reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vyber tiskarny do 3000

Faiko (17)|9.2.2017 23:03
Zdravim
kamos by chtel pomoct s vyberem tiskarny

Co mi rek, tak chce barevnou multifunkci (A4), spise inkoustovou
s levnymi naplnemi co jen tak nezasychaji, protoze tiskne opravdu minimalne
(tady si myslim ze by byla lepsi ta laserova na kterou by mozna pri dobrych duvodech pristoupil a 500 i pridal)
a rad by wifi .

Investovat by chtel tak 3000 .-

poradte prosim

Dekuji
AlesekB (14)|23.2.2017 22:02
Nooo. ja bych si tak levnou nekupoval. ja mam tiskarnu za 5 a jsem spokojenej.
Ventero (1280)|25.3.2017 00:32
No, me uz Canon nesmi do baraku - nejporuchovejsi tiskarny ze vsech. 3 roky se stestim - vetsinou vydrzi tak 2 a par tydnu, tedy precizne nastavene kurvitko - zaruka v hajzlu = tiskarna v hajzlu ... Koncepce jednotne tiskove hlavy ma v tomto kontextu znacnou nevyhodu, kterou proste dilci vyhody nevyvazi. Maji sice preciznejsi tisk, vhodnejsi pro fotografie a detaily, ale technicky a spolehlivostne je to ekonomicky pruser. Bavime-li se o inkoustu, tak bez kompromisu!

HP maji lepsi technickou koncepci, vetsi vydrz a jsou vhodnejsi pro takove to domaci doplnovani, tedy ekonomictejsi mnohonasobne.

Za 3 az 4 tis koupi laserovou multifunkci s CB tiskem. Osobne jsem pokukoval po Samsungu za 3k (lepsi parametry, nez konkurence za vyssi penize) ale po avizu zruseni teto divize se bojim, jak to bude s cartridgema ...
Fox_25 (613)|25.3.2017 03:09
Mám tu 3 kanóny multifunkce, v průměru staré něco přes dva roky a všechny zdechly na jednotnou hlavu, jejich majitelům se nechtělo dávat asi 3000 za novou.

http://www.mitsubishi-photo.cz/ricoh/3110dn/3110dn.htm
A co takhle tiskárna s gelem? V domácích podmínkách by to mohlo být téměř nesmrtelné, akorát prý nedrží tisk na lesklém papíru.
AlesekB (14)|26.3.2017 21:40
Je to tezky si vybrat v dnesni dobe neco dobryho a kvalitniho :D