Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Výměna RAM u HP 250 G4

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Ahoj,

mám v plánu zakoupit notebook HP 250 G4 a vyměnit v něm HDD za SSD ADATA Premier SP550 120GB a paměť RAM za Corsair Vengeance 8GB (Kit 2x4GB).
    Chtěl bych vás poprosit o radu, zda jsou tyto výměny možné.
    V manuálu (doufám, že je to správný manuál) u podporovaných harddisků mluví pouze o konfiguracích HDD a SSHD a to mě trochu mate.
    Dále v manuálu, u paměti RAM, píší, že: "Supports up to 8 GB of system RAM in the following configurations: 8192-MB total system memory (8192×1) or (4096×2)" a "DDR3L-1600 dual channel support" - z toho usuzuji, že mnou vybraný kit pamětí by měl fungovat. Nebo je třeba dodržet ještě něco kromě typu (DDR3L), frekvence (1600) a kapacity (2x4GB)?
    A tedy věc, která mě velmi mate v manuálu je "Two non-customer-accessible/upgradable memory module slots". Co to přesně znamená? Že paměť RAM vůbec nejde zvýšit? Nebo to znamená jen, že jsou nesnadno dostupné?

Díky moc za váš čas a vaše odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Podívej se na . RAM sloty jsou jasně vidět, nevidím důvod proč by to nešlo vyměnit.

Ale mám dvě otázky. Ten notebook v odkazu má 128 GB SSD. Proč ho měnit? Druhá věc - notebook možná bude mít jeden 4 GB modul a druhý slot prázdný. V tom případě jen dokoupíš druhý modul a přidáš, není nutné kupovat celý kit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Výměna HDD
    Od Rewi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-07-2013, 09:49
  2. Socket 775: výměna CPU
    Od Dukovec v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 13-11-2011, 12:47
  3. Vymena GK
    Od Georginek v sekci Grafické karty