reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunkční router ASUS RT-N12

qwrtoob (2)|28.9.2016 15:39
Zdravím,
mám problém s routrem/Wi-Fi ASUS RT-N12 Wireless N Router. Když jsem asi před půl rokem updatoval firmware vypadl mi doma proud a firmware se pravděpodobně nenaistaloval a router teď prostě nic nedělá. Několikrát sem ho restartoval a pak se na to vykašlal. Teď bych ho chtěl znovu nějak zprovoznit. Bohužel nevím jak, když router vůbec na nic nereaguje. Vždy svítí kontrolka zapnutí, potom svítí kontrolka internetu a když propojím pc s routerem, tak svítí i tak kontrolka číslo 1. Dále přidávám screen co mi napsal windows. Podlě mě v tom routru není firmware a proto to nic nedělá, ale to je můj názor. Další problém je v tom, že nevím jak ten firmware do něho dostat. Když zadám ip adresu (192.168.1.1) nic se nezobrazí.

Jestli někdo měl podobný problém nebo by věděl co stím budu rád za každou odpověd. Když bude potřeba nějaké bližší info, tak hned napíši.

Děkuji.
444.png
durib (1141)|28.9.2016 16:04
Zkus třeba tohle:
Magické slovní spojení do vyhledávače je: "ASUS RT-N12 brick"
qwrtoob (2)|28.9.2016 16:27
Problém je v tom, že jak dám rescue vyberu ten soubor, tak jak se asi mám připojit na ten router když tam prostě není ta wifi abych se na to připojil.
durib (1141)|28.9.2016 18:50
Kebelem do 1. LAN portu jsi to zkoušel? Já oživoval akorát jednou starý ASUS přes TFTP a jeden Tp-Link přes serial. Přes tu utilitku to musí jít raz dva, to, co jsem ti našel je jen nástřel. Pohledej taky trochu sám.