Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 89 z 89

Téma: Zhasíná LCD Samsung SyncMaster 940N

 1. #76

  StD StD je offline
  Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
  Registrace
  Feb 2007
  Příspěvků
  1,969

  [OT] Dojmy -> Pojmy = Průjmy![/OT]
  Asi by bylo nejlepčí někde cíleně vypnout i-net, jako je někde to vypnuté myšlení.
  Odpovídat lze po přihlášení

 2. #77
  Banned
  Registrace
  Mar 2009
  Příspěvků
  509

  StD Teď jsi na to kápnul. Taky nejsem úplně bl.ej, abych nevěděl že net není úplně nejlepší vynález pro všechny.
  Odpovídat lze po přihlášení 3. #78

  StD StD je offline
  Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
  Registrace
  Feb 2007
  Příspěvků
  1,969

  [OT]Dobrou noc a děkuji za celodenní pobavení cizí blbostí. Jsem spokojen, neb' bych se takto nechtěl vyjadřovat. To je pod lidskou důstojnost a i to se dnes poctivě sleduje Europolem i NSA. Jen tak dál k tvým světlejším zítřkům. Třeba ti někdo svěří i "Občanku" České republiky a to teprve bude na ulici nebezpečno. [/OT]
  Odpovídat lze po přihlášení

 4. #79
  Banned
  Registrace
  Mar 2009
  Příspěvků
  509

  Občanku už mi svěřili mnohokráte při obnově vypršené platnosti. Jen jestli mě dokážou z NSA vystopovat přes moje proxy a tor.
  Naposledy upraveno uživatelem Rendl2: 05-08-2016 v 22:08
  Odpovídat lze po přihlášení

 5. #80

  StD StD je offline
  Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
  Registrace
  Feb 2007
  Příspěvků
  1,969

  O to více se musíme na ulici neozbrojení bát, potkáme-li na ulici TN-kmitočtem poškozeného jedince kmitajícího hlavou do rytmu. Zbytek lidstva je někde jinde, I ti přiblblí jinověrci teroristi. A aby to bylo politicky korektní, tedy se dotáži: Nejsi ty RUSKÝ HACKER RENDL2??? Odpověď nečekám, jdu spát.
  Odpovídat lze po přihlášení

 6. #81
  Starousedlík SHW
  Registrace
  Jun 2012
  Příspěvků
  618

  Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
  potkáme-li na ulici TN-kmitočtem poškozeného jedince kmitajícího hlavou do rytmu
  Děkuju, poprskal jsem si monitor, tohle by nenapadlo ani mne

  Citace Původně odesláno od Rendl2 Zobrazit příspěvek
  ........Například při porovnání BenQ XL2410T a Dell U2417H nevypadá TN dvakrát dobře...... Ten dell má takovej average lag v té tabulce, že by si ho myslím nekoupil ani jeden hráč, kdyby to tušil před nákupem. Benq zase extra malej.
  Tak, odpovím ti opravdu naposledy(doufám), protože jsme se bavili o odezvě a ty do toho opět taháš input lag.

  Ano, TN nevypadá dvakrát dobře, teď si zkus představit jaký maglajz to bude dělat jak se ti na monitoru bude hejbat X věcí naráz. To je tím, že TN panely mají v určitém rozsahu odezvu v násobcích odezvy udávané výrobcem(g2g), kdežto IPS panely mají odezvu vyrovnanou. Ono to ve skutečnosti není tak hrozné(až na některé panely), a jako profi hráči ti to určitě vadit nebude, protože nechceš nic jiného, než dokonale ostrý obraz. Daní za to jsou opravdu mizerné pozorovací úhly, horší barvy, artefakty při pohybu, svítící vadné pixely, díky tomu všemu má prostě omezenou použitelnost.

  Teď si vezmi IPS panel, jeho plusy zajisté znáš, tak co bych ti to vypisoval, ale něco málo pro jistotu. Takže, má lepší pozorovací úhly, to znamená že bílá nechytá jiný barevný nádech při pohybu hlavou do stran od monitoru, také to znamená že se nemění kontrast když pohneš hlavou nahoru, nebo dolů. U her to tolik nevadí, ale představ si že se na monitoru koukáš na fotky, nebo sleduješ filmy, tam už to vadí hodně a mě osobně to velmi vadí i u her. Vadné pixely nesvítí, jsou tmavé a díky tomu si člověk kolikrát v rozích ani nevšimne že tam ta potvora je. A v neposlední řadě, odezva je vyrovnanější, to znamená že za pohybu nevznikají artefakty. Ale bohužel je odezva pomalejší. A zkus si představit, že u přetaktovaného monitoru je to máznutí neznatelné, co neznatelné, ale obraz ani neztrácí na kontrastu a to prosím pěkně bez artefaktů.

  Tak, odpověděl jsem ti jak nejlépe umím, to co jsem napsal mám z praxe, z toho co jsem viděl naživo, o monitorech s tebou diskutovat dál nehodlám, asi ani o jiných problémech s PC protože ti schází praxe a ani dobře neumíš hledat přes google, také si neumíš dávat dohromady souvislosti a to je pak diskuze tůze těžká. Navíc, to co ti píši si neumíš a ani nechceš ověřit a já nemám jak ti podat hmatatelný důkaz.

  Pokud se chceš ptát na něco dalšího, tak si můžeme popovídat o vaření, o pražení kávy, o tabáku, o pěstování rostlinek, o čajích, atd.
  Odpovídat lze po přihlášení

 7. #82
  Banned
  Registrace
  Mar 2009
  Příspěvků
  509

  Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
  O to více se musíme na ulici neozbrojení bát, potkáme-li na ulici TN-kmitočtem poškozeného jedince kmitajícího hlavou do rytmu. Zbytek lidstva je někde jinde, I ti přiblblí jinověrci teroristi. A aby to bylo politicky korektní, tedy se dotáži: Nejsi ty RUSKÝ HACKER RENDL2??? Odpověď nečekám, jdu spát.
  Bohužel hacker nejsem, alespoň ne ruský, ale hackovat si zkusil snad každý notorický uživatel PC. TN-kmitočet to je zas nějaký odborný název co neznám, ale je to jedno já mám rád výsledek na monitoru a nepotřebuju k tomu odborné termíny a špatně nastavené analýzy.
  Odpovídat lze po přihlášení 8. #83
  Banned
  Registrace
  Mar 2009
  Příspěvků
  509

  Fox_25 Díky, že jsi projevil konečně trochu snahy napsat něco konkrétního. A debatovat s tebou mi nebude vůbec chybět, jelikož nemám rád debaty kde se nepoužívají argumenty a vnucuje se profesionálnost do vyjadřování s amatérem.
  Ten input lag jsem zmínil kvůli konkrétnímu monitoru "Například při porovnání BenQ XL2410T a Dell U2417H nevypadá TN dvakrát dobře", že ten dell nevypadá dobře i kvůli jiné hodnotě, takže nejde ho vychválit kvůli odezvě GTG a ignorovat inputlag, ikdyž jiné IPS mají třeba inputlag zanedbatelný, ale konkrétně tady to bilo do očí.
  "TN panely mají v určitém rozsahu odezvu v násobcích odezvy" Zkus si vyhledat barevný rozsah nebo barevnou hloubku nevím která hodnota je k tomu vhodnější u hry Enemy Teritorry co hraju já a zda je to zrovna ten případ, kde tahá TN ocas za postavou nebo stíny nebo jak to nazvat.
  Myslím, že to je právě ta hra, kde TN je ve výhodě, ale odborně ti to nevysvětlím, ani to neumím vyhledat na googlu na požádání. Je to hra, kde se na barvy nehraje mám pocit, ale můžu se mýlit. Prostě jsem někde viděl zmínku o nenáročnosti barev a tak může bejt ten rozsah kde tahá TN odezvu na barvu mimo praktické zkušenosti v této hře a na podobném základu. Jinde tahat stín může, ale to mě moc netrápí, když není moc lepších her a důvod přecházet jinam.
  U toho IPS jsem vycházel z porovnávání 60Hz modelů co se doporučují kupujícím a ty furt tlačíš do přetaktovávání, které udělá tak 10% lidí. Za peníze si člověk koupí ledasco třeba 144Hz IPS. Nevšim sem si, že v recenzích doporučují přetaktovávat monitory. A pořád nevím, zda to nepoškodí souhru s H-SYNC a nerozmaže detaily jestli to s tím souvisí. Nedpovídej.
  Odpovídat lze po přihlášení

 9. #84
  Starousedlík SHW
  Registrace
  Jun 2012
  Příspěvků
  618

  No vidíš, menší slohovka a absolutně o ničem protože nerozumíš tomu co jsem napsal, pouze prázdné tlachání jehož účel je mi neznámý. Já ti napíšu že vidím žábu, ty mi řekneš že není možné že je to žába protože není zelená páč o tom psali v novinách a ty jsi nikdy jinou, než zelenou neviděl.
  Jak jsem psal, tvoje teorie již rozvíjet nehodlám jelikož tvá oponentura postrádá smysl, založ si vlastní vlákno a zeptej se ostatních.

  Ale aby sis nemyslel že se s tebou nechci bavit. Dnes mám příjemný den, vstanul jsem odpočat, pustil jsem si velmi hlasitě koncert pro housle a orchestr od Phillipa Glasse. Je to výtečná záležitost, říkám jí moderněji pojatá klasická hudba, dovede pozvednout tělo i ducha, probudit mysl, naladit myšlení na správnou tóninu. Pro mě je to prostě božská mana ze které čerpám energii a inspiruje mne.
  Za zvuků této hudby jsem si připravoval své oblíbené dvojité ristreto, bohužel jsem si všiml že v zásobníku mlýnku je málo kávy, to znamená že budu dnes pražit kávu. Ještě nevím jakou, mám tři druhy, Etiopii Harrar, Brazilskou Caramelo Doce a opět Brazilskou Facenda Yellow Bourbon. Asi vyberu jednu z těch Brazilských, ta Etiopská je sice nejlepší, ale už jí mám jen 7 kilogramů.
  Káva byla výtečná, dal jsem si k ní i kousek Estonského Kringelu který jsem předevčírem upekl. Pak jsem chvilku cvičil na akordeon, bohužel nemohu cvičit jak bych chtěl kvůli kýle, občas zabolí. Teď se chystám pražit kávu, doufám že se mi to povede, poslední várka byla trochu víc tmavší a nebylo to úplně ono. A také nesmím zapomenout na tebe příteli, osvěžil jsi mne svým příspěvkem který nevybočuje ze tvých standardů, za což ti vřele děkuji.

  No nic, omlouvám se, ale již musím ukončit naši korespondenci, chci nachystat pražičku, odvážit kávu a až bude upraženo, dám si "zkouškové" ristreto.
  Odpovídat lze po přihlášení

 10. #85
  Banned
  Registrace
  Mar 2009
  Příspěvků
  509

  To já vstanul, řek si - zas den plnej sra.ek, sežvejkal skoro suchej chleba, kafe byla nějaká sra.ka, tak jsem ho radši vylil do haj.lu jako obvykle.
  Pak kouknu na net plnej arogantních odborníků (dnes se přidal na seznam Vítek co sype zprávy na hlavní stranu a začal mazat moje komentáře co se mu nehodilo do podpory jeho zpráviček) a tak zase den na ho.no, jelikož se lidskost vytrácí a cenzůra a arogance kraluje.

  Normálka, že nerozumíš co píšu nebo spíš nechceš rozumět nebo to je ten sarkasmus - nevím a je to jedno. Pro mě to bylo poučné, že jsem si konečně udělal lepší náhled na monitory a IPS si kupovat nebudu, protože nejsem ochoten přijít o pixely co se zobrazí rychleji, byť třeba s bratříčkama s krátkejma nožičkama. Barev má TN dost a víc nepotřebuju, koukám rovně. Peníze zbytečně za "kvalitu" nevyhazuju. Někde jsem i zahlíd, že u nových TN už vadné pixely nesvítí a já na 10 - 15 let starým monitoru nemám ani jeden. Jednoduše je to jen můj názor a nikdo se ho nemusí držet, tak nemusíte vyvádět jako kdyby všichni poslouchali jen mě a kupovali ve velkém TN monitory nehledě na jiné informace od jiných a celého internetu.
  Odpovídat lze po přihlášení

 11. #86
  Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
  Registrace
  May 2006
  Příspěvků
  2,200

  Rendl2 začal blábolit i v magazínu, kde pod nejnovější aktualitou o novém IPS monitoru včera večer napsal výkřik se zněním "Nabyl jsem dojmu, že to je pěknej krám, abych se vyjádřil odborně." a titulkem "tvl", což byla pouhá provokace v návaznosti na hádky zde na fóru – tohle ale čtenáře článků v magazínu opravdu nezajímá. Tento jeho komentář byl smazán (a nikoli, Jan Vítek jej nesmazal a ani ty následující, takže i v tomto případě zase hned vydával své domněnky o něčem za fakta, aniž by se zakládaly na pravdě, když začal psát, že mu konkrétně Jan Vítek maže komentáře – a že na něj hned začne útočit, viz předchozí komentář alá "začal mazat moje komentáře co se mu nehodilo do podpory jeho zpráviček", to už opravdu není normální).

  Když už nás nazývá "arogantními odborníky" a ohání se cenzurou, profil Rendl2 jsem právě pro naše weby zablokoval, protože domluva s ním nikam nevede a akorát se věcné diskuze plní balastem, o který na našem serveru nemáme zájem. Je mnoho jiných českých webů o IT s diskuzemi, tak ať se přesune jinam, kde budou za jeho diskuzní příspěvky třeba i rádi.
  Odpovídat lze po přihlášení

 12. #87
  Starousedlík SHW
  Registrace
  Jun 2012
  Příspěvků
  618

  Hm, to jsem netušil že se rozšířil i do magazínu, čekal jsem že zůstane pouze zde. Ale v podstatě stejně se choval i tady a napadal i ostatní, byť mírněji.
  Odpovídat lze po přihlášení 13. #88
  Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
  Registrace
  May 2006
  Příspěvků
  2,200

  Jelikož se Rendl2 cítí dotčený mým předchozím příspěvkem, uvedu zde pro pořádek na závěr i jeho poslední reakci v nezměněné formě odeslanou skrze náš webový formulář, aby bylo odkryto mé "zákeřné jednání":

  Tak to snad pane Polívko nemyslíte vážně. Normální je smazat příspěvek tím, že napíšete, že jste ho smazal vy a proč a ne, že čekáte schovaný v anonymitě a v cizím článku budete dělat moderátora komentářů. Když píšu k článku od Vítka, tak je logické, že si to moderuje Vítek, tak podle toho jsem usoudil, že maže Vítek. Vy schovaný za bukem pak když už mi zablokujete možnost reagovat se přiznáte k této levárně a svádíte na mě, že obviňuji Vítka a že jsem nenormální. Nenormální je vaše anonymní zákeřné jednání. Jestli jste nikdy neslyšel o výrazu "tvl", tak je to k vyjádření pocitu údivu a konkrétně to bylo nad kvalitou monitoru, ale to jste asi nedomyslel tak daleko a přivlastnil to autorovi. Vy víte co čteřáře magazínu zajímá líp než oni podle vašeho vyjádření. Cenzuru jste samozřejmě potvrdil a porušil svá vlastní pravidla ani nevyužil žlutou kartu, když už jste měl potřebu trestat co vám nejde pod vousy. Doufám, že toto doplníte do fóra pod ten svůj "názor na ban", když se tam již nemůžu obhájit osobně. Děkuji Rendl2
  Že šéfredaktor magazínu a admin webu zasahuje i do diskuzí u článků, jejichž není autorem, je vskutku neslýchané.

  Klidně si naše moderování obsahu na našem vlastním serveru nazývejte cenzurou od rána do večera, nicméně na věci to nic nezmění.

  K "anonymnímu jednání" a "schovávání se za bukem" – když je domluva marná, stále opakujete to samé a ještě navíc píšete provokativní komentáře, pak nemůžete čekat, že s Vámi ostatní budou mít nekonečnou trpělivost, aby Vám neustále něco vysvětlovali. Prostě obohacujte svými příspěvky jiné weby a je to.

  K Vaší "reklamaci banu do fóra", kterou jste poslal ještě před reakcí citovanou výše – když nám napíšete číslo faktury nebo objednávky služby, kterou jste u nás zakoupil, abychom mohli identifikovat, co chcete reklamovat, můžeme něco začít řešit.
  Odpovídat lze po přihlášení

 14. #89
  Občasný diskutér
  Registrace
  Nov 2008
  Příspěvků
  113

  Tak nějaké poznatky k monitoru.Monitoruje dobře Video,které tady bylo jako ukázka nevhodnosti IPS monitoru k hraní je světelné roky vzdáleno realitě.Já jsem zkoušel Rise of Tomb Raider,NFS,NHL a nepozoroval jsem žádný problém,ale ještě jsem počkal,až synovec zapaří CS.Dnes jsem to teda pozoroval a nikde žádná šmouha,nebo rozmazaný pohyb.Takže jsem spokojen.
  Odpovídat lze po přihlášení

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

 1. LCD: Samsung SyncMaster 2223NW
  Od pchelp v sekci Monitory
  Reakcí: 1
  Poslední příspěvek: 18-09-2009, 18:46
 2. LCD: Samsung SyncMaster 2263dx
  Od frkal659 v sekci Monitory
  Reakcí: 2
  Poslední příspěvek: 22-10-2008, 10:08
 3. LCD: Samsung SyncMaster 2043BW
  Od Sieben v sekci Monitory
  Reakcí: 9
  Poslední příspěvek: 13-08-2008, 09:05
 4. LCD: Samsung Syncmaster 960BG
  Od luco7 v sekci Monitory
  Reakcí: 0
  Poslední příspěvek: 08-02-2007, 14:39
 5. LCD: Samsung Syncmaster 931C
  Od DHride v sekci Monitory
  Reakcí: 2
  Poslední příspěvek: 26-10-2006, 16:40