reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vyhruzka

ICEBOSS (3435)|1.8.2016 19:07
Ahoj,
prisla mi tahle vyhruzka... mam to brat vubec vazne? Fakt nekoho zajima 1 pidi-server a 1 pocitac za nim?

Zaplať 0.17 Bitcoinu (BTC) jinak podnikneme útok na tvou síť pomoci masivního DDDoS útoku
Sestřelíme jakoukoliv stránku na české a zahraniční doméně !dokážeme projit pres CloudFlare za pomoci serveru a botnetu uvnitř ČR
Pokud nezaplatíš vykucháme tvoji síť..Maš pouze 5 dnu do zaplaceni na účet Bitcoin 14KmxKrAUJFMaL1S9tv22xiuJFpdCvrp5X
Zaplať a bude tvá ip adresa odstraněna ze seznamu zname tvou ip a email
- ukradneme tvoji identitu
- napadneme síť
- zneužijeme tvoje data z pc
TeaMp0isoN
Metasploit Hackers
Russian666
Fuck you lamers CSIRT.CZ
pokud nezaplatíš na účet bitcoin 14KmxKrAUJFMaL1S9tv22xiuJFpdCvrp5X (0.17 Bitcoin (BTC)) neprestaneme_
začneme když to nebudeš čekat.
nakoupíš bitcoin tady _-- http://www.firstbitcoin.cz/
vždy vyhrajeme ať chceš nebo ne

We Are Anonymous We are legion We don't forgive We don't forget..
durib (1141)|1.8.2016 20:00
Začal bych logovat komunikaci, která přichází na a hlavně vychází z mého serveru (jestli tam náhodou nejsou nabouraní).
Hrozba vypadá genericky, může to být i jen "vtip". Počítám, že ti přišla na email -> registroval sis nějakou doménu?
ICEBOSS (3435)|1.8.2016 21:04
server je lostech, delal ho kamos a uz nejakou dobu na nej nema cas, takze bezi jen tak a ja o tom nic moc nevim :). domenu jsem si nedavno zadnou neregistroval. ano, prislo to na email z [email]dulezite@seznam.cz[/email]

nic server zrusim a mail s webem hodim na nejakou jinou sluzbu... spis me stve, ze kvuli nejakymu chudakovi ted travim vecer praci a zalohama.
VencaX (3686)|2.8.2016 00:09
Přijde mi to spíš jako planá výhružka, kterou se snažej vyždímat z lidí prachy, ale kdo ví.