reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win 8 chyba 0xc0000034

00111 (2)|15.10.2016 00:14
Zdravím vás všechny, kteří jste všeli do tohoto téma, ať už s radou , či se stejným problémem.

Dnes se mi dostal do rukou notebook od mého mladíšho bratra, s tím že ho mám opravit.

samozřejmě, pustil jsem e do toho, a při zapnutí vidím the problém, jímž je chyba
0xc0000034

Notebook se zapne, acer logo mi zamává, a pak jedeme rovnou na chybové hlášení.

Tak, první věc co jsem udělal je, že jsem chtěl udělat ten ''USB Repair tool'' za pomocí jejich media creation tool.. První pokus nefungoval ( notebook nerozpoznal usb ) a teďka mi ten jejich tool nerozpozná žádnou moji USB, ať na to hodím jakoukoliv, kterou najdu. ( A-data 32GB, Kingston 32GB, Emtec 4GB, Engeton 8GB, a další 8gb která již nemá název, ošoupal se. )

Tudíž, rozhodl jsem se na cestu jednoduchosti, a vzal jsem instalační DVD win7 64x, a bootnul z něj.
Bohužel, to také neprošlo, jelikož při výběru pevného disku na který nainstalovat win, mě bylo řečeno že pevný disk uvnitř notebooku má špatný typ formátování. Evidentě si prý můž jít něco s brusným papírem, podle tohoto noťasu.

Nejraději bych vypálil win10 na dvd, a vyzkoušel to, ale bohužel nemám DVD vypalovačku, a to z jednoduchého důvodu, že při stavbě PC jsem ji už skoro pět let nepoužil.

takže shrnuto : WIN 8 crash, Win Media Creation tool mě ignoruje, WIN7 nejde nainstalovat kvůli formátování, A WIN 10 mě také ignoruje.

Tudíž.. nějaké rady? Už mi začínají docházet vlasy na vytrhání. Takhle pomr**** jsem ještě kvůli opravě noťasu teda nebyl, je to jakoby si to na mě zasedlo.

Děkuji za vaše rady a připomínky
( mám sto chutí koupit novej disk, a udělat kompletně novej install, ale když tady ten WD 720GB+- ještě funguje...)
Ventero (1280)|15.10.2016 07:30
A kdyz ten hdd pripojis k jinemu pc - jsou data pristupna a citelna?

Disk bude nejspis v GPT a to pak instalator win 7 nevidi - tedy bez patricne upravy instalacniho media a to ve verzi x64.

Muzes si vyrobit instalacni usbfles sam rucne, bez nastroje ... Kdyz ti nefunguje media creation tool - jestli jsi tedy nezkousel nejaky jiny nastroj (repair tool nebo co jsi psal)
00111 (2)|15.10.2016 18:40
Díky za tvou odpověd.

po diskuzi se mým spolu-pachatelem na windows instalace, rozhodli jsme se použít Instalační DVD, které jsme vytvořili na jiném PC za pomocí Windows Media creation tool.
Po zpuštění jsem narazil znovu na chybu formátování, ale tentokrát jsem nalezl řešení.

po spuštení instalace, po zvolení nainstalování čisté verze windows - Nepokračujte, místo pokračování stikněte SHIFT+F10
Otevře se vám konzole, do které napíšete diskpart , po zobrazení všechn disků list disk , pak zvolíme select disk 0 ( či jiný disk z výběru disků ) , zvolený disk vyčistíme za pomocí clean a pak zformátujeme na MBR za pomocí příkazu convert mbr . Zakončete příkazem quit a zavřete konzoli.

teď už by měl jít windows nainstalovat bez problémů.

A když mě omluvíte, jdu hledat špampón proti plešatění, myslím že se mi z tohodle začíná dělat leštěnka.

Díky za přečtení, a doufám že jestli tohle někdo najde se stejnou potíží, tak že mi to pomůže