reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GB P35-DS3 vs. DS3L

polygon_cz (23)|31.8.2007 20:46
Zdravím.
Víte někdo o té desce DS3L? nikde se mi o ni nepovedlo najít víc, než že oproti DS3 horší součástky kolem patice procesoru a chybí ji radic pro dalsi dva SATA porty. a potom samozrejme chladic... ale jinak mi nejak rozdilna nepripada....

chystam se totiz porizovat PC pribl v sestave:
Intel Core2 Duo E6750
Deska asi gigabyte ale na to se ptam
2x1gb RAM DC asi A-Data
Hadr Hitachi 320gb
grafarna 8600GT asi Gainward

NETAKTUJI

jinak pokud vite nekdo o nejake jine dobre desce v rozumny cenovy kategorii tak sem s ni... jen prosim ne MSI Neo s tou i kdyz na chipsetu 965 sem si dneska uzil svoje... mrska odmitla brat disk v supliku normalne...

Diky moc za odpovedi
elpsycho (1602)|31.8.2007 23:39
Kromě toho, že DS3 má zvukový kodek ALC889A a DS3-L ALC888 jsi vyjmenoval všechny rozdíly:) Vzhledem k tomu že netaktuješ a jestli nepotřebuješ víc SATA portů, klidně bych vzal levnější variantu.
polygon_cz (23)|1.9.2007 09:42
thx ;)

jeste se zeptam... nejsou pri instalaci se southbridge ICH9 nejake problemy atd? mam tu doma starsi winXP SP2 a chci mit jistotu, ze si s tim poradi... Je samozrejme, ze po instalaci XP tam prijdou ovladace pro tyto chipsety
elpsycho (1602)|2.9.2007 22:29
Já problémy neměl a to jsem ani nepotřeboval žádnou disketu s ovladači. Problémy IMHO bývají spíš u starších desek, které mají podporu SATA naroubovanou pomocí přídavného řadiče. U jedné takové (VIA KT600) nepomohly ani ovladače na disketě, musel jsem přepnout disky na emulaci přes IDE a až ve win doinstalovat příslušné SATA ovladače a přepnout na SATA...