Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 38

Téma: Sledovani temat nefunguje?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, nekolikrat jsem si zvolil u tematu, ze chci sledovat tema - okamzite oznameni emailem. Ale nic mi neprislo i kdyz tam prispevky nekdo nove napsal. Kde je problem?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mam stejny problem, zrovna jsem se to sem chystal psat...
    Nastavovat jsem to zkousel nekolikrat, v tom problem neni, dokonce mi kdysi i nejake oznameni prislo. Spamfiltr to take neblokuje...

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Oznámení o novém příspěvku přijde pouze jednou a dokud dotyčný odpovídající téma nenavštíví, oznámení o dalších příspěvcích už nepřijde.

Nemůže být tohle onen problém?

Sledování témat mi totiž funguje spolehlivě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Oznameni mi neprijde ani jednou, vBulletin znam moc dobre, sam ho provozuji na jednom webu a tam mi to funguje. Proto jsem se divil, ze kdyz mam nastaveni sledovani dobre nastaveno, ze mi nic nechodi. Takto musim porad koukat na vlakna zda nekdo nepsal... a to mi docela nevyhovuje.

Ted se koukam jeste na muj profil a nemam tam nic vyplneno? Zadne udaje nevidim v kolonkach, jak je to mozne?

Tak uz jsem se dostal do sveho profilu, musel jsem se prihlasit na homepage, pak jsem presel do fora, klikl na upravit email, presel jsem zase na homepage do registrace, videl jsem prazdne policka... tak jsem musel dat obnovit stranku a najednou se objevila moznost sve udaje upravit. Nemate tam nejakou chybu, ze to vysi v cache ? Jinak v profilu mam email dobre napsan.
    Naposledy upraveno uživatelem ShadowX: 12-09-2007 v 13:30

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Oznámení o novém příspěvku přijde pouze jednou a dokud dotyčný odpovídající téma nenavštíví, oznámení o dalších příspěvcích už nepřijde.
    To je samozrejme, tim to neni. Kdyz si otevru seznam svych sledovanych temat, tak ty s novymi prispevky jsou podle ocekavani tucne, ale upozorneni mi zadne neprijde. Nastavení mailu v profilu jsem kontroloval, to je spravne, napriklad upozorneni na nove prispevky v diskuzich pod clanky na SHW mi chodi normalne, jen toto forum zlobi.

EDIT: Takze mi nefunguje zadny zasilani mailu z fora - upozorneni na SZ, poslani mailu pres forum od jineho uzivatele...
    Naposledy upraveno uživatelem mrozu: 12-09-2007 v 13:51

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mrozu Zobrazit příspěvek
    napriklad upozorneni na nove prispevky v diskuzich pod clanky na SHW mi chodi normalne, jen toto forum zlobi.
    Neslučujme neslučitelné. E-mailová rozesílka v magazínu nemá s rozesílkou zde na fóru nic společného.

Jak říkám - osobně jsem žádný problém nezaznamenal. Vyskytují se ve spojitosti se sledováním témat problémy ještě u někoho dalšího (kromě 2 výše uvedených případů)?

Případně pokud vám funguje v pořádku, tak i to je pro zjištění příčiny problému cenná informace, tak se o ni pls s námi podělte :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Neslučujme neslučitelné. E-mailová rozesílka v magazínu nemá s rozesílkou zde na fóru nic společného.
    Kazdopadne registrace je spolecna, ne?

Jinak, zkusil jsem si zmenit mail a mozna, ze se blyska na lepsi casy... mail odeslany pres profil prisel, cekam jeste na novy prispevek

Registrace
    May 2006

Kazdopadne registrace je spolecna, ne?
    Registrace společná sice je, ale systém diskuzního fóra je od redakčního systému zcela oddělen.

Proto pokud je třeba problém v rámci magazínu (není z nějakého důvodu dostupný apod.), fórum to neovlivní a stejně tak v případě rozsáhlejších úprav fóra, kdy se musí znepřístupnit, to nemá vliv na běh magazínu.

Proto funkce dostupné v rámci fóra nemají po funkční stránce spojitost s magazínem.

Má to své výhody i nevýhody (ostatně jako všechno :-)).

Registrace
    May 2006

Jak je to dlouho zpět, kdy přestala automatická e-mailová oznámení chodit?

Není to pouze záležitost týkající se dneška?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak jsem si zmenil mail v registraci a uz mi maily chodi, zvlastni, jinde s nim problemy nemam.

Jinak nechodilo mi to prakticky uz od spusteni fora, takze problem dneska urcite ne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Pripojuji se, take od zacatku to nechodi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem si zmenil mail v registraci a uz mi maily chodi, zvlastni, jinde s nim problemy nemam.

Jinak nechodilo mi to prakticky uz od spusteni fora, takze problem dneska urcite ne.
    Zmenil jsi mail na jiny? Mne prave kdyz si chci zmenit mail, tak me to hodi na homepage SHW, na formular. Tam se to meni?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Jojo, presmeruje to na SHW, jak uz bylo receno, ta registrace je spolecna.

Občasný diskutér Avatar uživatele wojta
    Registrace
    Feb 2007

Mě to také od začátku nejde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem zkusil zmenit email na jiny a stale mi oznameni nechodi, rekl bych ze chyba bude tady a ne u me?!

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sledování filmů ve full hd
    Od damianx v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-05-2009, 06:07
  2. GPS sledovani
    Od uzgorod v sekci Periferie
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 20-04-2009, 18:08
  3. sledovani
    Od Liqid v sekci Volná témata