Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 53 z 53

Téma: Keymaster_navrh01

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

předpokládám, že když už nějaký mod za mě umístil do galerie druhou verzi obrázku, že dál postoupí jen jedna, ne obě...
    Odpovídat lze po přihlášení

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Keymaster
    předpokládám, že když už nějaký mod za mě umístil do galerie druhou verzi obrázku, že dál postoupí jen jedna, ne obě...
    Dnes budu dělat onu selekci (tedy anketu, v níž bude zastoupeno 15 doposud nejlépe ohodnocených návrhů).

Vzhledem k tomu, že má druhá verze Vašeho návrhu průměr hodnocení prozatím 5, mám v plánu zařadit právě tu (první verze má průměr 4.71).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    Dnes budu dělat onu selekci (tedy anketu, v níž bude zastoupeno 15 doposud nejlépe ohodnocených návrhů).

Vzhledem k tomu, že má druhá verze Vašeho návrhu průměr hodnocení prozatím 5, mám v plánu zařadit právě tu (první verze má průměr 4.71).
    ok, takže druhá verze tam bude a první ne, ano? Tak to bude myslím nejlepší...

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Keymaster
    ok, takže druhá verze tam bude a první ne, ano? Tak to bude myslím nejlepší...
    Ano, přesně tak.

Nováček Avatar uživatele FanATIk
    Registrace
    Aug 2006

aky je rozdiel medzi navrh01 a 02. Inak velmi pekne su oba, len sa mi zdaju totožne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Paul_T
    aky je rozdiel medzi navrh01 a 02. Inak velmi pekne su oba, len sa mi zdaju totožne.
    rozdíl je například v použití HDRI, materiálu příboru, osvětlení, saturaci modrých pasivků, atd

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Withman
    Na první pokus 7 z 10, na druhý jsem dal 9 z 10. Hlavně mě zmátl ten první obrázek )

Já udělal chybu až v druhým kole.Těch prvních 10 jsem dal napoprvé bez chybičky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

mno, po dlouhé době jsem se na ten wallpaper při jisté offtopic události podíval, a hned mě praštilo do očí jakej je to shit, tak jsem to překopal...
    http://keymaster.powermac.cz/hlad.jpg
    mno... čekám že někdy za rok budu vesele vyrábět další verzi :-D

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234