Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 114 z 114

Téma: Unikatom raz a navzdy alebo hra vazho zivota

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od kanabis Zobrazit příspěvek
    neco tmavýho s příšerama
    ROFL, nejlepší definice hry
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Need for Speed II (SE) (a teda i některé další díly, ale dvoja je dvojka), Doom 1 (i 2), i ten Croc byl super, Return to Castle Wolfenstein, GTA VC a SA ...No a DYNA, jak jsem na ni mohl zapomenout! Vietcong taky ušel, ... A z nových mě oslovil TŘEBA Assassin's Creed - to byl zážitek...

Nikdy jsem nebyl (bohužel) nějaký extra hráč, neměl jsem na to hardware ani příležitost, ale když jsem měl možnost, tak jsem si zahrál, a na ty hry se nezapomíná . Jen je budu muset nějak najít a zprovoznit na Vistě, abych si zavzpomínal.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Figa
    Registrace
    Mar 2007

Určitě Mafie, Heroes IV + datadisky, všchny GTA a již řečený Return to Castle Wolfenstein. Doufám, že mi prominete, ale styděl bych se za to kdybych nevzpoměl na tyto hry Spyro, Crash a Gran Turismo 2. ANo jsou to hry z PSOne, ale v určitých směrech pro mě nepřekonatelné. Nikdy potom jsem se už ke konzolím nevrátil.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ach jaj, vyvolavato to skarede myslienky na to, aki sme stari
    U mna zacala zavislost na Atari 800XE, konkretne hra Bolder Dash
    a na PC TTD, Ufo-EU, X-Com -TFTD, NFS1(pamatam ako som to nahraval na disketach, tusim 32 ich bolo), Dune 2, Racemania, Civilization 1,2,3,4 + Civnet, cela seria c&c, LHX, Quake 2, kraaasny Panzer General, v hlave mi znela hudba z hry dlho po vypnuti pocitaca, no bolo toho velmi vela.
    Ale asi najviac casu som stravil nad Trasport Tycoon Deluxe, jednoznacne. U mna naj hra. Ach tie farby. Je to kraaasna pestra hra.

Pozna niekto MULTISOFT?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od pweter Zobrazit příspěvek
    NFS1(pamatam ako som to nahraval na disketach, tusim 32 ich bolo)
    To jsem osobně nikdy nedělal, ale už jsem o tom od lidí slyšel (i u jiných her samozřejmě), a dost by mě zajímala praktická stránka věci. Ještě před čtyřmi lety (myslím) jsem v knihovně chodil na internet a nahrával jsem si věci na diskety (auta do Vice City a spol. - flashdisky mi jaksi unikly ). Obvykle se dost z nich nějakým způsobem, ehm, pokadilo, a nefungovaly. Jak mohli udělat hru na 32 FUNKČNÍCH disket? :-) :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Asi nejvíc mě poznamenala Dune2 a pak samozřejmě takové pecky jako Doom a podobně. Z novějších pak Total War serie, Mafia a poslední dobou spíš online hry - BF2, ETQW a hlavně mmo Dark Age of Camelot... u toho jsem stravil snad nejvíc času

BTW pweter - panzer general je super, jen jsem se k němu dostal až celkem pozdě a nikde jsem nemohl sehnat verzi se zvukama - nebo možná nefungují zvuky pod XP? nevím... Nevíš kde by se dala sehnat funkční verze? ( jestli teda myslís starý PG a ne ten novější 3D )

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Zeus(CZ) Zobrazit příspěvek
    To jsem osobně nikdy nedělal, ale už jsem o tom od lidí slyšel (i u jiných her samozřejmě), a dost by mě zajímala praktická stránka věci. Ještě před čtyřmi lety (myslím) jsem v knihovně chodil na internet a nahrával jsem si věci na diskety (auta do Vice City a spol. - flashdisky mi jaksi unikly ). Obvykle se dost z nich nějakým způsobem, ehm, pokadilo, a nefungovaly. Jak mohli udělat hru na 32 FUNKČNÍCH disket? :-) :-)

Kto tu povedal, ze boli vsetky ok? Par bolo zlych a potdobne na tom bolo GTA 1, to bolo asi na 27-29 diskiet. Tam som mal viacej zlych.

2 Nepi: skusal som to hladat, aj nasiel nejake verize na XP, no nepodarilo sa mi na XP spustit. Asi treba siahnut po DOSBOXE
    Vyskusaj DC++ alebo nejake archivne stranky, ktore sa tomu venuju. btw dalsie serie ma uz nenadchli((Fantasy General, Alied General, Panzer General II...)

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

No, vzhledem k tomu, že tu má být jen jedna hra, tak ačkoli mě samozřejmě uchvátilo víc titulů, mezi všemi zcela jasně vyčnívá Fallout.

Zeus(CZ): první 3,5'' diskety bývaly kvalitou něco jiného, asi jako CD před deseti lety Výrobci na to mnohdy dávali záruku, že kdyby něco, disketu jim můžeš poslat do USA a oni ti z ní dostanou data

Pravidelný diskutér Avatar uživatele )aguar
    Registrace
    Dec 2006

Jo muzes poslat,ale postovne a balne platis TY

Lemmings,TTD ted OTTD,Serie Half Life,Starcraft,Doom, Pokud si nekdo pamatuje ty stary Olympijsky hry. Letni nebo zimni

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. LCD: Ist do IPS alebo TN?
    Od Childe89 v sekci Monitory
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 27-09-2012, 11:30
  2. Pc do 10 tis z LCD bud ICD alebo AMD?
    Od martion v sekci PC - archiv
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 13-06-2008, 20:37
  3. MB alebo CPU ?
    Od hacker9 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-11-2007, 10:21
  4. LCD: 4:3 alebo 16:9
    Od Rasto.Tn v sekci Monitory
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 01-09-2007, 15:20
  5. LCD: 16:9 alebo 4:3