Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Cumulative Update pro Windows 10 Version 1607 KB3194496

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Ahoj vespolek,

Mám takový zapeklitý problém s Windows 10 64 bit.

Stáhla se mi aktualizace KB3194496 pro 64 bit Win10 nahlásilo mi to požadavek na restart, tak restartuji, probíhá instalace a najednou že se nepovedlo nainstalovat a že budou změny vráceny zpět, a takto stále dokola už skoro týden. a webu MS ani na foru mi zatím nedokázal nikdo poradit, bohužel nemám telefon abych zavolal přímo do MS na podporu. Tak se ptám Vás znalci :-) nevíte jak toto řešit? buď manuální stažení KB3194496 ( v katalogu ještě není ), jeho odstranění z Win10 aby to stále nehlásilo update ( starší bod obnovení jsme zkoušel, aktualizace se stejně stáhla, ale nenainstalovala se ).

Děkuji předem za případné rady.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: update KB3194496 error.jpg 
Zobrazení: 59 
Velikost: 853.4 KB 
ID: 31598  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

řešení nalezeno

Pokud by to někomu udělalo proveďte následující:

Smazání složky včetně obsahu: C:\Windows\System32\Tasks\Microsoft\XblGameSave
    Smazání registru včetně obsahu: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\Schedule\TaskCache\Tree\Microsoft\Xbl GameSave

Aktualizace se úspěšně nainstaluje.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Podpora Bios update FUJITSU SIEMENS // Phoniex Technoligies Ltd. Version 6.00 R1.07.2314.A3
    Od arefos v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-06-2015, 20:25