Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Google Chrome: mrzne obraz programu ale prohlížeč ve skutečnosti pracuje dál

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím,

mám problém s Prohlížečem Google Chrome. Na Win 7 x64 premium mám na notebooku portable verzi prohlížeče Chrome, problém je v tom, že mnohdy na první pohled zamrzne, kdy nereaguje a je statický obraz. Ve skutečnosti však program odpovídá a je aktivní, ale vizuálně je zamrzlý (pomůže jedině vypnout a zapnout). Stává se to náhodně, alespoň jsem tedy nepozoroval pravidelnost. Nenapadá mě ani, co se vlastně děje a co je špatně. Stejná verze na druhém počítači (win 7 x64 ultimate) jede bez problémů. Mám podezření, že se to děje u určitých prvků na stránce, pokud jsou přítomny (něco jako, když je na stránce třeba kolonka s vyhledáváním, nebo java script tad. - ale tohle je jen příklad, nevím, co konkrétně to může dělat.

Chrome v přenosné verzi až tak přenosný není a zapisuje soubory i mimo složku s prohlížečem, jako kdyby byl instalovaný a tak nevím, kde hledat soubory a co vlastně dělat. Spíš mi to příjde, že je problém jinde než v prohlížeči. Napadá prosím někoho, co s tím?

Je alespoň možnost nechat vypsat třeba do nějakého logu, co se děje?
    Naposledy upraveno uživatelem Rodriguez: 16-04-2017 v 17:05
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Google Chrome
    Od esetik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 12-06-2012, 11:01
  2. Google chrome
    Od EuroMarkos v sekci Internet
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-11-2011, 09:15
  3. Webové prohlížeče: Google Chrome