Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Které repro by jste si koupily VY ?

Hlasujících
49. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Genius SW-HF 5.1 5000

19 38.78%
  • Genius SW-HF 5.1 5005

30 61.22%
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 50

Téma: ??Genius SW-HF 5.1 5000 vs. Genius SW-HF 5.1 5005 ??

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Zvukově i papírově jsou vesměs stejné, tak si jen přečti toto fórum, ať si porovnáš rozdíly v ovladači atd. Víc rozdílů tam nenajdeš. Spíš se u těch dvou modelů rozhodni tak, aby ti víc ladily do obýváku/pokoje.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Ve zvuku a v ruznych vlastnostech repraku se nevyznam, ale malej rozdil tam je. Vsechny repra maji 8 ohmovou impedanci oproti tem starsim (5000), ty maji pouze 4 ohmy. Ja se v tom nevyznam, ale vycetl jsem, ze by to melo mit plnejsi, lepsi zvuk nebo neco takovyho.

Registrace
    Sep 2007

No, zvukově je to prý stejné... Spíš by to tipl na otázku designu a především marketingu pro Genius.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Hmmm zvukove to soudit nemohu, nemam na tyhle veci sluch a ani jsem ty 5000 neslysel. Ty 5005 mam doma., jsu s nimi docela spokojenej. Duni to poradne, kdyz to srovnam s repro ktery jsem mel pred tim - obycejny stary plastovy encore, takovy sumitka:-) Ale kazdopadne je to genius, kazdej kus je neco jinyho a hodne se serou, ale co bys za ty prachy nechtel. Kdyz jsem to kupoval, tak mi vydrzeli pouze 1 den, pak zacali praskat pojistky. Vymenili kus a zatim jedou. Snad vydrzi dlouho

Registrace
    Sep 2007

No, na naší 5000 je vadná jen jedna z modrých diod. Ostatní jinak funguje, i když ten zvuk... Nevím, lidi ho dost vychvalují, ale mě přijde, že má prostě nevýrazné basy. Ale je to moje subjektivní hodnocení, nevím ani, jak má vypadat takový dokonale vyvážený zvuk.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Ja taky nepoznam dokonaly zvuk, nevim jak u tech 5000, urcite se tam da vyladit zvuk pomoci potenciometru na woofer, center a surround, u 5005 samozrejme taky. Ale slysel sem, ze woofer s centrem u 5000 jede furt. Kdyz to mam potichu tak mi to nejede, pokud si to sam nezesilim na potenciometrech. To je takova nevyhoda. Musis u vseho ladit zvlast aby si to vychytal. S tim woofrem je to mozna dobry v noci, kdyz mati a ostatni lidi co u nas prebyvaji spi, ale jinak jsem myslel ze to hraje furt.

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Ta rozdílná impedance na kvalitu zvuku nemá nijak velkej vliv...Spíš je to kvůli zesilivači a následnému výkonu,nebo tak něčemu...A s tou kvalitou...je to holt Genius...Který spoustu dražších věcí okopíruje,přídá nějaký svůj prvek a na konec to prodá o polovinu levněj něž konkurence...Ale protože se ta polovina musí někde ušetřit,tak to podle toho taky pak vypadá...

Citace Původně odesláno od K.ats Zobrazit příspěvek
    ... S tim woofrem je to mozna dobry v noci, kdyz mati a ostatni lidi co u nas prebyvaji spi, ale jinak jsem myslel ze to hraje furt...
    to se dá rez wooferu taky poslouchat?Radši kup sluchátka

Registrace
    Sep 2007

No, KB-21e ( klávesnice ) od nich je levná a vynikající... Ale ty bedny mi fakt nesedí. Když jsme je přinesli domů a poprvé pustili, dost mě zvuk zklamal.

Registrace
    Aug 2007

já od nich mam myš Ergo520.A to je obšlehnutej Logitech nevím přesně jaký model.Jediné co má rozdílné je soft,vnitřnosti myši,pár tlačitek navíc a horši kvalita zpracování...Měl jsem i repro Genius SP-HF2.0 800.To bylo zvukově docela dobrý...ale to zpracování...A bassreflex v podaní Genius je dlouhá skoro papírová trubička...když sem to viděl tak sem jen nevěřícně koukal...

Registrace
    Sep 2007

No, já s ním špatné zkušenosti nemám. Je levný a tudíž je potřeba očekávat kvalitu v dané cenové hladině, ale nestalo se mi, že bych na Genius musel nadávat tak jako na Acer.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od ...No...Name... Zobrazit příspěvek
    to se dá rez wooferu taky poslouchat?Radši kup sluchátka
    To sem si koupil, tusil sem, ze v noci to bude muset byt zticha, ale kdyz nejede woofer, tak ty sluchatka nepotrebuju :-(
    Zas kdyz ten woofer je zaplej tak to duni docela dost, proto su na jednu stranu rad, ze se to da stahnout. Myslim v noci...
    A ty sluchatka sou takovy nic moc. Myslel sem, ze budou dobry, ale ne... Mam Gembird USB 5.1 a co me tam nejvic vadi je to, ze padaji molitanove zasterky ze sluchatek a je to dost na prd

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od K.ats Zobrazit příspěvek
    A ty sluchatka sou takovy nic moc. Myslel sem, ze budou dobry, ale ne... Mam Gembird USB 5.1 a co me tam nejvic vadi je to, ze padaji molitanove zasterky ze sluchatek a je to dost na prd
    Sluchátka do USB se mi moc nezdají.Protože ta chybějící zvukovka tam asi musí být slyšet.Je mi jasné že v sobě něco na ten převod zvuku maj,ale myslim si že za tu cenu to nebude tak kvalitní...Já sem si koupil Kossáky UR/29(zattim jen s integrovanou zvuk.) a hrajou úplně nádherně...Basy,víšky,středy tak jak maj být...

Jinak kámoš si zdrovna včera koupil ty 5000 a zatím je spokojen...

Nováček
    Registrace
    May 2007

zdravím a chtěl bych oslovit majitele SW-HF 5.1 5005 a poprosit zdali by někdo nemohl poradit tomuto uživateli http://www.mach4.cz/forum/audio-pro-...-5.1-5005.html s brumem v bednách díky všem

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

ahojte
    Myslim ze by som kupoval 5005 uz len pre porovnanie kvality...a vzhladovo sa mi tiez viacej pacia takze by som nevahal
    Ale este jedna vec ak ma niekto servisny manual k 5000-kam alebo ak viete kde je tak mi ho poslite popripade dajte vediet bo v sobotu mi vyhoreli a celkom by sa zisiel ...
    vdaka

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Lubd0n Zobrazit příspěvek
    ma niekto servisny manual k 5000-kam alebo ak viete kde je tak mi ho poslite popripade dajte vediet bo v sobotu mi vyhoreli a celkom by sa zisiel ...
    vdaka
    Naivně jsem hledal na stránkách výrobce,ale kde nic tu nic...nic jiného jsem ani nečekal...A jinde taky nic...
    Takže bych se zeptal,co konkrétně vyhořelo...protože podle mě by se měla spálit jen pojistka...

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Genius SW-HF 5.1 5005 třešeň
    Od Celofan v sekci Audio
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-06-2011, 20:27
  2. GENIUS SW-HF 5.1 5005 nezapína se
    Od Atti022 v sekci Audio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-06-2010, 11:43
  3. Genius 5005 5.1