Strana 4 z 10 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 141

Téma: Vodni chlazeni GTX 1070

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Mělo by to být u Vás v pátek 20.1.2017. Děkujeme za objednávku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Michal65

Termin je ok, je to i zaplaceno. Jeste drobnost, kdy se meni status pri objednavce? Prvne to bylo temer okamzite vytvorena, vyrizuje se. Ted je tam porad jen vytvorena

Registrace
    Mar 2008

Status se mění ve chvíli kdy máme potvrzený termín dodání pro všechny objednané položky v objednávce.

Michal65

Koukam, ze zbozi jeste nebylo odeslano, predpokladam, ze backplate jeste nedorazil? Mam ale dotaz ke chlazeni 6700K. Zkousel jsem lehke OC na 4300MHz a chladim to Ferra 2, Noctua jsem prodal spolu s puvodnim PC a FX 8350. Ferra 2 asi nebude zrovna chladic na nejake extra OC, to chapu, nicmene byl po ruce. Tech 4.3GHz mi bezi na napeti 1.216V. Co se tyce teplot, testovane prime 95, teploty pocas 30min testu 60-65, v narocnejsich castech 72-79 st-na jadrech. Teplota pouzdra byla maximalne 69st, pokojova teplota 25st. Zarazi mne fakt, ze jakmile test skoncim, teploty jso okamzite na 25 - 30st na jadrech. Neco jsem uz prohledal, ze Intel pouziva mezi pouzdro a procesor teplovodivou pastu a je to chovani teplot ok. Zajimave je i to, ze pocas testu merim teplomerem chladic, hlavne tu kostku, co je na pouzdre procaku a tam jsem nameril maximalni teplotu 36st, vetrak toci na 500ot a to mam pocit, ze kdyby jej vypnu uplne, nic se nestane . Chladic doseda, pasta MX4. Co tedy delat pro snizeni teplot? Vetsi vzduchovej chladic pro tenhle procesor je asi zbytecnej, jelikoz tenhle je v podstate studenej i v zatezi. Ma cenu vubec resit vodnika, bude to k necemu? Vsude ctu, ze pomuze jedine delide, jenze do toho se mi moc nechce, prijit o zaruku, i kdyz procaky moc neodchazi. Ne ze by ten procak potreboval extra OC, na rendering a hry to staci (zatim) bohate, navic tam teploty nepresahnu na jadre spickove 70, vetsinou se drzi kolem 50-60 ale kdyz uz K procesor, tak uz ho chci i vyuzit.

Registrace
    Mar 2008

Objednávka by se měla vyexpedovat v pondělí.

Jinak k tomu problému - delid, liquid ultra pasta a vodní chlazení. Nic jiného tomu nepomůže Delid už děláme i na počkání...

Michal65

Zlate FX 8350 v tomhle ohledu Kolik takovy delid stoji a jakou mate metodu? Videl jsem na YT vic, od ziletkovych, cez sverakove az po takove, kde maji na to pripravek a po dokonceni ani nebylo poznat od puvodniho-pouzdro bylo lepeno nejakou cernou hmotou. Zvladnul jsem uz lecos, ale na tohle si netroufam A o kolik muzou jit dolu teploty? Nekdo rika 25 st, nekdo jen 4-5stupnu.

Registrace
    Mar 2008

Máme na to takové speciální "udělátko". Teploty závisí na každém kusu CPU. 5 stupňů jsem tedy ještě neviděl, 25 taky ne. Obvykle je to kolem 15 stupňů.

Michal65

Kolik by mne to stalo tedy? I 10 stupnu by bylo lepsi, nez tohle, co mam ted.

Registrace
    Mar 2008

Michal65

Jasne, neumim hledat Budu o tom premyslet, ale nejspis do toho pujdu. Asi jediny problem, ze do Usti se v tydnu nedostanu, prichazi do uvahy leda nejakej vikend. To by asi neslo, co?

Registrace
    Mar 2008

Když se domluvíme alespoň týden předem tak by to neměl být problém udělat rychlovku

Michal65

Dobra. Zrejme nejspis koncem unora, dam vcas vedet.

Michal65

Vse uspesne dodano, namontovano. V krabici byli i nejake modre zatky, nevim, zda omylem, nebo zbytek po radiatoru, co v krabici puvodne byl. Kazdopadne skvele se hodili na vypusteni okruhu - jako zatky na hadice, aby mi to nekapalo vsude mozne Dik.

Registrace
    Mar 2008

Michal65

Tak hlasim teploty po delidu. Slo to dolu o 10-12 st i s tim nejlevnejsim chladicem, co tam ted mam. Na 4.3 GHz prime 95 nesla teplota na jadre pres 69, predtim 78-79, na 4.4GHz predtim max 92, ted to neprelezlo pres 80. Nechavam tech 4.3 GHz, zatim to vykonove bohate staci, beznej provoz to nedostane pres 60st na jadre. Uz jsem neco koukal, ale mam obavu, zda mi tohle uchladi GPU + CPU http://www.jscomputers.cz/produkt/Aq...1=001053001004

Strana 4 z 10 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední