reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak odstranit překryvnou vrstvu obrazovky?

lape (109)|22.12.2016 13:39
Zdravím.Mám tady nový mobil Doogee X5 max PRO a vyskytl se problém.Jde o to,že třeba když chci zapnout foťák,nebo internetový prohlížeč,tak to vyhodí hlášku Oprávnění odepřena ,můžete je změnit v části Nastavení - Aplikace,ale když vlezu do nastavení aplikací a vše povypínám,tak se problém stejně nevyřeší.Pořád to vyhazuje něco ve smyslu,že je zapnuta překryvná vrstva obrazovky a to teda opravdu nevím co po mě chce.Je možné že to děljí i jiné aplikace,mobil mám asi hodinu ,takže jsem nic dalšího nezkoušel,ale vzhledem k tomu,že není pro mě,tak mě to dost vadí.Rady co jsem našel na netu,jako stáhnouit aplikaci Install button unlocker bohužel nefungují.Android je tam 6.0.Co jsem vyčetl na netu,tak je to problém právě šesté verze androidu a vyskytuje se to na mobilech všech značek.Neví někdo jak to rozjet?
vacinekm (0)|12.3.2017 16:26
[QUOTE=lape;586724]Zdravím.Mám tady nový mobil Doogee X5 max PRO a vyskytl se problém.Jde o to,že třeba když chci zapnout foťák,nebo internetový prohlížeč,tak to vyhodí hlášku Oprávnění odepřena ,můžete je změnit v části Nastavení - Aplikace,ale když vlezu do nastavení aplikací a vše povypínám,tak se problém stejně nevyřeší.Pořád to vyhazuje něco ve smyslu,že je zapnuta překryvná vrstva obrazovky a to teda opravdu nevím co po mě chce.Je možné že to děljí i jiné aplikace,mobil mám asi hodinu ,takže jsem nic dalšího nezkoušel,ale vzhledem k tomu,že není pro mě,tak mě to dost vadí.Rady co jsem našel na netu,jako stáhnouit aplikaci Install button unlocker bohužel nefungují.Android je tam 6.0.Co jsem vyčetl na netu,tak je to problém právě šesté verze androidu a vyskytuje se to na mobilech všech značek.Neví někdo jak to rozjet?[/QUOTE]

Mam presne ten samy problem. zatim mi nikdo nijak neporadil. nemuzu se dostat ani do kalendare a sdileni prave porizenych fotek taky nejde, ale je toho mnohem vic. myslim ze za to muze aktualizace androidu.
VencaX (3686)|13.3.2017 02:57
Tedy nevím, osobně mám několik telefonů s Android 6.0 (můj, můj pracovní, přítelkyně atd.) různých značek a problém nemám ani na jednom.

Zkoušeli jste obnovení do továrního nastavení, jestli zabere? Popř. najít aktualizace Androidu?

Pokud jde o nový telefon, je to asi to první, co bych zkusil. Nemá Doogee předinstalovaný nějaký Antivirový/Firewall software, který by to mohl blokovat? Podle mě spíš půjde o chybu nějakého nastavení, možná už z továrny, než o chybu přímo Androidu 6.0, to by se tento problém týkal většiny telefonů s Androidem 6.0, ale to je jen můj dohad.
kevin00 (10238)|14.3.2017 12:57
Nainstaluj si aplikaci Install Button Unlocker. Osobně se s tím setkávám celkem často po instalaci custom ROMky.