Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Výběr herního notebooku do 35 tis

Nováček
    Registrace
    Dec 2014

Ahoj, za prvé děkuju, že to vůbec čteš protože tenhle typ topicu je tady halda, aktivita skoro žádná a já se ani nedivím. Takže dík!

K věci; už strašně dlouho (asi tak dva-tři dny) uvažuji nad koupi nového herního notebooku. Proč nebo jaký mám důvod ... to je snad jedno. Spíš proč to sem lidi pořád píšou??

Grafika; NVIDIA, novější verze, 1050+
    Displej; uhlopříčka 17,3 s IPS
    Procesor; 4 jádro i7
    RAM a SSD; Tady asi prosím o pomoc nejvíc, jelikož se neumím rozhodnout která z těchto věcí hraje větší roli při hraní her. 8 GB RAM je na současné hry (prý) dostačující, ale samozřejmě se obávám, co bude za 3-4 roky. SSD zas na druhou stranu systém v počítači neuvěřitelně zrychlí a je pro někoho neodmyslitelnou součástí.
    Samozřejmě bych si přál oboje, ale nevešel bych se do plánovaného rozpočtu, který je 35 000,- a to aniž bych musel ustupovat u jiných důležitých věcí.

Ok, to je nejspíš na rychlo vše k těm hlavním kritériím. Ostatní věci jako je třeba OS, velikost interní paměti, mechanika, výrobce atd. jsou víceméně jasný nebo méně důležitý.

Moje návrhy;
    https://www.czc.cz/msi-gp72-7rd-010c...204350/produkt

https://www.czc.cz/msi-gp72-7rd-012c...204351/produkt

Díky moc jestli se rozhodneš přidat příspěvek na toto téma a ohledně té částky, opravdu pouze jen maximálně 35 tis. Nejsem miliardář, SORRY JAKO.
    Naposledy upraveno uživatelem Vojta12345: 10-02-2017 v 03:27
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Já bych notebook bez SSD nechtěl. Obzvlášť v této cenové kategorii. Ptáš se jestli bude stačit 8 GB paměti na hry za 3- 4 roky? Přidat později paměť je jednoduché a i levné. Ale co budeš dělat s GTX 1050 se 2 GB za 3 - 4 roky ti neporadím. Jinými slovy úvaha o dostatečnosti RAM je celkem irelevantní. U herního notebooku bych asi požadoval něco víc než low-end grafiku.

Nováček
    Registrace
    Dec 2014

Já vím. Problém je, že sehnat notebook s rychlejší grafikou, které jsou třeba novější a lepší jak 1050 GTX do 35 tis nejde. Nebo spíš mě se to nepodařilo.

Podobná témata

1. Výběr herního notebooku
    Od primax v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-04-2015, 00:35
  2. Výběr Herního Notebooku
    Od Lukley v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-09-2013, 13:18
  3. Sluchátka: Výběr herního headsetu
    Od adamiskos v sekci Periferie