Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
+ Odpověď na téma
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Fractal Design Define S

Tomaso

Dobrý den,
    mám case Fractal Design Define S.
    Mám v ní radiátor Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 240mm a plánuji dokoupit pravděpodobně Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper 420mm. Jaký bude mít výkon tato kombinace radiátorů ? Momentálně sice chladím pouze CPU . Ale jde mi o to ,abych se nemusel starat o výkon radiátorů když se rozhodnu rozšířit vodní okruh. Prostě aby to uchladilo cokoli.
    Dál bych se chtěl zeptat na Airflow . 420 mm radiátor bych chtěl dát na horní stranu a 240 mm na přední stranu case . Ale nevím jakým směrem foukat vzduch z radiátoru umístěného na přední straně ? Dovnitř tlačit teplý vzduch ? Když ho zase otočím směrem ven nebudu mít žádný FAN který by tlačil studený vzduch dovnitř. Jak by jste to řešil ? Předem děkuji za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý den,

přední radiátor by určitě měl tahat vzduch dovnitř a horní ven. Tak to je přirozené proudění vzduchu. 240 a 420 mm radiátor Vám dohromady uchladí jakýkoliv CPU a k tomu jakékoliv dvě grafiky a stále to bude tiché.
    Odpovídat lze po přihlášení

+ Odpověď na téma

Podobná témata

1. Fractal Design DEFINE mini nebo ARC mini?
    Od mrdead v sekci Skříně
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-10-2012, 17:16
  2. FRACTAL Define XL
    Od Deexer v sekci Skříně
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-12-2011, 00:38
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 30-06-2011, 19:29
  4. Fractal Design Define R2 prosím o zkušenost
    Od majkl 11 v sekci Skříně
    Reakcí: 99