reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

csgo

ichbinondra (3)|10.2.2017 17:50
mám radeon 480 4gb i5-7500 ram 2x4gb ...
Csgo mám na nejnizsí detaily a laguje ,gta mi ale nelaguje ,H1Z1 někdy drobne na 50 fps ,ale to by se dalo přežít až na to že mám rozlišení 1280x1024 tým pádem na vyšší rozliš. to bude jestě nižší ty fps ,uvažuju o výměně grafiky jěště stále to vyměnit můžu
Lilly [FR] (56)|27.3.2018 03:56
Tuhle hru utahne aj nejslabsi pocitac. U tebe je dulezite abys mel dobreho providera a poskytovatele internetu (Max ping v csgo 90). Je to bohuzel celosvetovy technicky problem, ze zacatku s touhle hrou nebyli problemy, ale postupne kdyz ji zacali aktualizovat tak se zacali objevovat problemy. Tebe muzu napsat v cem je problem, ale nemohu ti pomoct, protoze nejsi majitelem graficke karty nvidia. Ja mam jenom navod ze steamu jak spravne nastavit tuhle hru pro majitele karet nvidia. Kdyz jsem se řidila podle navodu hodne mi to pomohlo a hra je stabilni FPS min 100 - 300, předtim to bylo FPS 2 - 10 při graficke karte GTX 750 (2GB) s nvidia ovladači.

Když budes kupovat graficku kartu, stahuj jenom ovladace ze stranek vyrobce grafiky, protože jsou uz dobre vyladene a spravne nastavene pro hry. Problem s lagy muze zpusobovst aj hrac s vysokym pingem, vzdycky se podivej do tabulatoru hry, kdo ta ma vysoky ping aj to zpusobuje nestabilitu a trhani obrazu a nikoho nemuzes trefit ve hre. Vetsinou tohle delaji hraci s vysokym pingem v AFK rezimu, kteri se pripojili do hry ne zahrat si, ale zpusobovat problemy tim, ze stahuji data ve hrach a zatezuji cely herni server a komunitu

Na steam forumu se nesmis stezovat a psat o nich jinak to berou jako diskriminaci, ikdyz mas pravdu a tebe potrestaji banem a ne hrace co ma vysoky ping. Rozumim ti jake to je, kdyz si chces zahrat a mas lag. Lag muze byt od hrace, nebo hra je neoptimalni, popripade kdyz je to graficky lag musi se spravne nastavit pro tuhle hru grafika

Ja ti hodim ten odkaz, ale pokud nemas nvidia grafiku nepomuze ti to. Jeden clovek pomohl hodne majitelum stabilizovat tuhle hru a kdyz jsem ji hrala s timto nastavenim, uz nemam ani lagy ani nizke fps ...

Za tohle aj muze VALVE nemaji dobre engine na hry ...

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1292134455
Hopperask (6)|19.4.2018 09:59
Thanks , i like that