Zobrazit výsledky hlasování: Jakou myšku máte na stole ?

Hlasujících
108. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Obyč drát za pár stovek

28 25.93%
  • Obyč bezdrát za pár stovek

3 2.78%
  • Radši si připlatím,ale nic se nemá přehánět

48 44.44%
  • Jde mi o luxusní a zápěstí,dražší myš je pro mě důležitá

8 7.41%
  • Jde mi o přesnost, kupuju jen to nejlepší

10 9.26%
  • Čím dražší ,tím lepší

1 0.93%
  • Ovladádací periferie jsou pro mě nejdůležitější HW , nechci si zničit zápěstí

6 5.56%
  • Pravidelně cvičím , toto se mě netýká

4 3.70%
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 54 z 54

Téma: myšky a myšáci :)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

crasher.km: "myslel sem tím,když sem to zakladál cvičení zápěstí "

Aha tak to jsem asi špatně hlasoval Já to bral jako cvičení jako sport (a to se mi to zdálo divné)
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Mam velkou ruku a rad hraju takze pro me byla pred lety MX518 jasna volba.
    Ma ale tenci ocasek a nema pruzinu u kolecka.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Woyta Zobrazit příspěvek
    Mam velkou ruku a rad hraju takze pro me byla pred lety MX518 jasna volba.
    Ma ale tenci ocasek a nema pruzinu u kolecka.
    Počkej a v čem ti vadí tenčí drátek od myšáka ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Prave naopak. MX518 ma moc tlustej ocasek. Takze dostala tenci a kvuli CAD sla ven i pruzinka u kolecka.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Woyta Zobrazit příspěvek
    Prave naopak. MX518 ma moc tlustej ocasek. Takze dostala tenci a kvuli CAD sla ven i pruzinka u kolecka.
    no neviem, ja som s nou pracoval a drzala sa mi skvele, navyse hruby kabel zaruci to ze sa len tak nepolame. Ale to je vec zvyku, opticky senzor ma bezva senzačný

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Kdyz hrajez tak tlustej kabel vadi. Navic nemam na stole moc mista takze jsem s nim kazdou chvili nekde zavadil. Samozrejme ze puvodni je schovanej ve skrini. Pruzinka sla ven kvuli CAD aplikacim. Prostredni tlacitko je standartne moc tuhe. Skus si na nej celou smenu klikat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Začal jsem jako všichni - na noname, pak na Geniusce Netscroll Optical +, následoval Trust Mi-2500X. V tašce s notebookem nosím mini myš od Logitechu ale má moc krátký ocásek takže je vcelku nepoužitelná. Loni jsem začal s přezbrojováním a honbou za nejlepší myši. Ignoroval jsem Logitechy (kvůli té minimyši a také joysticku který odešel relativně záhy...) navíc loni byla v prodeji jen dosluhující G-5 či ještě starší MX518... Tak jsem si koupil Razer DeathAdder,protože jsem měl nějaké problémy s drivery (viz téma k této myši zde na fóru) vyměnil jsem jej za Razer Krait(Skvělá ale páchly jí boky od gumy),který jsem si nechal k NB a koupil si znovu DeatAdder který funguje bez problému dodnes - až na jednu - nepříjemnou - věc - HŘEJE ! Zespodu má tak 37°C ! Asi jako teplá káva. Protože jsem však fanatik - rozhodl jsem se nedávno upgradovat - samozřejmě zase na Razer a když Razer tak co jiného než Razer Lachesis ? Jenže ani tahle zlá sudička není bez chyb-ergonomicky trochu zaostává za DA (daň za univerzální obourukou ergonomii), ovladače mi jednou (asi) hodily komp do modré smrti (na vistě !) pak to nefachalo pod účtem user a jak jsem zjitil ne všechna tlačítka jdou využít ve hrách-konkrétně v Call od duty 4 jdou jenom levé boční pravé boční použít nejdou... a tlačítka pod kolečkem taky ne... Divné (logicky bych předpokládal že boční půjdou ve hrách použít všechna). Nevím jestli je to chyba nebo vlastnost...(má ji tu někdo ?) Na druhou stranu Lachesis nehřeje (Jen na logu a to trochu) a senzor je opravdu - inu asi best co se dá koupit... Také tlačítka jdou trochu ztuha (což mi vyhovuje - máte větší kontrolu), kolečko je také lepší - lépe krokuje... Takže Razery jsou pro mě srdcovky, rád bych zkusil i Logitech G-9 ovšem musela by být levnější a také nevím co pak s ní... Designově se mi nelíbí ale prý se dobře drží... Asi na tom něco bude. Podložku mám Steelpad QCK, uvažuji u Razer Destroyer ale nevím zda má smysl, respektive zda je lepší nežli QCK...

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

tohle je moje mys,na druhem pc pouzivam obycejnou optickou mys[spotrebni zbozi]
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Naposledy upraveno uživatelem wolf007: 18-06-2008 v 22:54

Občasný diskutér Avatar uživatele pancoo
    Registrace
    Jul 2008

já už přes rok mám MX518 a je to parádní vecička, která nezradí. A ted ji seženete už i za par stovek.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234