Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: digitalní distribuce pc hry

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

Chystám se koupit digitální distribuci pc hry. Jestli tomu dobře rozumím vyberu si eshop např. přes heureka.cz dejme tomu yourgames.cz kde zaplatím za hru danou částku kterou požadují a oni až se jim připíše platba mi emailem pošlou aktivační klíč a odkaz na stažení hry která je umístěna na store.steampowered.com kde kliknu na "instalovat steam"(tedy klienta) a po stažení klienta se nějak dostanu k odkazu pro stažení hry?

A jak dlouho bude fungovat odkaz ke stažení hry na steamu od zakoupení klíče na yourgames.cz? Je to nějak limitované časem nebo si tu hru mohu stáhnout kdykoliv se mi zachce?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Pokud se kupuje klíč, tak to bývá obvykle tak, že to časově omezené není a ve Steam aplikaci se ten ten klíč zadá, což zpřístupní tu danou hru a jde se hrát. Co mám zkušenost, tak přinejmenším na Steamu to omezené časem ta platnost není.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. digitální distribuce nebo krabicova verze u her
    Od tomas007 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-03-2017, 22:29
  2. Distribuce pro staré PC
    Od MidWestMan v sekci OS Linux
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 14-06-2014, 13:29
  3. Víkendová diskuze: Digitální distribuce PC her
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze