Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: myšky a myšáci :)

5.9.2007 07:50
crasher.kmco vám běhá po stole ?:)) jaký je váš názor na dražší myšky ?Jste ochotni připlatit za luxus a pohodlý ,nebo radši berete eco myšky ?
5.9.2007 07:59
tgfhHej! mi tam chybí jedna položka:
Myš za pár desítek korun :D - zde bych dal hlas :D moje myš byla kupovaná od strýce, který ji nějaký čas předtím koupil od jednoho típka, jsem 3. majitel :D

/Že já ve všem musím být originální :turtle
5.9.2007 08:08
KonnorNo po předchozích špatných zkušenostech s levnějšíma hlodavcema si radši krapet připlatím ale do extrémů nechodím. Mám microsoft inteli explorer 4.0 s ocáskem a jsem naprosto spokojen (cca 550Kč). Mám krapet problém že na mě nemaj myšky, mám hold velký pracky a nehtama si prodírám podložku,... ;)
5.9.2007 08:47
...No...Name...já nevim co máčknout...myslim že muj myšák je na zápěstí dobrej a proti levnejm myšum je drahej...ale proti drahejm značkám je to levnej šunt...tak nevim...
5.9.2007 09:05
first.indian[QUOTE=...No...Name...;47521]já nevim co máčknout...myslim že muj myšák je na zápěstí dobrej a proti levnejm myšum je drahej...ale proti drahejm značkám je to levnej šunt...tak nevim...[/QUOTE]

Myslim ze Genius Ergo 520 spada do prvni kategorie "Obyč drát za pár stovek" ;)
6.9.2007 09:28
tequillaMe musi myska sedet v ruce jako ulita, nesmi byt bezdratova, musi se mi libit a hlavne byt presna. Toto splnuje uz pres rok Razer DiamondBack Plasma Lim. Ed. a doufam, ze jeste dlouho splnovat bude ;). Proste jsem ochotnej utratit i balik penez, pokud budu spokojenej...tady zadny kompromisy nedelam.
6.9.2007 09:50
Smeli[QUOTE=tequilla;47579]Me musi myska sedet v ruce jako ulita, nesmi byt bezdratova, musi se mi libit a hlavne byt presna. Toto splnuje uz pres rok Razer DiamondBack Plasma Lim. Ed. a doufam, ze jeste dlouho splnovat bude ;). Proste jsem ochotnej utratit i balik penez, pokud budu spokojenej...tady zadny kompromisy nedelam.[/QUOTE]

Tak to tě asi potěším:
http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_17&products_id=71

DiamondBack 3G
6.9.2007 09:55
tequilla[QUOTE=Smeli;47588]Tak to tě asi potěším:
http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_17&products_id=71
...[/QUOTE]
Joj, tak to asi zproneverim firemni prostredky a omluvim to akutni potrebou nove pracovni mysi, kterou budu myt samozrejme doma :D.

Tak jsem si prave udelal v tomto nepeknem pocasi radost a provedl jsem pre-order na DiamondBack 3G Frost Blue :thumb. Uz se tesim na porovnani s DiamondBack Plasma lim. ed. :thumb.
6.9.2007 10:44
first.indianMomentalne se mi strasne libi myska Razer Lachesis ;) Kdo je levak musi skakat radosti :) Kamos ji uz ma objednanou tak ji hned porovnam s mojim Razer DeathAdder.
Takze kdyz mys tak klidne 2000,- protoze mys je to co drzim u PC z skoro porad. Do periferii se proste vyplati investovat protoze zdravi mame jen jedno a neni nad pohodlnou mysku.
6.9.2007 12:12
wojtaU stolniho mam BenQ optickou za par stovek. U notebooku Microsoft Notebook Optical Mouse a ta uz byla drazsi, stala aspon 900Kc, to je hodne dobra mys.
6.9.2007 01:54
crasher.kmtak se taky pochlubím :) měl sem Razer Diamondback plasma ... musím uznat že byla výborná,ale teďka mám LX600 (k setu MX3200CZ) a nemám si na co stěžovat :) sice receiver neumí víc jak 3 úhozy za okamžik,ale jinak je to výborná koupe :) Logitech má opravdu hodně dobrou ergonomii :)
6.9.2007 04:19
SpeedFilipJedna tema ktora sa tyka mysi tu uz je , ale pripojim sa aj ja. Teraz mi po stole beha CANYON za 200.
Predtym cinsky bezdrat P-active ale pokazilo sa mi scrollovacie koliesko :( . Na tu mys budem dlho spominat, bola to dobra mys, cest jej pamiatke.
6.9.2007 04:58
b337mam starou skolu mx500 slouzi mi verne uz snad 5 let :)
6.9.2007 05:18
crasher.km[QUOTE=SpeedFilip;47654]Jedna tema ktora sa tyka mysi tu uz je , ale pripojim sa aj ja. Teraz mi po stole beha CANYON za 200.
Predtym cinsky bezdrat P-active ale pokazilo sa mi scrollovacie koliesko :( . Na tu mys budem dlho spominat, bola to dobra mys, cest jej pamiatke.[/QUOTE]

určitě by jí byli líp,kdyby jsi ji spálil a popel roztrousil nad elektroworldem :) tak by si to přála ;)
6.9.2007 06:22
ButcherTo já vlastním Microsoft Wheel Mouse Optical už několik let. Bohužel už jí povoluje kolečko, a tak si budu muset pořídit novou krysu. Tentokrát ale do ní vrazim asi větší obnos :)
6.9.2007 06:44
PersonalComputerMám dvě myši - obě od Razeru, Razer Krait (k noťasu) a Razer Deathadder (k desktopu) ale uvažuju o Razer Lachesis :D Ne že by byl Deathadder špatný, ale proč nemít zase tu nejžhavější novinku ?
6.9.2007 09:45
first.indian[QUOTE=PersonalComputer;47672]Ne že by byl Deathadder špatný, ale proč nemít zase tu nejžhavější novinku ?[/QUOTE]
Protoze ti pak kazdy bude rikat ze jsi snob :D
6.9.2007 10:48
PersonalComputerSouhlas, jsem snob ale chudej snob :D
8.9.2007 06:13
ICEBOSSvetsinu casu travim na G5... ale kdybych ji nesehnal za smesny prachy, tak bych do ni za plnou cenu nesel...
8.9.2007 06:17
Pavel BočekObyč myš, Razer DiamondBack je taky v to-buy seznamu dole :)
jinak ta věc od OCZ (Actuator) je prý minimálně o třetinu lepší ve hrách než myš, takže asi ani nemá cenu vrážet do myši která přidá pár procent dovednosti ve hrách když tu máme novou třídu hraní :)
8.9.2007 06:23
crasher.kmHraní není o myši :) to musí být v rukách ;)
8.9.2007 06:25
Pavel Boček[QUOTE=crasher.km;48092]Hraní není o myši :) to musí být v rukách ;)[/QUOTE]

když to tam je tak myš pomůže :) (můj problém je stejně grafika, když to nejde plynule tak je mi superpřesná myš k prdu že) ale Actuator to právě posunuje za hranice rukou, to se teprve ukáže čí mozek je lepší a rychlejší :thumb:thumb:thumb
8.9.2007 10:44
NettleMám Hyper "progaming" myš Genius optical mouse hrozne starou, ale max spokojenost dostal sem ji zadara ))
13.9.2007 06:03
ICEBOSSco mas pod tim geniusem za podlozku? nenasel jsem nic, na cem by normalne fungovala... ustreluje, je nepresna...
13.9.2007 08:24
Klingacikx[quote=ICEBOSS;49037] ....na cem by normalne fungovala... ustreluje, je nepresna...[/quote]

To môžem povedať aj o mojej predchádzajúcej myške bola to BENQ M107:thumbdown za tri stovky:D absolútna nepresnosť:cry a bola strašne pomalá. Teraz mám A4 TECH X750BF:thumb a som s ňou zatiaľ spokojný ale asi s nej vytiahnem to 23g závažie:D:D:D To bude kĺzať:inlove!!!
13.9.2007 08:59
crasher.kmJenom je zajímavý ,že nikdo nedal - Toto se mě netýká,pravidelně cvičím :D:D:D:D:D:D:D:D lenoši :D
15.9.2007 10:58
Libor A.Také se přidám k této debatě. Osobně od myši příliš nepotřebuji - nehraji hry a pokud to jde, tak nejradši počítač ovládám klávesovými zkratkami - takže jediný můj požadavek je, aby byla myš pevně spojena s počítačem, protože jinak bych ji po pár dnech již nenašel.
Ach ty děti, ty jednou založí i tatínka tak, že ho už nikdo nenajde :D
17.9.2007 01:32
JezevecJako Klingacikx mám X-750BF od A4Tech a jsem s ní nadmíru spokojený, jakmile jsem si na ní zvykl, přirostla mi k ruce a kdekoliv u známých mám potíž (pokud nejde o nějakou kvalitní myšku třeba od Logitechu) něco provádět s jejich hlodavčími miláčky:)

Za tu cenu terno:)
17.9.2007 09:40
crasher.kmTak on jde vždycky jenom o zvyk na to,co máte doma ...ale vůči zápěstí bych si třeba zvykal nerad na MS 6000 nature:D Taky sem měl víc jak rok Razer diamondback a nedal sem na něj dopustit,te'd mám laser na logitechu ... co se týče ergonomie,tak se vůbec te¨d nedá ani srovnat,tak MX600 je fakt dobrá.
Podle mě je nejlepší volba pro koupi myšáka kolem 800-1000 a logitech :)

Jinak MX revolution jde koupit už i za 1200:))) brzo půjde i ke mně na stůl :D
13.3.2008 04:29
Mr-Paulmam tu G5, v supliku pak jeste jednu, segra ma razera nejakyho a tata ma mx518 ;)
14.3.2008 09:52
ICE_DHehe, koukam, ze jsem prvni, kdo hlasoval, ze pravidelne cvici :D Holt IT obec na ty sporty moc neni co? :D
15.3.2008 10:30
AscortiMně se po stole už dva roky prohání Razer Diamondback (ten modrý) a jsem naprosto spokojený...
Akorát je to fakt hrůza když se dostanu k počítači kde je nějaká myš za stovku....brrrr
15.3.2008 11:23
martabanA4-Tech X-750 BF...a NAPROSTÁ spokojenost za čtyři stovky
15.3.2008 12:13
meeeeDoma Deathadder, v kanceláři Diamondback Plasma.
Dřív jsem si taky vystačil s nějakou tou A4kou, ale jakmile jsem vzal do ruky Razer tak mě A4Tech začal silně otravovat. A když mám někde vzít do ruky myš typu "Genius za pár stovek", trpím.

Chápu, že člověku, který lepší myš neměl v ruce, nějaký ten Genius nebo A4Tech může vyhovovat, ale pokud má své ruce a nervy rád, dojde k tomu, že slušnější Logitechy a Razery jsou hlavně komfortem použití někde jinde a přejde na ně.

Takže těm, kteří nechtějí utrácet víc než 1000,- (spousta nechce dát ani 500,-) za krysu - zkuste to, nebudete litovat. Ten rozdíl tam JE a ne že ne (jak by se mohlo zdát po pročtení některých témat na různých fórech).
28.3.2008 08:41
vmaxmam Logitech MX518 a maximalni spokojenost. do budoucna planuji nahradit G5-tkou
6.6.2008 07:52
Spedapouživám Genius Navigátor 335 Laser a jsem naprosto spokojen jde lachce naprogramovat a můžu se přepínat mezi 800/1600 DPI koupil sem ji před rokem za bezmála 1000 kč
6.6.2008 08:05
disruptorV praci na stole mam postarsi Microsoft Wheel Mouse Optical a doma bezdratovej laser Logitech LX8.
6.6.2008 12:52
Richmondja mel pekne dlouho ms ie 3 (sedrena az na kost), napred jsm si na ni nemohl zvyknout (nemam tak velky pacinky) ale vubec me z ni nebolela ruka, pak jsem presel na laser 6k a ie dal kamaradovi (ten ji pouzival tak 3 roky) a pak dalsimu kamarodovi... no a minuly tyden k nemu prijdu, satram po tlacitku zpet a ono nikde! ten vocas ji vymenil za nakej lehkej shit ale hlavne ze k tomu dostal podlozku z levelu (nfs motiv)! barbar!
edit: porad si stojim za tim, ze kazda poradna mys(ak) musi mit ocasek ;-)
7.6.2008 11:38
mambakDo ctvrtka jsem mel Razer Copperhead Anarchy Red ,ale prisla mi Logitech MX Revolution a uplna spokojenost :) na mtb mam tačped :))
7.6.2008 12:40
noegoncz[QUOTE=Richmond;129837]edit: porad si stojim za tim, ze kazda poradna mys(ak) musi mit ocasek ;-)[/QUOTE]
moje řeč :thumb

apropo na stole mám MS IE 3.0 :) , ještě že je žačli znova vyrábět :inlove
7.6.2008 01:06
crasher.km[QUOTE=noegoncz;130061]moje řeč :thumb

apropo na stole mám MS IE 3.0 :) , ještě že je žačli znova vyrábět :inlove[/QUOTE]

Podle toho ,co je pro vás pořádná myš ;)
7.6.2008 01:07
crasher.kmTak mám taky změnu myšáčka- touchpad od systematicu tuším a little myš od logitechu,co dává asus :)
8.6.2008 06:05
Richmond...na cvrckovi mam touchscreen >>> neni nad to se poradne s kompem pomazlit :D;):cool::inlove
8.6.2008 06:24
crasher.km[QUOTE=Richmond;130489]...na cvrckovi mam touchscreen >>> neni nad to se poradne s kompem pomazlit :D;):cool::inlove[/QUOTE]

taky bych si nechal líbit:)
8.6.2008 06:25
crasher.km[QUOTE=ice_d;100542]Hehe, koukam, ze jsem prvni, kdo hlasoval, ze pravidelne cvici :D Holt IT obec na ty sporty moc neni co? :D[/QUOTE]

mno taky záleží jestli myslíš třeba powerball,nebo fotbal :D myslel sem tím,když sem to zakladál cvičení zápěstí :)
edit: sorry, chtěl sem multi citaci,ale nějak se mi nepovedla :(
9.6.2008 11:00
j1rkacrasher.km: "myslel sem tím,když sem to zakladál cvičení zápěstí "

Aha tak to jsem asi špatně hlasoval :D Já to bral jako cvičení jako sport (a to se mi to zdálo divné) :D
14.6.2008 11:22
WoytaMam velkou ruku a rad hraju takze pro me byla pred lety MX518 jasna volba.
Ma ale tenci ocasek a nema pruzinu u kolecka.
14.6.2008 11:25
crasher.km[QUOTE=Woyta;132067]Mam velkou ruku a rad hraju takze pro me byla pred lety MX518 jasna volba.
Ma ale tenci ocasek a nema pruzinu u kolecka.[/QUOTE]

Počkej a v čem ti vadí tenčí drátek od myšáka ?
14.6.2008 02:53
WoytaPrave naopak. MX518 ma moc tlustej ocasek. Takze dostala tenci a kvuli CAD sla ven i pruzinka u kolecka.
14.6.2008 05:55
Frog[QUOTE=Woyta;132138]Prave naopak. MX518 ma moc tlustej ocasek. Takze dostala tenci a kvuli CAD sla ven i pruzinka u kolecka.[/QUOTE]

no neviem, ja som s nou pracoval a drzala sa mi skvele, navyse hruby kabel zaruci to ze sa len tak nepolame. Ale to je vec zvyku, opticky senzor ma bezva senzačný
15.6.2008 09:08
WoytaKdyz hrajez tak tlustej kabel vadi. Navic nemam na stole moc mista takze jsem s nim kazdou chvili nekde zavadil. Samozrejme ze puvodni je schovanej ve skrini. Pruzinka sla ven kvuli CAD aplikacim. Prostredni tlacitko je standartne moc tuhe. Skus si na nej celou smenu klikat.
15.6.2008 10:27
PersonalComputerZačal jsem jako všichni - na noname, pak na Geniusce Netscroll Optical +, následoval Trust Mi-2500X. V tašce s notebookem nosím mini myš od Logitechu ale má moc krátký ocásek takže je vcelku nepoužitelná. Loni jsem začal s přezbrojováním a honbou za nejlepší myši. Ignoroval jsem Logitechy (kvůli té minimyši a také joysticku který odešel relativně záhy...) navíc loni byla v prodeji jen dosluhující G-5 či ještě starší MX518... Tak jsem si koupil Razer DeathAdder,protože jsem měl nějaké problémy s drivery (viz téma k této myši zde na fóru) vyměnil jsem jej za Razer Krait(Skvělá ale páchly jí boky od gumy),který jsem si nechal k NB a koupil si znovu DeatAdder který funguje bez problému dodnes - až na jednu - nepříjemnou - věc - HŘEJE ! Zespodu má tak 37°C ! Asi jako teplá káva. Protože jsem však fanatik - rozhodl jsem se nedávno upgradovat - samozřejmě zase na Razer a když Razer tak co jiného než Razer Lachesis ? Jenže ani tahle zlá sudička není bez chyb-ergonomicky trochu zaostává za DA (daň za univerzální obourukou ergonomii), ovladače mi jednou (asi) hodily komp do modré smrti (na vistě !) pak to nefachalo pod účtem user a jak jsem zjitil ne všechna tlačítka jdou využít ve hrách-konkrétně v Call od duty 4 jdou jenom levé boční pravé boční použít nejdou... a tlačítka pod kolečkem taky ne... Divné (logicky bych předpokládal že boční půjdou ve hrách použít všechna). Nevím jestli je to chyba nebo vlastnost...(má ji tu někdo ?) Na druhou stranu Lachesis nehřeje (Jen na logu a to trochu) a senzor je opravdu - inu asi best co se dá koupit... Také tlačítka jdou trochu ztuha (což mi vyhovuje - máte větší kontrolu), kolečko je také lepší - lépe krokuje... Takže Razery jsou pro mě srdcovky, rád bych zkusil i Logitech G-9 ovšem musela by být levnější a také nevím co pak s ní... Designově se mi nelíbí ale prý se dobře drží... Asi na tom něco bude. Podložku mám Steelpad QCK, uvažuji u Razer Destroyer ale nevím zda má smysl, respektive zda je lepší nežli QCK...
18.6.2008 10:50
wolf007tohle je moje mys,na druhem pc pouzivam obycejnou optickou mys[spotrebni zbozi]
31.7.2008 09:14
pancoojá už přes rok mám MX518 a je to parádní vecička, která nezradí. A ted ji seženete už i za par stovek.