reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

5.1 repro, zadní wireless

Encore1106 (424)|4.9.2007 18:54
Zdravim,
teď jsem si pořídil LCD TV Sony Bravia KLD-32V2500. V bližší době bych k ní rád dokoupil DVD přehrávač a 5.1 reprosoustavu.

Podmínkou pro repro je, aby k zadním satelitům nevedly žádné kabely (kromě napájecího). Přední repro může na nějakém kabílku být. Důvodem je podlaha, pod kterou se nedá nic dát a pod lišty se také nic neschová. Po stěnách také tahat nic nechci, takže zbývá nějaké wireless řešení. Máte nějaké zkušenosti, rady, tipy na/k bezdrátovým repro soustavám?

Děkuji
...No...Name... (586)|4.9.2007 20:10
Takže dvd a repro budeš kupovat zvlášť,jestli sem to dobře pochopil...No,jestli ti repra maj bejt aktivní tak jediný co sem našel je Creative GigaWorks G550W 5.1 což by nemusela bejt špatná volba.U většiny recenzí je jejich hodnocení ,,chvalitebné,, kolem 75% .Další možnost je koupit na přední repro a sub jednu sestavu a druhou,zadní,připojit přes tohle,jak sem si tak je to připojený přes obyčejný jacky takže jedinej kabel by byl napájení repra.Ale mluvím zatím jen o možnosti aktivních reproduktorů...
aldafallout (194)|10.9.2007 14:55
Muzu doporucit tyto: Logitech Z-5450 Wireless Digital THX
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33962
Koupil si je bratr. Velmi dobrý zvuk, ale jsou pomerne drahe.
...No...Name... (586)|10.9.2007 18:03
a nebo se dá taky něco postavit...Pokud je problem ještě aktuální
Encore1106 (424)|13.9.2007 14:54
[quote=aldafallout;48440]Muzu doporucit tyto: Logitech Z-5450 Wireless Digital THX
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33962
Koupil si je bratr. Velmi dobrý zvuk, ale jsou pomerne drahe.[/quote]
Na tyhle jsem taky koukal. Zajímalo by mě, jak jsou řešené ty zadní bedničky. Zdali mají každá z nich příjmač + kabel do zásuvky, nebo jestli jsou ty zadní připojené k nějakému příjmači, ze kterého jsou i napájeny (jako je tomu u GigaWorks).
Díky

BTW: Jaký je rozdál mezi aktivníma a pasivníma soustavama?
...No...Name... (586)|13.9.2007 16:59
Aktivní jsou ty co v sobě maji zesilovač.Takže to jsou všechny repra k počítačum a podobně...Pasivní jsou bez zesilovače kterej si pak musíš koupit zvlášť...Každý má svoje plus i mínus...