reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

WEB hry - Hrajete je? Jaký je váš názor?

respex (22)|30.8.2007 21:35
Ahoj

Mám takový pocit, že v ČR jsou web hry jsou novým fenoménem. Většinou vás lákají na hesla jako ,, Hrajte hned teď, jen se registrujte!,, nebo ,,Hrajte úplně zdarma!,, Mám někdy pocit, že firmy které tyto hry nabízejí ( většinou z Německa ) to už trochu přehánějí. Jeden měsíc dokonce nejmenovaná Německá firma zpustila najednou více než 5 her, ale musím říct, že kvalitou mě vůbec neohromily.
Jedny z nejoblíbenějších her v ČR jsou Travia ( hra ze středověku, kde stavíte svou vesnici a válčíte s okolím, v současné době je aktivováno přez 280 000 účtů ), WebGame ( hra z blízké budoucnosti ) a The Crims ( hrajete za obyvatele města zločinu a snaříte se pomocí mafiánskách praktitk zvednout svou prestiž ). Samozřejmě je tu více her, ale toto jsou asi nejznámější příklady.
A teď k tomu, tak zvanému ,,Zadarmo,,. Když se registrujete, tak opravdu můžete hrát. Máte k dispozici témeř všechno co hra nabízí, ale protože tyto typy her jsou založeny na soupeření hráčů, tak kdo by nechtěl mít navrh že? Většinou si můžete zaplatit nějaký bonus, který vám na nějaký čas dá určitou výhodu. Jako příklad uvedu Travian. V této hře si můžete koupit zlaté, za které si pak můžete aktivovat bonus na produkci či obranu a útok.
Ještě se mi nepovedlo nalézt hru kde by nějaký bonus za příplatek nebyl.

Tak co vy? Jaký je váš názor rád si ho poslechnu :-).
thowt (7)|31.8.2007 18:24
Ja som hral asi 6 mesiacov Monstergame ci ja k sa to vola, stale pribudali nove servery, neskor spustili na podobnom principe KnightFight, kde som tiez pobudol. Ale prestal som to hrat, pretoze to zralo neskutocne vela casu. Clovek sa tam nadrel na svojej postave, aby ho potom zmazol niekdo s premium (platenou) postavou. A tiez tam bol vysoky random faktor, ktory sa prejavoval hlavne pri subojoch.
Neskor ma kamosi lakali na Traviana, ale som to uz mal v pazi.
tequilla (1015)|1.9.2007 00:44
WEB hry nehraju, mozna jsem zkusil nekde nejakou flashovou rychlovku, ale to bylo vse. O travianu se snad ani nebudu vyjadrovat, jsem hooodne otravenej, kdyz vsude v diskuzich a komentarich vidim spamovy prispevky lakajici na tuto k***tinu.
boboco (1987)|1.9.2007 15:53
Rovněž jsem nikdy nic takového nehrál, možná z nedostatku volného času, nevím. Ale ani mě to moc neláká, to pořád slyším Red Dragon a Travian atd. atd.
tgfh (2985)|1.9.2007 15:56
Já takovéto hry přímo odsuzuju
lipavk (4)|4.9.2007 15:14
hrál sem travian asi půl roku a děsně mě chytnul.i když sem zrovna nic nestavil,nebojoval...stejně sem seděl brouzdal na netu a každou chvilku se kouknul,jestli se něco nestalo.příšerný žrout času.před týdnem sem skončil(časem omrzí).
BlackFrog (563)|4.9.2007 18:00
tyhle hry jsou srašný žrout času a časem opravdu omrzí...
Nilki (37)|6.9.2007 12:28
Jsou takovy zrout casu jak si je clovek pusti k telu. Taky jsem driv stravil u Red Dragona hafo casu, ale pak se tam zacli cpat prachy a prestala zabava. Ted si jednou za den kdyz mam naladu lognu toho pritroubliho traviana odkliknu par pandulaku tam ci sem a zas je na dalsi den ci dva dny necham umirat v jejich virtualni bide. :)