reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

LG 1970HR DVI problem

kanes (7)|30.8.2007 15:27
chalani mam takyto problem kupil som si menovany monitor a ked ho pripojem cez DVI kabel nic nenabehne uplna tma....ale po pripojeni na klasicke VGA vsetko vpohode mam graficku kartu RADEON 9600XT po instalacii driveru mi ukaze 1970HR(analog)
neviete mi stym niekto pomoct vcom to moze byt ze mi to nejde uz som skusal vselico dik za pomoc......
tgfh (2985)|30.8.2007 19:52
Když monitor zapojíš do DVI vidíš na monitoru boot menu? dostaneš se v pohodě do biosu?

Myslím, si že to bude tak, že až po načtení windows ti obraz zmizí, je to tak?
Pokud ano tak je to softwarová chyba, stačí jen v catalystech změnit nastavení.

Pokud ale nevidíš absolutně vůbec nic ani boot menu/bios a máš vše dobře zapojené tak v tom případě pomůže imho jen nová grafika popř. reklamace monitoru...

(grafika doufám DVI výstup má)
kanes (7)|31.8.2007 07:27
ved prave to ze nevidim ani boot menu...skusal som uz vselico ale asi to bude chyba monitoru, lebo ked som prepojil DVI vystup z grafiky cez redukciu DVI na VGA tak obraz siel vpohode...takze pravdepodobne chyba vstupu v monitore :(
Pavel Kovač (374)|31.8.2007 07:48
Nemusí to být nutně chyba monitoru. Starší grafické karty mají jinak nastavený BIOS a primárně spouštějí pouze VGS výstup. Zkusil bych nejdřív zapojit analogový i digitální výstup a v ovladačích grafiky zapnout režim klon. Poté ručně přepnout v monitoru na DVI vstup. Pokud ani toto nepomůže, tak vyzkoušet monitor na jiné grafice co zaručeně DVI zvládá a pak se uvidí.