mám na něco dle pravidel nárok a jsem bezdůvodně ignorován.

Co se týče vyřazení z odměňovacího systému, prosím uveď důvod - za své chování jsem byl už potrestán měsíčním banem, od té doby jsem neudělal nic, kvůli čemu bych si zasloužil vyřazení.

Samozřejmě počítám, že tato zpráva bude v rámci prosazování jednostranné pravdy Polívky smazána nebo upravena, aby mě zdiskreditovala.

Jinak co se týče odměny samotné - nedošla zcela v pořádku, měla poškozený obal a evidentně byla dříve otevřena. Zdá se ale, že by to jejímu použití nemělo bránit.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Nikdy jsem neházel hnůj na fórum, jen na tebe a tvou neschopnost pracovat objektivně - řízení veřejně přístupných služeb na základě vlastních emocí je nepřijatelné. Očividně nejsi schopen přijmout kritiku, nikdy nezvážíš možnost, že něco děláš špatně. Budiž, tvůj problém.

Vynucování reakcí je pochopitelné, pokud mám na něco dle pravidel nárok a jsem bezdůvodně ignorován.

Co se týče vyřazení z odměňovacího systému, prosím uveď důvod - za své chování jsem byl už potrestán měsíčním banem, od té doby jsem neudělal nic, kvůli čemu bych si zasloužil vyřazení.

Samozřejmě počítám, že tato zpráva bude v rámci prosazování jednostranné pravdy Polívky smazána nebo upravena, aby mě zdiskreditovala.

Jinak co se týče odměny samotné - nedošla zcela v pořádku, měla poškozený obal a evidentně byla dříve otevřena. Zdá se ale, že by to jejímu použití nemělo bránit.
    Nebudu komentovat (praxe ukázala, že by to byla v tomto případě ztráta času), pokud by někdo měl zájem, nechť si udělá obrázek nahlédnutím na poslední příspěvky od uživatele Intri. Doručením odměny považuji věc za uzavřenou, vyloučení z odměňovacího systému nadále trvá. Pokud by se zde objevily další příspěvky se snahou rozvádět tuto záležitost, budou smazány (toto téma je o odměnách a jejich udělení).

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Flashka po patálijích s DPD konečně v pořádku došla. Děkuji

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Mám 9.006 kreditů a jako odměnu jsem si vybral Microsoft Wireless Notebook Presenter 8000,pro což je potřeba mít 9.000 kreditů.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Mám 9.006 kreditů a jako odměnu jsem si vybral Microsoft Wireless Notebook Presenter 8000,pro což je potřeba mít 9.000 kreditů.
    Ano, je to v pořádku, domluvíme se formou SZ na předání odměny.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Myš dnes v pořádku dorazila

Registrace
    May 2006

Přidání nové odměny - herní myš Gigabyte GM-M8000.

Potřebný počet kreditů: 7 000.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Mám 7.849 kreditů a jako odměnu jsem si vybral Gigabyte GM-M8000,pro což je potřeba mít 7.000 kreditů.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Mám 7.849 kreditů a jako odměnu jsem si vybral Gigabyte GM-M8000,pro což je potřeba mít 7.000 kreditů.

Registrace
    May 2006

Přidání nové odměny - flash disk A-DATA XPG Xupreme 200X 8GB.

Potřebný počet kreditů: 5 000.

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Mám 5191 kreditů a jako odměnu jsem si vybral flash disk XPG Xupreme 200X 8GB, pro což je potřeba třeba mít 5 000 kreditů

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od grapherX Zobrazit příspěvek
    Mám 5191 kreditů a jako odměnu jsem si vybral flash disk XPG Xupreme 200X 8GB, pro což je potřeba třeba mít 5 000 kreditů

Registrace
    May 2006

Přidání nové odměny - bezdrátová notebooková myš Kensington Ci75m.

Potřebný počet kreditů: 4 000.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Krysa Gigabyte GM-M8000 prisla, po ctvrt hodine boje s bublinkami mohu dospet k zaveru, ze je funkcni

edit: Dekuji, vsude Vas budu chvalit
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 14-07-2009 v 12:46

Strana 11 z 28 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nezobrazuje se roletkové menu pro udělení reputace
    Od gabera v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-07-2012, 23:15