reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde mi vytvořit síťové připojení

Petrssn (4)|8.9.2007 10:56
Mám problém, nejde mi vytvořit nové síťové připojení. Když otevřu síť. připojení, píše mi to, že služba není patrně povolena.
Jsem k internetu připojen přes síť. kartu spojenou přes router k wifi anténě - ikona tohoto připojení se ovšem nezobrazuje.
Chtěl jsem vytvořit VPN připojení, když jsem še zadal, tak mi to napsalo, že nejde vytvořit patrně kvůli nedostatku paměti...????. Přitom když to zkouším vytvořit znovu, tak mi to napíše, že připojení je již vytvořeno. Avšak nefunguje.
prosím o radu, uvítám jakýkoli podnět k řešení problému. Díky předem.
Lapak_oldd (68)|8.9.2007 11:30
start-spustit-services.msc podivej se jestli ti bezi sluzba server, popripade jine sluzby, nejak souvisejici se sitovym pripojenim

ty jako kdyz se pokusis otevrit ty sitovy pripojeni tak se ti to neotevre vubec a hodi to tu chybu?
Weslo (234)|8.9.2007 11:55
jednodušší možná bude odebrat a znovunainstalovat síťovku
Petrssn (4)|8.9.2007 12:07
ty jako kdyz se pokusis otevrit ty sitovy pripojeni tak se ti to neotevre vubec a hodi to tu chybu?[/QUOTE]

tak jsem zkoušl projít služby ale nepomohlo to, když jsem třeba zkusil spustit službu " přihlaš k síti,", tak mi to napsalo, že byla spuštěna a následně pozastavena...???


[QUOTE=Lapak;47957]start-spustit-services.msc podivej se jestli ti bezi sluzba server, popripade jine sluzby, nejak souvisejici se sitovym pripojenim

ty jako kdyz se pokusis otevrit ty sitovy pripojeni tak se ti to neotevre vubec a hodi to tu chybu?[/QUOTE]

..jak jsem pasl při otevření síť připojení mi to píše, že není patrně povolena.. ale otevře se i panel, když vytvářím nové připojení, tak při stisknutí Dokonči, mi napíše, že nebyla vytvořena .."...patrně kvůli nedostatku paměti..."