Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 141 z 141

Téma: Vodni chlazeni GTX 1070

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Zdravim. Zase mne napadla mozna totalni kravina, ale kdyz pocitam co vse potrebuji pro ten ext. radiator... Koukal jsem na tohle http://www.jscomputers.cz/produkt/Ha...ml?arg1=001053 Zajima mne Vas nazor na hlucnost, spolehlivost, ucinost, nevyhody vuci reseni s Mora radiatorem. Dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Hlučnost - jako lednička. Prostě slyšíte kompresor vrčet.
    Poruchovost nulová, ovšem nesmíte to přetížit, tedy opravdu 110W chiller je vhodný tak maximálně na CPU, na nic jiného.
    Nevýhody - je to velká těžká krabice, takže přenositelnost toho PC je pak velmi omezená. A další nevýhodou je samozřejmě spotřeba elektrické energie.

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Takze zcela jasne nic pro mne Tohle by neuchladilo ani ten muj CPU. Zustavam tedy u Mora radiatoru. Davam postupne dohromady, co vse bude potreba a nenasel jsem v nabidce, takovou tu kryci mrizku. Prip. neni varianta, kde je rovnou vse? Mrizka, drzaky prip. rovnou vetraky. Nakonec to vypada, ze budu pouzivat doma uchyceni na zed a kdyz potrebuji s PC jinam, postavit rad na podstavce. Predpokladam pouziti rychlospojek.

Registrace
    Mar 2008

Máte na mysli toto http://www.jscomputers.cz/Vyhledat?arg0=mo-ra%2bbracket ?

V nějaké sadě se to neprodává, musí se objednat zvlášť radiátor, zvlášť mřížka, zvlášť nohy...

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Jo, to je ono, zas moje hledani, dekuji. Zatim toam takhle http://www.jscomputers.cz/Nakupni-ko...ODAyMjk6MXw%3d Jeste jsem se nerozhodl, co vetraky, zda dokoupim Noctua, nebo vsechny nove, ty hnede takhle na ocich uz moc hezke nebudou. Nejakej tip na vetraky? Na Noctua netrvam, spis cena, vykon/kvalita. Zadne blikatka. Dle toho uvidime. Akorat si nejsem jist tou PCIE zaslepkou a rychlospojkou. Chapu to tak, ze jeden dil rychlospojky prisroubuji na tu zaslepku, k tomu dilu dojedu zevnitr hadici zakoncenou fitinkou, tu tam nasroubuji. A zvnenci pak druhy dil, do ktreho fitinka a jdu do radu. Je to spravne? Se omlouvam, todle bude se mnou na dlouho, snazim se to vse dokonale pripravit.

Registrace
    Mar 2008

Do té záslepky tu rychlospojku nenarvete, je moc tlustá - má vnější průměr v tom závitu cca 18 milimetrů. Pokud si dobře pamatuji tak jí lze s trochou snahy nacpat do prázdné PCI záslepky (záleží na case).

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. GeForce: Potřebuji poradit s GTX 1070.
    Od Limeth v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2016, 21:28
  2. Vodní chlazení: Vodní chlazení i7 2600k a zotac gtx 680 amp
    Od MrMichy v sekci Chlazení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-07-2013, 17:25
  3. Vodní chlazení pro GTX 570
    Od Raymond v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-03-2013, 17:33
  4. Q9650 + GTX 295 (single PCB) - první vodní chlazení