reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Utrhnutý jack

PetrPaulik (3)|31.10.2016 18:35
Dobrý den,
dnes se mi nechtěnou náhodou ulomil jack u těchto sluchátek:
http://www.okay.cz/urage-xplode-gamingovy-headset-113700/?gclid=CjwKEAjw19vABRCY2YmkpO2OzTsSJAAzEt8sCpVEfPRda8vvaBp_K3GSIISqROMyg_Rm9V1suGLMzRoC_Fvw_wcB#nopop

V příloze je obrázek jak jack vypadá, není to můj obrázek :).
Nějaké nápady jak to snadno a rychle opravit aby to opět fungovalo? Díky za rady :)
1000202293obr2.jpg
PetrPaulik (3)|31.10.2016 18:51
Prosím, potřeboval bych s tím rychle pomoct, hledal jsem na Googlu, na Youtube, ale nic kloudného jak toto opravit jsem nenašel.

---------- Doplněno v 18:51 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 18:48 ----------

Jen mě teď napadlo, mám staré špuntová sluchátka se stejným jackem... Šlo by to nějak vyměnit? :)
Salamander (6177)|1.11.2016 07:40
pokud nemas pajecku a trosku sikovne ruce, tak to pujde opravit tezko.

a obavam se ze v service by ti to opravili, ale cena opravy by byla vetsi nez cena novych sluchatek
PetrPaulik (3)|1.11.2016 15:39
Pájku mám, to není problém. Problém je, že nevím jak to opravit :) Na Youtube jsem koukal na spoustu návodů, bohužel nic adekvátního. Navíc ten jack je u těchto sluchátek celkem na prd daný. Je u takové blbé plastové části, ze které se dá jen těžce dostat k drátkům. Do servisu to podle mě dávat nemá smysl, stále u nich je jack na mikrofon, takže to mohu takto použít. Uvidí se co se dá dělat, pokusím se to nějak opravit. Kdyby ne, tak koupím nové, každopádně děkuji za ochotu i čas. Včera jsem z toho byl trochu naštvaný, i když jsou to sluchátka za 400kč, ten příspěvek který jsem postl je dost odfláknutý, jelikož jsem rychle hledal způsob jak to opravit. Už jsem se s tím srovnal, a sluchátka budu kupovat asi nové. Ještě jednou děkuji za Váš čas :).

Přeji pěkný den.
Ventero (1280)|2.11.2016 07:16
Tak ta druha pulka vypada jako jen jakesi pouzdro na mikjacka, protoze jack, ktery vidim je klasicky stereo sluchatkovy a ne kombo. Tedy jacka uplne odstrihnout, oholit dratky a koupit noveho jacka za 20,-Kc a pripajet. Jak to uz najdes. Zem je jasna a kdyz,nahodou prohodis kanaly, tak se prd stane ...