reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

notebook od Gigabyte - prichod nových modelů pro rok 2017?

tomas007 (21)|12.11.2016 13:18
Ahoj chtěl jsem na google.cz najít s výraz "příchod nových notebooků od gigabyte rok 2017", ale nic mi to nenaslo. Budou vůbec nějaké notebooky od Gigabyte nebo s tím Gigabyte končí?

Na českém trhu se objevili na jaře 2016 a v tuto chvili už skoro nejsou k dostání.
Osobně bych chtěl koupit notebook od Gigabyte ale budu mít peníze až příští rok a budu disponovat častkou 40 000kč.
VencaX (3686)|12.11.2016 14:26
Hm, jestli se nepletu, tak notebooky Gigabyte už se pár (možná 8, 10) let vyrábí, akorát že český trh pro GB není prioritou vzhledem k tomu, že šestá generace řady P již byla představena a prodává se v Německu. Během roku by se u nás nějaké kousky měly objevit, ale pokud nebudou, nezbyde, než se obrátit na zahraniční trh.

P.S. ta krkolomná formulace na googlu pravděpodobně nic nenašla z toho důvodu, že Gigabyte zatím nic nového pro rok 2017 neoznámil a to pravděpodobně z toho důvodu, že HQ řada procesorů Kaby Lake má vyjít teprve v 1. kvartálu 2017, takže bych očekával nové kousky někdy během léta, možná.



Pozn. autora příspěvku:
Osobně bych tedy po zkušenostech volil když už herní notebook, tak značku Asus nebo Alienware, ale je to pouze můj názor a nikomu jej nechci vnucovat.