Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Tématika HW

30.8.2007 11:35
svejkyDobrý den
Jde ještě přispět do této sekce? Dnes jsem poprvé na foru tak jsem si říkal že bych taky něco mohl vymyslet... Je to taková decentní rychlovka tak snad se bude líbit... Speciální Blue LigtScribe pro Svět Hardware... :-)
2.9.2007 04:30
Janeksmyslím že tahle soutěž už je za námi a tak už to asi nejde....
počkej až bude další..... (snad bude brzy... no uvidíme...)
2.9.2007 05:25
Zeli[QUOTE=Janeks;46972]myslím že tahle soutěž už je za námi a tak už to asi nejde....
počkej až bude další..... (snad bude brzy... no uvidíme...)[/QUOTE]

Snad ti nevadi ze prispel svym wallpaperem, aniz by mel moznost za to neco ziskat...

Navic je to decentni a pekny :thumb.
4.9.2007 08:45
Janeksvůbec mi to nevadí a netvrdím že se mi ten obrázek nelíbí jen sem mu řekl že ta soutěž je už za náma a že se má zapojit do další...... jestli sem svým příspěvkem někoho urazil nebo něco tak se omlouvám.....
7.9.2007 08:17
svejkyJá jsem rád že se někdo ozval... :-) Alesloň vím že se nikdo přišel kouknout. RE.: Janeks.: vůbec jsi mě neurazil, jen jsi mi oznámil že mám smůlu :-) tak snad příště. Měl jsem docela povedený nápad na takovej wallpapír WINDOWS a APPLE ale nevím jestly by mě to do té soutěže (Linux vs Win) vzali tak jsem na tom nepracoval. :-) Když bude čas zpracuji to a hodím to sem. RE.: Zeli.: Jsem rád že se ti to líbí. Je to opravdu takovej decentnější obrázek ale byl to záměr a jsem rád že se líbí... Díky že jste se zastavili a něco sem písli :-)
8.9.2007 12:16
bobocoKaždá tvůrči činnost je vždy vítána:-) Koukal jste už na nové téma pro další kolo? -Skýtá silný potenciál:thumb
8.9.2007 02:02
svejkyRE boboco.: To vypadá zajímavě. Když mě něco napadne určitě sem něco hodím. :-)