Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 71 z 71

Téma: upgrade z 24" na 30" (HP LP3065)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

To asi nebudou vypadat nic moc, na interpolovaném rozlišení... Ale uvidíš. Každopádně to rozlišení za to stojí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

No jak pisu, 1:1, coz predpokladam bude mensi obdelnik uprostred. Ale hlavne ho chci na fotky a na to doufam bude super ;-)

Registrace
    Sep 2007

No jo, ale takto ti půjdou spustit nanejvýš některé, ne? Drtivá většina se přece automaticky přepíná do fullscreenu, nehledě na to, jaké nativní rozlišení monitor má.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    No jo, ale takto ti půjdou spustit nanejvýš některé, ne? Drtivá většina se přece automaticky přepíná do fullscreenu, nehledě na to, jaké nativní rozlišení monitor má.
    nenene, da se to nastavit v ovladacich grafiky v jakem modu bude spolupracovat s LCD displayem

Registrace
    Sep 2007

To je pěkné... V Catalystu jsem to ale nikde nenašel.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Pre Norriho a Radka. HP dorazil a som z neho nadšený. Neskutočne, 24" palcov je RedBull pre produktivitu práce. Farby super, podsvietenie OK, akčné hry nehrávam, Heroes of Might & Magic V sú úplne v pohode, (1920x1200, 2GB RAM, Ati X1600 256MB). Radek: Dík za tip.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ja uz ho mam taky objednany ;-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ako mate nastaveneho HP Display Asistenta (hodnoty)? Myslim ako sa Vam podarilo nakalibrovat obraz.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak uz mam to HP LP2465 doma je to bomba :-) Okem neni nejake neroznomerne podsviceni pozorovatelne, prechody jsou taky plynule, zkousel jsem se soustredit na prouzkovani, napred jsem mel pocit, za tam velice jemnoucke je, tak jsem se na to soustredil jeste vic a nenasel jsem ho. Akorat hrozne moc sviti. Jas jsem musel stahnout na 0 a kontrast na 50. Byl jsem zvedavy, jak dlouho si na tak velky monitor a rozliseni budu zvykat. Trvalo to asi 10 s :-) Proste na lepsi se zvyka dobre. Uz si nedovedu prestavit, ze bych se mel vratit ke stare 17'' CRT. Konecne u fotek na prvni pohled vidim, ktera ostra je a ktera ne ;-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Gratulujuu k dobrej kupe Ano to svieti ako ziarovka a preto som sa aj pytal na to nastavenie toho asistenta. Zrejme asi otazka na skusenejsich majitelov 2465 pouzivate viac prednastavenych hodnot? Myslim, ze na upravu foto bude treba mat aj ten jas nejak viac nastaveny ako na 0 (kvoli vernejsiemu zobrazeniu) a zase vecer na browsovanie bude moc byt na tej nule nie?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ja jen doplnim ,ze pro hrani her ,u mne auto-simulatoru je jedina moznost upgrade z24 na 30 a to: model HP LP3065
    mel jsem doma dell i lg 30-ky a oba dost znatelny input-lag !!
    nikde to tady pan hulan atd. nepise a pozor na to !
    v podstate neni vyber ,"za rozumnou cenu" HP LP3065 je jedina moznost s prihlednutim na horsi podsviceni a absenci OSD ,odmena? -temer nulovy input-lag

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. "herní pc" (upgrade) vs Xbox (Playstation 3)
    Od Frank92 v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-10-2013, 23:00
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 16:18
  3. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 23:08
  4. LCD: Lcd Hp Lp3065 30"
    Od Mas v sekci Monitory
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-07-2008, 16:53
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 23:09