reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hledám Gamepad na hraní

Darrick (3)|27.8.2016 15:58
Hledám Gamepad který je kompatibilní v většinou her, mám sice nějaký levný od Genius, ale hry jej plně nepodporují, tzn ve hře nejsou tlačítka jako na gamepadu ale ukazují standartní, třeba já mám na gamepedu čísla a ve hrách jsou barevné kolečka s písmeny, při hraní kdy člověk během 10s zapomene které tlačítko co dělá je matoucí když se objeví mačkej tohle mačkej tamto a já ani zaboha si nevzpomenu jaké tlačítko to mám mačkat.

Uvažoval jsem o Xboxovém Gamepad otázkou je jestli je vůbec kvalitní a hraje se na něm dobře, dále jsou i PS4 gamepady (PS3 určitě jsou i pro PC).
Také by mě zajímalo jestli páčky na gamepadu nají stejnou funkci jako šipky a tlačítka 1,2,3,4, (A,B,X,Y (označení tlačítek z 8bit gamepadu) ).

Jde mi hlavně o to když už vytáhnu Gamepad tak abych mohl hrát hru a mačkat tlačítka jak se ukáží na obrazovce a né hledat v menu při každé akci které tlačítko je to pravé.

Také chci gamepad s kabelem pokud možno kvalitním pokud bych s ním jel na akci tak při motání aby se nezlomil (častý defekt u 8bit konzolí).

Předem dík za rady.

Případně jestli gamepad se oplatí koupit z číny kde je elektronika i s dopravou i poloviční někdy i o 80% levnější než u nás (reference na power bank 18A/h za 250kč s dopravou zdarma).
jakubpolak7 (1)|5.9.2016 01:11
Ahoj, nevim, jestli pomuzu - ja mam tento gamepad http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislusenstvi/herni-prislusenstvi/gamepady/gamepad-natec-genesis-pv44-bezdratovy-pro-pc-ps3.html , je dostacujici a pomoci programu lze preprogramovat tlacitka jednoduse. Ale nevim jestli neshanis nejakej jeste lepsi. Jinak je kompatibilni s takrka vsemi hrama